Педиатор_я• Изменено 02 ноября 2023
Як думаєте на таку зарплату можливо побудувати будинок?
Зустрічаюсь з хлопцем. У нього дуже серйозні наміри на мене. Хоче одружуватись і дитину. Але є одне Але, де я не розумію чи то він літає в хмарах. Чи та я якась песимістична. В нього є мрія-власний будинок. На даний момент є тільки пуста ділянка, будинок планується на 120 кв. м. Він отримує 50 тис грн плюс кожного місяця є від 200 до 1000 дол як доп. Я заробляю приблизно так же. І тут я не можу зрозуміти як він планує будувати будинок, коли зʼявиться ще дитина і я не буду працювати хай 3 роки. Всі будемо жити на його ЗП. Я не готова їсти одні макарони, заради будинку. Я звикла жити комфортно. Це йому озвучую. Він каже все буде ок. От і стало цікаво почути думку зі сторони. Чи можливо з такими даними взагалі починати будувати той будинок.
P. S Квартира є своя і в нього, і в мене, за зйом платити не треба.
Нагайна• 03 ноября 2023
Доход наш писать не буду
Дом строим 3 месяца, он больше Вашего , автор, в три раза
На данный момент потратили 170 тыс. дол. - только начали второй этаж
Участок покупали ранее
Ганцю в кєдах• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Я зараз сама на себе в місяць трачу не менше 20 тис. Плюс він, плюс дитина. Буде якраз дотягувати до 50 тис, якщо нормально жити, а не ужиматися. На будуватися залишаються копійки. От в мене і не складаються в голові цифри(
Вы вроде как нас уговариваете) садитесь и считайте с ним вместе ваши расходы и доходы. Вы, судя по всему, и к ребенку пока не особо готовы, потому что вы конечно все верно считаете, только расходы будут многократно больше: мед обслуживание ребенка, платные прививки, потом развивашки пойдут, бассейны, беби-йога и прочее прочее
Татьяна-cb91• 03 ноября 2023
Живете в квартире одной. Вторую сдаете. С каждым годом растраты на ребёнка все больше, чем взрослее ребенок-тем больше растрат. На его зарплату можно жить более менее. Но точно не строить дом
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляМайструю крила
А участок у него где? Тоже в Киеве? На окраине?
Нові Петрівці. 15 км від Києва
Манка Я• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
У нього 50 тис грн. І плюс до 1000 дол в місяць. Може бути 1000 дол може бути 200 дол.
Земля чья?
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Нафіга воно вам треба той гембель у війну.
Йому от треба хоч трісни
Татьяна-cb91• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
1000 я писала
Так вам написали сколько нужно зарабатывать чтоб начать думать о постройке дома ))
Ганцю в кєдах• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Йому от треба хоч трісни
Может он что-то вам не договаривает. Может ожидает повышения з/п или бонусов. Откуда нам знать
Mrs.Sexuality• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
А що дасть 100 тис грн? Фундамент тільки 15 тис. дол. А 100 тис дол. навіть за роки 2-3 нереально відкласти, якщо хочеш нормально жити і відпочивати. А після 40 я народжувати якось не дуже готова.
С 200 т можно спокойно откладывать 150, если вам 35, то к 37 у вас будет 100 т баксов и только родится ребенок.
А где вы собрались сейчас отдыхать? Ваш муж выездной?
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Так я з ним обговорюю. Він не розуміє. Каже, що пару років на паузі постоїть будинок, коли родиться дитина. Я йому говорю « а потім що дитина перестане їсти і рости?» Він наче розуміє, а потім все одно своє. От я і боюсь щоб не ввязатися.
Козяка-маляка• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Додам ми в Києві
Навіщо це додавати? В Києві особливий світ?
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
Земля чья?
Його. Точніше на його маму оформлена. Ділянка була ще до нашого знайомства.
Манка Я• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Вы втор, мягко говоря странная …
Он вам не муж
Вы не беременны
Вам 35
А вы выделываетесь …,
Он вам не муж
Вы не беременны
Вам 35
А вы выделываетесь …,
Ганцю в кєдах• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Так не ввязывайтесь! Всего не предугадаешь и соломки не постелешь.
Пишущаяся• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Мені вже 35
Ну смотрите. Вам сильно откладывать некогда. Квартира есть, жить есть где. Можно жить и потихоньку строить. Одну из квартир сдавать. Мои свекры потихоньку строили хороший дом, больше 200 м, лет 7. За пару лет с таким доходом конечно не построить дом или совсем простой
Манка Я• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ну вы же в курсе , что если что то вы ничего не получите
В случае чего
Козяка-маляка• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Не ввязуйтесь, дайте шанс йому знайти нормальну дівчину.
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Де ви взяли 200 тис? Та навіть в Карпати поїхати при ЗП 50 тис це непогані витрати будуть.
Татьяна-cb91• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Еще и на маму 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️ о чем тогда вообще разговор 😂😂
Пушкининиана• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Вам не нужен ни муж, ни ребенок, ни дом. Какая то вы инфантильная, думающая только о себе.
Ганцю в кєдах• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
При зарплате 50 тыс грн в Карпатах нечего делать. Только открытки можно посмотреть))))
Татьяна-cb91• 03 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Магнитик еще можно по скидке выпросить 😂😂😂
Mrs.Sexuality• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ваши 100 и его 100. Что в тех Карпатах делать?
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
Вы втор, мягко говоря странная …
Он вам не муж
Вы не беременны
Вам 35
А вы выделываетесь …,
Он вам не муж
Вы не беременны
Вам 35
А вы выделываетесь …,
І що тепер тихенько мовчати в тряпочку, бо мені 35? В мене немає страху « не встигнути в останній вагон»
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
В случае чего
В курсі. От і не готова відмовляти собі в комфорті заради його мрії.
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
А хто ж про мене ще подумає? Звичайна любов до себе в першу чергу, а не жертовність.
Педиатор_я
• 03 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
От я не розумію де ж ви берете 100? Перечитайте уважніше
Котики-муркотики• 03 ноября 2023
Живите в своей квартире с котом до старости, зачем вам эти проблемы, муж, ребенок?!))) Да и парень себе нормальную найдет
Mrs.Sexuality• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ну максиму 200, минимум 150 на двоих