ЕлькиПальки• 03 ноября 2023

Вас не смущает скрип кровати когда кекс

при наличии ребенка ?
Добродійка• 03 ноября 2023
А десь ще існують скриплячі ліжка?

Кидстаффовна• 03 ноября 2023
В нас хороше, якісне ліжко. Ніяких звуків немає.
5cmhybyna• 03 ноября 2023
Удалено администрацией...
Голубец• 03 ноября 2023
У ліжку кекси не роблю
Не гоню• 03 ноября 2023
Мене бентежить і бісить скрипіння ліжка у сусідки зверху і потім її воплі. Чути наче поруч. Говорила їй,писала та пофіг. От що робити?( порадьте. У мене дитина підліток, онлайн урок і тут ’ концерт’
Невгамовна Бу• 03 ноября 2023
Смущает. Даже без наличия ребенка. Иногда посторонний звук, попадающий в амплитуду, жутко раздражает
Мию вікна у мороз• 03 ноября 2023
Ответ дляДобродійка
А десь ще існують скриплячі ліжка?
Будь яке ліжко може почати скрипіти.
Добродійка• 03 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Будь яке ліжко може почати скрипіти.
Ні, там нема чому скрипіти
Кубик Рубика• 03 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Капець, вона ще й вдень займається цим?
Ну так з малими дітьми простіше, вони ще не все розуміють, а з підлітками зовсім якось незручно таке чути.

Морковна• 03 ноября 2023
Турбує. Нормальне ліжко було. Але останнім часом почало скрипіти. Приходиться обирати пози і місце на ліжку, щоб не було звуку.
Не гоню• 03 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Капець, вона ще й вдень займається цим?
О 10 або 11 ранку може, або 10 -12 ночі.
Я вже темп фрікцій вивчила((
От як їй пояснити?(
Невгамовна Бу• 03 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
З - заздрість
Рубаю олівлє• 03 ноября 2023
Спим на полу
Не гоню• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
З - заздрість
Ну да. Сидимо з сином і заздримо. Вдвох
Божий одуванчик• 03 ноября 2023
Ешьте поменьше кексов и кровать не будет скрипеть
Невгамовна Бу• 03 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Ну да. Сидимо з сином і заздримо. Вдвох
Співчуваю. Не троллінг якщо що. Бо щасливі не лише годинника не бачать, а ще й чужих йойків не чують. Вибачте, ні в якому разі не хочу образити
Не гоню• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Який там тролінг. Це Польща,знімаємо кімнату, дітися нікуди. А та пані не розуміє,що її чує половина сусідів( і не чути її то тільки вуха затикати,бо звукоізоляція така ,що я навіть чую як вона розмовляє
Мюллерная• 03 ноября 2023
У нас очень хорошая кровать и она не скрипит, но звук движущей кровати, шатания спинки напрягает, потому что секс у нас поздно 2-3 часа ночи, вокруг лютая тишина, слышно как через этаж телефон вибрирует у соседей, конечно неловко, учусь абстрагироваться
ДолькиКабана• 03 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Капець, вона ще й вдень займається цим?
Да, капець, жах просто! Хтось займається сексом не в темну ніч

Не гоню• 03 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Якщо б ми не були змушені її верещання слухати та скрип ліжка,то на здоров´я
ДолькиКабана• 03 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
З 8 до 22 години вона може «верещати та скрипіти» скільки забажає. Ви не слухайте
Кубик Рубика• 03 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ну так вдень треба працювати, хоча може у неї така робота.
Кубик Рубика• 03 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
А ви чому так захищаєте її, може це ви, чи ви теж так робите?
ДолькиКабана• 03 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
За такої «логіки», авторці також треба працювати , а не сидіти слухати сусідів
ДолькиКабана• 03 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я не захищаю, а думаю раціонально. У мене також є сусіди, що дуже люблять сунутись в життя «за стінкою» і давати свої «поради» та «оцінки»
Загалом я не бачу в тому, що робить сусідка авторки, нічого такого
І да, я також займаюсь сексом з чоловіком вдень
Большой секретик• 03 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Я вже темп фрікцій вивчила((
От як їй пояснити?(
Стать и по стонать в ответ. Или в потолок дубасить шваброй и+ 20 мин после секса их
Кубик Рубика• 03 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Воно то так, таке життя в багатоквартирному будинку.
ДолькиКабана• 03 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Да
Любительница• 03 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Капець, вона ще й вдень займається цим?
Шо значить капець шо займається вдень? А треба тільки вночі?
Тримаю свічку• 03 ноября 2023
Выгоняйте ребенка на улицу и впускайте когда закончите.