Педиатор_я• Изменено 02 ноября 2023

Як думаєте на таку зарплату можливо побудувати будинок?

Зустрічаюсь з хлопцем. У нього дуже серйозні наміри на мене. Хоче одружуватись і дитину. Але є одне Але, де я не розумію чи то він літає в хмарах. Чи та я якась песимістична. В нього є мрія-власний будинок. На даний момент є тільки пуста ділянка, будинок планується на 120 кв. м. Він отримує 50 тис грн плюс кожного місяця є від 200 до 1000 дол як доп. Я заробляю приблизно так же. І тут я не можу зрозуміти як він планує будувати будинок, коли зʼявиться ще дитина і я не буду працювати хай 3 роки. Всі будемо жити на його ЗП. Я не готова їсти одні макарони, заради будинку. Я звикла жити комфортно. Це йому озвучую. Він каже все буде ок. От і стало цікаво почути думку зі сторони. Чи можливо з такими даними взагалі починати будувати той будинок.
P. S Квартира є своя і в нього, і в мене, за зйом платити не треба.
sur_sur• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Люблю. Але я ще люблю жити з комфортом. Я довго до цього йшла. І заради будинку не готова від цього комфорту відмовлятися. Мені вистачило дитинства.
То може і він не готовий від будинку відмовитися?

автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну максиму 200, минимум 150 на двоих
Він отримує 50 тис грн і я так само. Бонуси 200-1000 дол в місяць як плюс. Ніяк не виходить навіть 150 тис
sur_sur• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
І що тепер тихенько мовчати в тряпочку, бо мені 35? В мене немає страху « не встигнути в останній вагон»
А він хлопець чи йому теж 35?
Нагайна• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Ну а на что тогда дом строить?
А самое главное - это участок, который оформлен на маму)
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляsur_sur
А він хлопець чи йому теж 35?
Чоловік. Так само 35
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Ну а на что тогда дом строить?
Ну от і я не розумію на що? Вирішила думку зі сторони дізнатися. Бо я виглядаю як песиміст в цій темі. А в нього все буде добре і на все вистачить. А яким чином буде добре він не може сказати
Кошка Мурка• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
То залиште його у спокої. Вам постійно буде чогось бракувати, цифри складатися не будуть.
Відчувається, що він не надто забезпечений за вашими мірками, не вашого поля ягідка, ви просто боїтеся пропустити останній вагон.
Не бійтеся і не спотворюйте ні собі, ні йому життя.
Для драки• 03 ноября 2023
Трішки нескромне питання наважусь поставити: а чому саме 3 роки сидіти в декреті плануєте? Є різні опції: від роботи онлайн до найму няні. Так, це може бути не так вигідно, як здається, але не втрачаються навички.
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Це образно. Я до того, що якийсь час не буду заробляти, щоб він мав на увазі. Ну і таким чином підготовлюю, щоб він сильно не розраховував на мої гроші. Хай спирається на свої сили.

Мальчун-задирун• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
А що дасть 100 тис грн? Фундамент тільки 15 тис. дол. А 100 тис дол. навіть за роки 2-3 нереально відкласти, якщо хочеш нормально жити і відпочивати. А після 40 я народжувати якось не дуже готова.
Какие 15 тыс долларов фундамент?? Вы шо, автор?
Домовенок Кузя• 03 ноября 2023
Взагалі зараз потрібно виходити з того, яка сума вже є на руках в нього і у Вас на даний момент. Я думаю, що за років 15-10, враховуючи, що Вам 35, все ж було відкладено певну суму. Ось з цієї суми і починати будівництво, а далі поступово щомісяця вкладати.
А ще, якщо у Вашого майбутнього чоловіка руки ростуть з потрібного місця, то багато роботи зможе і сам зробити.
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
А скільки по-вашому? Якщо знаєте дешевше, дайте контакти. Нам уже у декількох місцях озвучують цифри від 10 до 15.
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
В мене є 17 тис дол. В нього нічого немає. Поки я не дружина, свої вкладати не хочу. Та і він не хоче мої брати. Каже що все сам. А як сам я не розумію
Домовенок Кузя• 03 ноября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Я теж здивувалася. Але, якщо проти будівництва, то можна і преукрасити))
В нас на 150 м² (2 поверхи будинок) пішло 5000 дол на фундамент, викопати, пісок, щебінь, арматура, опалубка, заливка.
Едимнаморе• 03 ноября 2023
будынок это такой на 0,5-1,0 млн уе?в военное время?
а не слишком ли вы замахулись на Уильма нашего,Шекспира?
Домовенок Кузя• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
А, тоді я з Вами згідна. А що він робив 15 років? Куди дівав гроші?
Мальчун-задирун• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Конечно дешевле. Это не самый дорогой вид работы. У меня сосед по даче летом строил второй гостевой дом на участке, материалы сам закупал, ребят строителей двух нанял. Не знаю сколько стоило, но это не было дорого и сделали очень быстро. Может быть, автор какие-то фирмы под ключ обзванивает, где их материалы и накрутки за любой пук мастера, тогда там могут насчитать.
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Коли це було? Я не прикрашаю. В нас один поверх. Фундамент уже заливається зараз, просто не написала це. І уже пішло 12 тис. дол. Дайте контакти майстрів ваших. Буду дуже вдячна
Едимнаморе• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
да, да знаем:князи-грязи...))
даже фотки ’князей’ видели, в лифте чужого дома...

автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ділянку купив, машину. Ну і раніше він менше заробляв. Якось так
Домовенок Кузя• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Це на Вас просто нажитися захотіли. Ми самі весь процес котролювали. Наприклад, самі замовляли і шукали, в кого дешевше пісок, щебінь,арматура. Самі шукали техніку,щоб викопати фундамент, там оплата погодинна. І так само самі шукали, щоб привезли нам готовий бетон в міксері залити.
Воздух в банке• 03 ноября 2023
никак, на ’зарплату’ никак! нужно на себя!
Мальчун-задирун• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Новые подробности ... оказывается, дом уже строится, а автор все еще упирается и мечтает о будущей свадьбе, ребенке, декрете и т.д.)) Автор, смиритиесь, или берите мужика со стройкой, или дальше сидите до 40
Домовенок Кузя• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Минулого року. Але ми в західній частині України.
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Та наче теж люди роблять які і сусідам будували. Фундамент уже заливається. Пішло уже 12 тис. ХЗ чому так. От я і розпереживалась, що з такими цінами не витягнемо.
Воздух в банке• 03 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Конечно можно, вы до рождения ребенка тысяч 100 спокойно можете отложить
аххаха) при доходе 200 000 грн в месяц отложить 100 к $ спокойно? как?
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляЕдимнаморе
да, да знаем:князи-грязи...))
А це до чого?
Мальчун-задирун• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Если фундамент под ключ был, то вполне может быть такая цена со всеми накрутками. нужно самим все материалы закупать, и в дальнейшем тоже при постройке.
Воздух в банке• 03 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Мої батьки так само, все дитинство ненавиділа той будинок. Бо років 20 економія тотальна. Знову в це болото не хочу. А він наче не розуміє. І як мантру повторює що все буде(
Он имеет опьіт строительства? если нет - обьясните ’на пальцах’! сухими цифрами-пелена спадет
автор Педиатор_я • 03 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ок. Скільки машина бетону коштувала у вас? Хочу порівняти. Ви теж в Києві?