Чорт і Шо• 03 ноября 2023

Як вона вже дістала.

Хазяйка квартири, яку ми винаймаємо. Навіщо трезвонити ? Ми не подруги. Мені абсолютно все рівно на твої проблеми. Якого мене має хвилювати як твоїм дітям тяжко. Ти ж не хвилюєшся як мені. І це нормально. Я тобі вчасно оплачую орендну плату, вчасно сплачую комунальні. Я замінила за мої гроші всі не працюючі розетки, які ти мені здала. Замінила за свої вже тоді протікаючи шланги та зливи. Пофарбувала облізлі двері. На мене не жаліються сусіди, а навпаки, з частиною товаришуємо вже.
Хочеш перевірити? Я тебе запрошую зайти. Будь ласка, мені нема чого ховати. Тільки не треба мені дзвонити і висіти на телефоні по пів години, і ніякі натяки не допомагають швидкому завершенню розмови
Просто накипіло вже((( і прямо ж не скажеш, бо на даний момент я не можу собі дозволити переїзд. Але , роблячи оте все, я хочу спокійно жити. Я за це заплатила.
Без QR коду• 03 ноября 2023
Амінь
valuda• 03 ноября 2023
Здаю жило не одне. Не розумію, навіщо чіпати людей
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
А, про оплату ми в форматі повідомлення ’ відправила- отримала’.комунальні- вона через онлайн кабінет може перевірити.
Love_Love_Love_• 03 ноября 2023
Тепер скопіюйте текст і відправте їй смс
Директриссимо• 03 ноября 2023
Зеркальте)
Завжди з рушником• 03 ноября 2023
Я уж подумала, это про меня)
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Ну от серьозно. Це ринкові відносини. Ну от вам цікаво слухати, що орендар зшкріб по копійці щоб вам заплатити? Це його проблеми. Головне вчасно плати. Так і винаймачу не цікаво, що у вас там. І це блін нормально
Борисфенка• 03 ноября 2023
Є чарівна фраза ’У мене зараз згорить риба на сковороді, не маю змоги говорити. Допобпчення’.
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І можна пакувати спокійно речі.
Да?)
Кофе в лобби• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
у меня есть такая родственница, она не понимает - что я занята, или нет желания слушать ее, какие у нее плохие дети, внуки и т.д., я нашла такой выход - ’Алла’ извините, у меня начинается онлайн урок, учу английский. пока))
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та іноді так і роблю . Але коли б там реально горіло, воно б точно згоріло.хіба відключати зразу
valuda• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не цікаво де орендар бере кошти. Не цікаво як він платить.. не цікаво загалом життя інших людей.
Шкода вас, чесне слово
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Шкода вас, чесне слово
Так отож і я про те. І мені не цікаво що в неї. Я не хочу то все вислуховувати.
Налогообложу• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
І можна пакувати спокійно речі.
Да?)
Попросіть щось поремонтувати за її кошт..
valuda• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Поговоріть з нею.
До• 03 ноября 2023
А навіщо Ви відповідаєте на ті дзвінки? не беріть трубку.
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Робіть так постійно. ’Хтось звонить у двері’, ’Вітер відчинив балконні двері’, ’Набралася ванна’, ’Пішла виносити сміття’. Фантазуйте.
3 хвилини для розмови достатньо. Виробляйте рефлекс.
Ласковая_львица• 03 ноября 2023
Це ж вже більше ніхто не слухає з оточення, а тут свіжі вуха. А навіщо ви берете слухавку на неї?
Угги_в_горошек• 03 ноября 2023
Вас достали, но Вы продолжаете все ремонтировать.
Почему не съехали ?
woman Warrior• 03 ноября 2023
берете телефон и вот слово в слово зачитывате хояйке квартиры.
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та буду тренуватися. Бо останнім часом то вже мене дратує. Я ще в тому стані, що взагалі не хочу ні з ким говорити. А тут ще й оце
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ваша фраза має бути останньою і одразу відключилися.
Успіхів!
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Почему не съехали ?
Немає за що .
З´їхати, то за раз подвійна сума. Плюс в основному ще ріелтору.
Брюлик в стразах• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я вас понимаю,снимали у такой притрушеной,в итоге стала захаживать и сидеть по часу,два на выходных ещё в добавок,съехали.
Непонятно• 03 ноября 2023
Терпила.
Делюсь секретом. Открываете рот и говорите - извините, я сейчас занята, до свиданье.
Не благодарите.
И второе, ищите другой вариант, не нужно быть жертвой.
Помогалочка• 03 ноября 2023
Ужас, я бы её отзеркалила, вот точно так же как она, начала бы ей ныть, выдуманными на ходу личными проблемами, чтобы она сама попросила меня замолчать и не надоедать ей больше такими разговорами.
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
У мене була така. Я саме вагітна була. Останні місяці. А вона прийде за оплатою і починає за всі жахіття,які при пологах бувають. Того покалічили, ту мало не вбили. Потім дзвонити стала. Я стаціонарний телефон відключила. То вона чоловікові ’ щось твоя дружина мене ігнорує’. Також через декілька місяців тікали звідти
автор Чорт і Шо • 03 ноября 2023
Ответ дляНепонятно
Терпила.
Не благодарите.
Найближчі пів року мені не буде ще за що з´їхати. Отой секрет з нею не працює. Тому поки доводиться бути частково терпилою
Чудо в декрете• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
І можна пакувати спокійно речі.
Да?)
Не робіть щ себе жертву. Ви не маєте це слухати. І вона вас не виселить, якщо ви не будете те все слухати. Не можете сказати прямо, скажіть що важливий дзвінок по роботі, зустріч чи кудись поспішаєте, коли вас починають грузити.
Непонятно• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Це ви так думаєте, що не працює. Кажете і кладете слухавку. Або просто - поганий зв’язок, що що?? Пік пік пік ))