Мрію про космос• 03 ноября 2023

Хто в Києві підкажіть як записатися на УЗД.

Взяла у лікаря направлення на УЗД , а тепер треба записатися в діагностичний центр до лікаря, я в цього лікаря раніше робила платно, я телефону в центр, трубку не беруть, підкажіть чи можливо записатися по телефону, чи треба їхати і ставати в живу чергу щоб записатися.
Дякую.
marata• 03 ноября 2023
В хелсі нема цього лікаря?
автор Мрію про космос • 03 ноября 2023
Ответ дляmarata
В хелсі нема цього лікаря?
Є, але там постійно все занято, записатися неможливо, я раніше приходила вранці і йшла в живу чергу, робила за гроші, але зараз в мене скрутне фінансове становище, взяла направлення щоб зробити безкоштовно.
Чавонадо• 03 ноября 2023
Спробуйте через хелсі, якщо там немає запису, намагайтеся все ж таки по телефону, якщо не виходить, доведеться їхати
Грабля• 03 ноября 2023
Ответ дляМрію про космос
Тоді їдьте прямо туди й там записуйтеся
автор Мрію про космос • 03 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Тоді їдьте прямо туди й там записуйтеся
Дякую, поїду .
Даха-сваха• 03 ноября 2023
Ответ дляМрію про космос
Тільки була в нашій лікарні і при мені оператор казала, що кожного ранку о 8й відкивається обмежена кількість місць для запису на безкоштовне узі за направленням. Люди займають чергу майже за дві години до цього, бо дуже мало саме безкоштовних віконець.

Можливо, у вашому центрні не так, але от тільки-но таке почула.
Королева Сарказма• 03 ноября 2023
З направленням можна до будь-якого лікаря у будь-якому лікувальному закладі. Ци вам принципово до цього?
автор Мрію про космос • 03 ноября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Принципово до цього, бо я спостерігаю поліпи в жовчниму.
автор Мрію про космос • 03 ноября 2023
Ответ дляДаха-сваха

Я теж це чула, мені одна лікарка розповідала, але місць як не було вільних так і не має, навіть о 8 годині.