Викликаю на дебати• 03 ноября 2023
Что Вы делаете когда в маршрутке пытаются передать через вас деньги?
Каждый раз когда стою в маршрутке кто-то пытается мне их всунуть, чтобы я передала. Я делаю вид, что не замечаю, а они либо начинают меня рукой дёргать либо в лицо суют. Я стараюсь не нервничать и не создавать конфликт. Но что это за наглость такая? Я когда захожу то сама даю водителю, а эти заходят и мне суют, и если я о передам, то еще и водитель спрашивает сколько тут, откуда я знаю, я в наушниках!!!! Пусть передают через сидячих. Мне противно брать в руки лишний раз чужие деньги!
Как Вы реагируете на таких людей?
Викликаю на дебати
• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Якраз ваші проблеми, що ви не можете зрозуміти цього) беріть таксі або машину купуйте і тоді це точно будуть не ваші проблеми
Ні, пасажир це не касир, це клієнт. Те, що люди не можуть передати це проблеми водія, або людей, які лізуть в забиту маршрутку. Чекайте на іншу, якщо не можете пройти і передати кошти!
Наполеон Бонапарт• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Так Ви і беріть, якщо самі не можете заплатити за проїзд в маршрутці без сторонньої допомоги. У мене один обов´язок при вході а маршрутку, оплатити проїзд. Все інше не мої проблеми, як би Вам не хотілось іншого.
Я пані прохана...• 03 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Я їду на машині вже рік і щаслива, що не стикаюся з пані які кривлять свою фізію, коли бачать що хтось носить передати кошти)
Ми заручники ситуації і всі розуміють, що ніхто не буде пускати стільки маршруток щоб всі заходили в пусту
Я заходила в заповнені, бо поспішала і так я просила передати за проїзд і мене просили.
А люди, в яких корона на голові хай шукають інші шляхи ) моя думка
Наполеон Бонапарт• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Чому замість Вас, хтось має шукати інші шляхи. Це Вам треба оплатити проїзд, а не пасажиру,що поруч. Вчіться самі вирішувати свої проблеми,а не за рахунок інших.
Я пані прохана...• 03 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це елементарна ввічливість для мене. Ми так живемо і це реальність. Є шляхи вирішення ситуації? Але реальні, а не «не сідати в маршрутку поки там не буде пусто»
Викликаю на дебати
• 03 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вот вот!
Викликаю на дебати
• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
А чому це я маю бути ввічливою з чужими людьми? Вони мені нічого хорошого не зробили!
Наполеон Бонапарт• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
А для мене це елементарне хамство, якщо не сказати більше - тикати людину в спину, щоб пригрузити своїми проблемами.
Я пані прохана...• 03 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну це тупо і примітивно
Звичайно якщо ви зациклені на власному егоїзмі, то ваше его дуже страждає коли ви «догоджаєте» іншим людям елементарною ввічливістю
Ми живемо в соціумі і нам якось потрібно існувати один з одним на одній землі і такі речі будуть завжди в нашому житті, це те саме шо подякувати, шо вам притримали двері, або притримати двері комусь
Викликаю на дебати
• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну це тупо і примітивно
Так, я еноїстка. Бо ніхто з нас нікому з нас непотрібен. І потрібно думати лише про себе та своїх рідних!
Я пані прохана...• 03 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Єдине можу вам порадити можете забрати своїх рідних і вилетіти на безлюдний острів, де немає всякого непотребу) будете лише ви жити і буде вам щастя
Викликаю на дебати
• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Я Вашої поради не запитувала. Краще нехай туди їдуть ті, які гроші пхають передати!
Сиреневая цапля• 03 ноября 2023
Якщо люди натромбувалися і стоять в кінці маршрутки то передаю, а от коли забігають місце зайняти, а вмостившись передають за проїзд - ігнорую.
Забагаловка• 03 ноября 2023
В прифронтовом городе есть свои плюсы) Проезд бесплатный.
Меня парило, когда висишь на одной ноге, в одной руке увесистый пакет, другой держишься, маршрутка едет, в идеале еще и поворачивает - а тебя просят передать за проезд))) Еще любила теть-кондукторов в электротранспорте, таких, под 100кг. Что если она ПОШЛА, волна пошла по всему битком набитому салону)
Автор, приезжайте к нам) У нас бесплатно, нс побережете)
Шикаю і викаю• 03 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А чому ті,хто натрамбувалися назад,не сплатили при вході водію?
Шикаю і викаю• 03 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Маршрутки не безкоштовні.
Викликаю на дебати
• 03 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Если забегают место занять, то я мало того что не передаю, так еще и посмотрю так, что сидеть там не захотят!!!!
Забагаловка• 03 ноября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Маршрутки не безкоштовні.
Харьков. Бесплатные.
Шикаю і викаю• 03 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Харьков. Бесплатные.
Я в іншому місті,у нас тільки тролейбуси і трамваї безкоштовно.
Забагаловка• 03 ноября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
У нас муниципальные маршрутки, поэтому так.
Метро тоже бесплатно
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Якщо можу, передаю, якщо переді мною нікого нема і я сиджу далеко, то ні. Якщо руки зайняті, теж не передаю.