Господиньки допоможіть, вперше хочу приготувати смачний салат Цезар, підкажіть якийсь смачнючий соус??? Буду вдячна
Сосиска_Втесте• 03 ноября 2023
Купіть для початку соус Цезар від Торчин. Якшо домашній не вийде, буде чим заправити. Домашні точно не розберуть і будуть нахвалювати
Небалувана Галя• 03 ноября 2023
Соус Цезар і приготуйте! З яйця і оливкової олії готуєте майонез, гірчиця,лимон.сік,сухий часник,вустерширський соус,анчоуси і пармезан тертий .