ЭкстрасенсиХаЯ• 02 ноября 2023

Маникюр+ гель-лак самой себе. Попытка номер 2

Учусь делать себе маникюр и наращивание с покрытием. Пару дней назад создавала тему. Постаралась учесть критику. Форма овал на этой длине не очень получается. Что еще стоит изменить?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 03 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Автор, перш за все, манікюр повинен бути безпечним. Це найголовніше. У вас тонка шкіра, до кутикули потрібен особливий підхід, два манікюри за три дні можуть обернутись незворотніми проблемами. І я не про якісь там оніхолізиси, перепили - це довго, але лікується. Тривалий та болючий період загоєння пошматаної кутикули взагалі не беру до уваги.
Дивіться, перша порада, якщо все ж кортить вчитись і нема сили робити це раз на три тижні - не трогайте кутикулу. Знімайте покриття, звичайно до тонкої підложки, а не зі своїм нігтем, відступайте пару мм від кутикули і малюйте нове. Вчіться прибирати затьоки, будувати архітектуру, вирівнювати блік і т.д. Для цього не потрібно лізти під кутикулу або взагалі її чіпати кожного разу.
А всі техніки є у вільному доступі. З часом ви наловчитесь і будете розуміти всі процеси, причинно-наслідковий зв´язок, тощо. Але, будь ласка, не вбийте до того часу нігті. Вони у вас гарні
У Вас и ник подходящий
Красота неземная• 03 ноября 2023
Кутикула вам отомстит, вот увидите
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 03 ноября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Кутикула вам отомстит, вот увидите
Верю...Но...в этот раз я ее даже не апаратом, а пилкой повредила
Красота неземная• 03 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Полечите ее чем то, может этонием.. (мазь)
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 03 ноября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Спасибо, поищу в аптеке.
АдеКВАтная• 03 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
У Вас и ник подходящий
🥰
Так, адміни тут особливі) ніки просто дивовижні)
А ще, доречі, для роботи з тонкою кутикулою, особливо в домашніх умовах, можу порадити корундові фрези. Вам навіть рожева підійде. Вони як дрібна пемза. Нею складніше порізати вхлам, можна дозволити собі трошки перших рухів навмання. У вас нема кутикули на півнігтя, нема чого особливо вичищати, то ж вважаю корунд ідеальним у вашому випадку.
Весь манікюр можна зробити однією фрезою. Підняли кутикулу, вичистили, обрізали ножицями (якщо є що) і зашліфували тим же корундом. Ну як вже дуже хочеться - то можна полірнути поліровщиком.
Все це прийде з часом, але корунд точно спробуйте.
Хи хи, ну ну• 03 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Да, для кутикулы 2 маникюра в 3 дня - еще то испытание
Помажьте на ночь пантестином или бепантеном.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 03 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
🥰
В мене сіро-зелені корундові фрези. Куплю ще рожеву. А з якими базами та гелями Вам подобається працювати? Я купила Neoneil ´, але база дуже рідка. Напевно, слід каучукову ще придбати?
Кубик Рубика• 03 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
🥰
В мене є записи з екрану з такою цікавою технікою, цей польською, Вікторія Копотова робила презентацію матеріалів Дідієрлаб і готувала нігті моделі корундовим конусом.
Я так дивлюся, що за кордоном дуже акуратний і легкий апаратний манік
Кубик Рубика• 03 ноября 2023
А ще тут кілька хвилин схожої техніки
Кубик Рубика• 03 ноября 2023
Автор, Вам правильно пишуть, обробляйте травмовану кутикулу антисептиками і мазями для загоєння, не тираньте її так часто, бо вона буде сильно наростати та й інфекція може розвинутися, навіть до панарицію дійти. Бережіть себе.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 03 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Дякую, Бепантеном вже скористалася. Наступні 2-3 тижня не буду її торкатися.
АдеКВАтная• 03 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Сіро-зелена то загруба для вас. Плюс шкіра тонка. Плюс ви ще не розраховуєте рухів. То трошки пізніше, коли відчуватимете руку.
Стосовно баз - на різних руках різний матеріал і техніки. У вас гарна пластина, гарна форма, архітектура, там нема що вирівнювати. У вашому випадку мені простіше з рідшими, бо швидше. Капнув, перевернув, глянув і в лампу. Пара секунд. Але ви робите сама собі і тільки починаєте. Вам треба в´язкіша, щоб тримала форму, щоб у вас був той час перевернути, подивитись, зрозуміти, підправити, усвідомити як і куди воно тече. Не робіть зараз ставку на ціну і крутого виробника, бо тривалої носки всеодно у вас ще не вийде. Вам треба зрозуміти просто механізм дії. А для цього купуєте кілька маленьких флакончиків трошки різних консистенції. І от коли відчуєте, що ось, воно, зручно, виходить, тоді шукатимете подібне в більшому об´ємі дорожчих виробників. З прикладів, мені особисто подобається Уно з дешевших варіантів. І топи в них теж прикольні.
А ще ж не забувайте, що консистенція бази залежить від температури! Влітку або біля батареї воно все тече водою. В холоднішому приміщенні - загусає. Можете ще й так погратись) ой, той манікюр - це неймовірно глибока тема)
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 03 ноября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Щиро Вам дякую! Колись і я, можливо, стану експертом у цьому питанні.
АдеКВАтная• 03 ноября 2023
Вам треба отака. З гостреньким носиком але округлої форми і продовгуваста. Нею неймовірно зручно працювати під кутикулою, шліфувати і обробляли боуовушки. Вона універсальна. Їк купа видів - тонкі голки, затуплені конусоподібні, подовжені але з круглим носом. То все маркетинг - треба саме така.
Не конус! Конус навіть корунд дуже небезпечний, ним працюють лише справжні поціновувачі і майстри справи.
АдеКВАтная• 03 ноября 2023
Фотку забула
Ищу Аленя• 03 ноября 2023
Оттенок лака мне не нравится. Сам маникюр тоже сделан неаккуратно