from Ukraine• 04 ноября 2023

У кого варочная поверхность Hotpoint Ariston, подскажите

Девочки, подскажите, пожалуйста, какую функцию выполняют эти кнопки, выделенные зеленым?
С остальным функционалом разобралась, а этот загадка для меня)) Вроде что-то должно регулировать в большую или меньшую сторону, но что?)) При нажатии индикаторы нагрева не меняются, т.е., если суп варится на 6-ке, то и дальше также продолжает вариться на 6-ке. Если что, плита в арендованной квартире, арендодатель тоже не смогла подсказать, на вас надеюсь, хозяюшки))
ГонУрова дівка• 04 ноября 2023
Это таймер
АляМ• 04 ноября 2023
Таймер
За допомогою таймера можна встановлювати час готування максимум на 99хвилин (1годину і 39хвилин) для всіх зон приготування.
Виберіть зону приготування, для якої потрібно встановити таймер, натисніть на таймер (див. малюнок), про ввімкнення якого буде повідомлено звуковим сигналом. На екрані з´являться цифри «00» і ввімкнеться світлодіодний індикатор. Значення таймера можна зменшити або збільшити, утримуючи
натиснутими кнопки «+» і «-» повзунка. Після того як встановлений інтервал часу мине, пролунає звуковий сигнал, і зона приготування автоматично вимкнеться. Щоб деактивувати таймер, натисніть кнопку таймера і утримуйте її принаймні 3 секунди.
Щоб установити таймер для іншої зони, повторіть описані вище кроки. На дисплеї таймера завжди відображається значення таймера для вибраної зони або найкоротше значення таймера.
Щоб змінити налаштування таймера або деактивувати його, натисніть кнопку вибору зони приготування для відповідного таймера.
автор from Ukraine • 04 ноября 2023
Ответ дляАляМ
Таймер
Спасибо огромное!