Чорт і Шо• 03 ноября 2023
Як вона вже дістала.
Хазяйка квартири, яку ми винаймаємо. Навіщо трезвонити ? Ми не подруги. Мені абсолютно все рівно на твої проблеми. Якого мене має хвилювати як твоїм дітям тяжко. Ти ж не хвилюєшся як мені. І це нормально. Я тобі вчасно оплачую орендну плату, вчасно сплачую комунальні. Я замінила за мої гроші всі не працюючі розетки, які ти мені здала. Замінила за свої вже тоді протікаючи шланги та зливи. Пофарбувала облізлі двері. На мене не жаліються сусіди, а навпаки, з частиною товаришуємо вже.
Хочеш перевірити? Я тебе запрошую зайти. Будь ласка, мені нема чого ховати. Тільки не треба мені дзвонити і висіти на телефоні по пів години, і ніякі натяки не допомагають швидкому завершенню розмови
Просто накипіло вже((( і прямо ж не скажеш, бо на даний момент я не можу собі дозволити переїзд. Але , роблячи оте все, я хочу спокійно жити. Я за це заплатила.
Мафиозная• 03 ноября 2023
Я занята, вы что то по делу?
У меня такая знакомая образовалась, трезвонит по к раза на день, голову помыла, ребёнка накормила, устала, все плохо, муж жлоб. Что не увидит на мне и детях покупает такое же. Я перестала брать трубку, лучше фильм посмотрю или фб полистаю, мне не интересно её слушать. Она забрасывать смс, все ли у меня хорошо. Понимаю что меня она напрягает сильно и сохранять это общение я не хочу. Я ей сказала все голову моют и детей кормят, что по сути? какая причина твоего звонка? Она обиделась и отвалила
Чудо в декрете• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Найближчі пів року мені не буде ще за що з´їхати. Отой секрет з нею не працює. Тому поки доводиться бути частково терпилою
Слухайте, не плетіть ерунду. Вас ніхто не виселить через те що ви не хочете слухати бредні. Знайти платіжоспроможного, адекватного орендаря не так і легко.
Колишня муза• 03 ноября 2023
у мня идеальные хозяева. я их 1 раз видела вообще и ни разу не слышала
ЯяяКакаджамбо• 03 ноября 2023
Вот от того что вы такая душка ее к вам и тянет))) гаркнете на нее и в один месяц задержите на пару дней оплату позвоните и проблем своих навешайте))
Чорт і Шо
• 03 ноября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Можливо то тільки в моїй голові. Але, у мене дійсно зараз дуже складна ситуація. Я боюся, що їм придумається її чи продати, чи когось з рідні поселити. Куди й и без грошей з дітьми - я не знаю. Тому й мовчу. Аби не боялася цього, то я б звісно набагато жорсткіше говорила. Це неконтрольований страх, коли ти відповідальний за дітей, а можеш не справитися. Йти мені нема куди. До батьків не варіант. Я краще мовчки тут послухаю. Підтримати мене немає кому.
Тихомандражная• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так отож і я про те. І мені не цікаво що в неї. Я не хочу то все вислуховувати.
так навіщо слухаєте?
чим вам ’вибачте, дуже зайнята’ не підходить?
Чорт і Шо
• 03 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Певний час так знайомі користувалися. Ще й говорили, що після розмови зі мною все так добре стає. А я вся вичавлена. То я тих всих послала, відшила.
Мольфарочка• 03 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Можно и без гаркнуты , а все остальное
Чорт і Шо
• 03 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
так навіщо слухаєте?
А фіг його знає навіщо
Тихомандражная• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
так ви ж платите ринкову вартість чи живете на пташиних правах?
Чорт і Шо
• 03 ноября 2023
Треба таки вчитися не боятися. Бо оце сиджу і думаю, а дійсно. Навіщо????
Чорт і Шо
• 03 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ринкову. Тут дружба якраз закінчується))
Тихомандражная• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ну тоді в найгіршому випадку, ви знайдете таку ж. Це якби ви за комунальні жили, тоді так.
Але насправді проблема набагато простіша: коли ви мовчки слухаєте, людина НЕ ЗНАЄ, що це вас напружує. В окремих випадках вона може думати, що це вона вам послугу робить, что спілкується с вами.
Чорт і Шо
• 03 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Найгірше то повернутися до батьків))
Таку ж то не так страшно.
Радостина• 03 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Мы арендуем дом
Если бы знали, что в соседнем доме живет отец владельца дома, не согласились бы
Заселились и началось - то вещи забрать нужно прийти, то вещи повесить, то найти кастрюлю, то ключ для консервации. Я уже всего и не помню
Потом с женой приходил, потом владелец приехал и несколько раз то с мамой, то с папой приходил.
ФсеСама• 03 ноября 2023
Надо же..
Мой квартирант даже обижается когда я быстро закругляю беседу и хочу уйти :)))
Ходит, грустит.
А оказывается можно и доставать :)))
Ходит, грустит.
А оказывается можно и доставать :)))
Карамбулкул• 04 ноября 2023
Співчуваю, автор. Просто не беріть трубку. Відпишіть на вайбер, що працюєте, онлайн нарада, у лікаря, горло болить... зведіть спілкування до переписок. Вроді не відшила але і час не потратила. В розмові не будьте дуже ’солодкою’
Чудо в декрете• 04 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Це виключно ваш стан, і виключно ч вашій голові. Вам говорять це бо ви слухаєте. І якщо вона захоче поселити родичів чи продати, те що ви все це слухаєте вас не врятує. Не вмієте казати ні, не кажіть. Просто вмійте почертцти розмові як вам треба. Наташа вибач, важливий дзвінок по роботі, треба працювати, зайнята і т.д. все. Вічливо, по нормальному. Ваш пост це крик нервового напруження.