Ума Палата• 03 ноября 2023

Запитання про Оплату частинами

Дівчата, на який строк ви зазвичай оформлюєте Оплату частинами? І чим ви керуєтесь, коли вибираєте строк?
Результат:
вже голосів: 39
18 (46.15%) 10-12 місяців
8 (20.51%) 6-9 місяців
7 (17.95%) Не користуюся цим кредитом
6 (15.38%) 3-5 місяців
Файно Замало• 03 ноября 2023
В мене зараз оплата частинами на 18 місяців
KROX@• 03 ноября 2023
В среднем полгода
Чорнобаївка• 03 ноября 2023
Керуюсь тим, щоб сума платежу була посильна і не відчувалась. Але в мене покупки не дорогі, до 10т. Оформила і забула, саме собі платиться
Пульт от линолеума• 03 ноября 2023
6-12 місяців. На скільки максимально магазин дає так і оформляю. Якщо є кошти то сплачую швидше.
Вареничніца• 03 ноября 2023
Моно зараз дає на якісь невеликі терміни. Тому зазвичай на 3-4міс. Але дорогі речі краще брати на 10-12 міс
Наша взяла• 03 ноября 2023
Залежить від суми. В середньому щоб було 2-2.5 тис в міс. Тоді мені не відчутно.
А банк дає хороші терміни
Броніки для Моніки• 03 ноября 2023
у меня от 3 до 18 месяцев штук 7 сейчас)))) не все магазины дают широкий выбор, многие 3-4 месяца. А где то есть на год, полтора.
Млинці зі смайликом• 03 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
+++ завжди обираю максимальний варіант, ніяких переплат све одно немає, а погасити за бажанням можу і раніше
Млинці зі смайликом• 03 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
ну так Моно і дає на 10 місяців , хіба це мало?
Mrs.Sexuality• 03 ноября 2023
На максимальні, які дає банк
Переплати 0, платіж взагалі не відчувається , чому не користуватися?
Вареничніца• 03 ноября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не на всі товари моно дає 10.
Часто на 3-4міс. Про що і написала вище
Млинці зі смайликом• 03 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Не на всі товари моно дає 10.
Часто на 3-4міс. Про що і написала вище
Ну це ж не я писала: Моно зараз дає на якісь невеликі терміни
Звісно не на всі, більш того - в кожному магазині на різну кількість місяців ))) В мене зараз товар за 10тис на 10 місяців, планую покупку за 15ти на 12 місяців, мені цілком норм ) Не вважаю, що це мало )
Млинці зі смайликом• 03 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Не на всі товари моно дає 10.
Часто на 3-4міс. Про що і написала вище
Більш того - дивлюся товар на Розетці, одна категорія, абсолютно однакова ціна, а оплата частинами різна - 12 та 6 місяців ) А той товар, що на 6 місяців, в Комфі - на 7 )

Потрібно порівнювати різні сайти, єдиної формули немає
Бла бла бла• 03 ноября 2023
коли був ремонт то брали на 24 місяці, бо покупок багато. Дохід нормальний, але відкладень на ремонт не було, бо тільки взяли квартиру.
Зараз якщо беру, то максимум на пів року, борги не люблю, але при оплаті частинами не потрібно долари з нички міняти, якщо раптом телефон розбила.
автор Ума Палата • 03 ноября 2023
Дякую всім за відповіді! Бачу, що більшість бере від 6 місяців и довше. Я ніколи раніше не користувалася кредитами. А тут почитала на форумі про цю Оплату частинами, реально зручна штука, вирішила скористатися. Але вибір строку прям виявився загадкою для мене. Все думала - брати на 3 місяці та швидко виплатити чи на 12 місяців, щоб платіж майже і не відчувався. Спробую взяти на подовше
Медсестричка• 03 ноября 2023
В мене зараз 5 кредитів і всі на 25 місяців, я завжди беру на максимальний строк, є можливість, гашу раніше.
Багряна осінь• 11 ноября 2023
Брала чотири рази на 8-10 міс, виплачую швидше