Мама фіфті цента• 03 ноября 2023

Чем наполняете себя?

Работаю удаленно ( не Пашу, а работаю в удовольствие). Учу английский, курсы маркетинга.
Весь домашний быт налажен.
Один раз в неделю генеральная уборка и готовка на людях, которых прекрасно с этим справляются.
Вечером фильмы, иногда рестораны.
Муж и ребенок.
Но ловлю себя на мысли, что мне скучно.
Чем занимаете себя?
Спасибо всем.
Ума Палата• 03 ноября 2023
В данный момент мне тоже скучно и херово.
Быт налажен. Готовлю сама - люблю.
Не работаю 4 месяца и не ищу пока, не знаю почему.
Учу язык, занимаюсь йогой и плаваю. Путешествую, фотографирую... но хочу сейчас в Португалию и на Азоры. Здесь где я сейчас холодно - и мне херово :((
Фильмы не смотрю, не хочу...

автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Мої пішли далі. Вони забрали з колгоспу свою землю і стали фермерами. Тоді то не дуже ще підтримувалося. По всьому селу городи з картоплею, поле з цукровим буряком, кукурудза .. вдома корови, гуси... одне літо все провела біля ставку з гусьми. Отак зранку вигнала, в обід пригнала, поїла в назад до вечора. Прийшли в школу , діти про море розповідають, про пригоди, а я ... Зате читала.
А я в 18 втікла від тої праці. Бігла далі куди бачила.
Файна цьоця• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Професійний?
Мила, я також професійний. Навчаюся на курсах, щоб бачити і чути нове при Гарварді. А ви мабуть десь трохи застрягли, якщо у вас плавляться мозги.
Не підвищуйте самооцінку зарахунок когось)
Смотрю, вы еще и психолог))
Такой же диванный, как и маркетолог))
Удачи в скуке.
Ума Палата• 03 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Едой и винишком)
Это помогает - быстрые эндорфины!
Дело было давно• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
І мені б так) але трохи не час зараз.
Все у нас це буде, я бажаю і вам і собі цього ❤️
Дякую 🤗
Вам також знайти щось, що буде мотивувати, наповнювати вас.
Можливо освоїти нову професію? Там зараз дженіус безкоштовно доступ дав.
Помилуйте мадам• 03 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
с трудом представляю, как можно быть скучно при наличии в жизни курсов по маркетингу...
Мозг плавится
пазлы пытаешься сложить
разработка стратегий...
ЛОМы. реклама
стейкхолдеры
фиговые у вас курсы, видимо
посоветуйте свои
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Быт налажен. Готовлю сама - люблю.
Фильмы не смотрю, не хочу...
От і мене фільми напрягають. Я з донькою ще придумала гуляємо по 20-30 хвилин ввечері, але не завжди виходить.
Я почала натирати вагу, бо перестала реагувати на проблеми, стала з пофігізмгм до всього відноситися…
І розумію що мені скучно трохи

автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Смотрю, вы еще и психолог))
Такой же диванный, как и маркетолог))
Удачи в скуке.
Дякую що завітали))
Дело было давно• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я до 21 таки мусила на канікулах приїжджати. Ех, мені б тоді хоч трішки моєї впертості, що зараз. Щоб раніше втекти подалі.
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Дякую 🤗
Я при Гарварді навчаюся безкоштовно плюс Анг бізнес вивчаю. Але скоріше себе трохи заставляю це роботи, бо потрібно для роботи.
Хочеться чогось іншого
Ума Палата• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
І розумію що мені скучно трохи
Мне холодно и я не особо хочу гулять :((
Хандра, короче... смотрю билеты в Лисабон каждый день но у ребенка школа, поэтому так и буду заниматься пизд...страданиями, простите тупо как-то.
Мотивации тоже нет, кстати.
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Я зразу сказала що з мене хватить, через це і з батьками погано спілкувалася. Через це батьки і нічого не дали мені в житті, але я не шкодую
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Мотивации тоже нет, кстати.
Хм, можливо справді це хандра осіння?
Дело было давно• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Хочеться чогось іншого
Схоже що у вас криза самореалізації. Коли неначе все ок, але щось не те, чогось не вистачає. Не драйвить нічого. Ви обрали в Гарварді програму, яку хотіли, чи яка була/ треба?
ИМХОля• 03 ноября 2023
Я переселенка,переехали в село.
Весной наполнялась выращиванием рассады,потом посадкой огорода 20 соток,затем прополкой,поливом.
К концу лета сбором урожая и консервацией.
Сегодня привезли нам кур подрощеных,наполняюсь ими,наблюдаю, это мои первые заведенные птицы..
Короче говоря наполняюсь жизнью в селе.Сама с города,а война все поменяла, теперь я сельская колхозница!
СКИБИДЫШь• 03 ноября 2023
Я люблю читать, готовить вкусную еду и искать новые рецепты. Гуляю с собакой.
Усу второй язык, но не очень систематично) выбираю красивую одежду и составляю о разы себе
Участвую в конференциях и конгрессах по своей специализации
Люблю вкусное вино, изучаю и покупаю , вечером дегустирую)
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Яка була безкоштовна )
Сама відчуваю що якась криза…
Ума Палата• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Хм, можливо справді це хандра осіння?
Думаю, что да...
Ну в моей ситуации еще ’синдром эмигранта’, я переехала...
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Прикольно з приводу вина) це цікаво

автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Думаю, что да...
Я це пережила вже, повернулася в своє гніздечко.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Професійний?
Вы так реагируете токсично агрессивно, хотя человек нормально Вам писал,
Вам бы не наполнится - а к психологу.
Ума Палата• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
У меня больше нет такого гнездышка, куда я могла бы вернуться. Поэтому переживаю сейчас жесткую четвертую фазу и пытаюсь внушить себе, что дом внутри тебя, а место не важно! Но надо что-то придумать :)
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вам бы не наполнится - а к психологу.
В якому сенсі) це звичайний захист) людина написала що у мене курси погані, а мені здається що у неї погані)
Не засмучуйтеся, це всього навсього КС
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Бажаю вам сил ❤️
Этожзвяздаяегообожаю• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Не засмучуйтеся, це всього навсього КС
Базар-вокзал…

Защищайтесь, все вокруг нападают.
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Базар-вокзал…

Защищайтесь, все вокруг нападают.
Не переживай - переживу)
Матраскин Брат• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Мабуть ще життя фігове?)🤣🤣🤣
Якщо ви живчик, то вам мало, тоді додайте ще щось, курси. Можливо якесь екстремальне хобі.
Матраскин Брат• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я не жаліюся, маю паралельно купу всякого гімна.
Я питаю чим люди наповнюються)
А що ви любите найбільше у світі?
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Та от думаю що. У мене є одне хоббі, подорожувати, цим і витягую себе морально. Подорожую багато. Але це ж не завжди.
Мабуть ще якесь хоббі потрібне мені)
автор Мама фіфті цента • 03 ноября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
А що ви любите найбільше у світі?
Подорожувати , це моє справжнє хоббі.