Evga32• 04 ноября 2023

Ви помітили, як нас підводять до мирного договору?

Все частіше це проскакує в пресі і в розмовах людей. Версія про "мирні" переговори, де росії залишаються захоплені території і вони відстають від нас - прям в повітрі висить. Що думаєте, як буде далі, все до цього йде?
lilu1990• 04 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
На какой войне? Вон мужчине лобода светуся работу подогнала и арестович бабла отвалил на пережить увольнение)
Вам отвалил или Вашему родичу в окопе? Ото ж
Це взагалі ніяк не відноситься до нацистських по своїй суті в*серів цієї пані.
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Удалено администрацией...
Фаріон - одна з небагатьох принципових патріотів.
genteestupida• 04 ноября 2023
Ответ дляEvga32
Ну добре, шо ви не странная, а така ’розумна’, прям прийшли і очі всім відкрили
Ну хорошо хоть поняли ))))
lilu1990• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляrybka21
ви ж її біографію знаєте? як вона вчила іноземних стьюдентів рузькому язику
Це брехня. Цього не було ніколи, і навіть суд за наклеп з цього приводу виграла.
rybka21• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
я в курсі що ви її шанувальниця, але в мене інша думка
Люсильда.ua• 04 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вы же книги пишете? Черпайте в творчестве
Я не художественные пишу, а документальные. Вы меня с кем-то путаете или невнимательно следите за моей биографией .
И писать я сама умею, а хочу почитать, что другие люди пишут, что думают, какие новости. Марафон не смотрю.
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Чому вона досі не притягнута до відповідальності і отруює у´інформаціцний простір своїми в*серами?

А Корчинський? Те саме що і Фаріон, тільки в більш м´якій версії
Це не ви написали на раші в ФСБ, щоб на Корчинського справу завели?
rybka21• 04 ноября 2023
всім тихої ночі, дівчата
от в мене без жарознижуючого температура від 38 до 37 впала.
русні - смерть
genteestupida• 04 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
А що в нього грошей не було? Він купався в них і жив не тужив. У чувака було все гроші, слава, успішний бізнес, купа проектів. Що йому не вистачало в житті увязатись у таке. Хіба що відчуття авантюри і імперські амбіції.
Я не можу це пояснити. Я б на його місці бажала б тепер, щоб ніколи ця ідея в голову не прийшла. А тепер ще все йде до того, що ми частково програємо цю війну. То йому тільки тікати і робити пластичну операцію. На нього всіх собак повісять. І напуркуа йому тоді ті гроші, якщо жити треба буде ховаючись від гніву людей
Да не повесят , чего вы так за него переживаете:)))
Nat-li• 04 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Кого вы тут мордой в какахи так хорошо мокнули, что оно аж тему создало анонимную?😆
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я тут такого не зустрічала. Але так
Та невже? ) Це ж улюблена маніпуляція коли заходить мова про мову))
А, і тоді арістович - нацист, він же теж це пропонував)
РойЛеля• 04 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Я не переживаю особливо. Я не в числі 75%
Я порохобот як тут кажуть
lilu1990• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
він мене просто підбішує.
lilu1990• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Заходить мова - це русизм. Коли йдеться.

Він це запропонував у відповідь на такі заяви як зробила Фаріон після того випадку.
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви закриваєтесь від правди?
lilu1990• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви закриваєтесь від правди?
Ваша правда всім правдам правда
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Власна думка - це добре, але є ж факти діяльності, реальної роботи в парламенті і тд.
Filomena• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну от фаріон чудово розповідає про українців.
Завдяки їй я багато дізналася.
При цьому пропагує тезу «навколо вороги». Там вороги, тут вороги.
Вам нічого не нагадує?
Рашисти вороги, поляки вороги, білоруси вороги.
Як жити майбутнім поколінням в оточенні ворогів?
Len_to4ka• 04 ноября 2023
Ответ дляAksinia 111
Хто підвдить ? Якісь проплачені журналюгі ? Я ще не чула від Зе, чи Залужного , якісь такі натяки .
Ну по-перше це не в компетенції Залужного таке казати , але і він у своєму інтерв’ю зазначив що на фронті дійшли до паритету ( іншими словами глухий кут , жодна із сторін не може перемогти ) і рішення питання вийшло вже за межі військових дій і лежить у площині політичних рішень .
Це дуже важко . Особисто для мене . Змиритися з тим що росія таки отримала те чого хотіла , шмат наших територій , коридор до Криму і т.д.
Але відверто , ви ж самі бачите , хто хотів і відчував поклик або уже на фронті або списали через поранення або в могилі . Більше добровільно бажаючих немає . Ті що лишилися всіма силами уникають зустрічі з воєнкоматом . Який вихід ? Ловити і силоміць тягнути ? Напруга в суспільстві тільки зростатиме .
Будемо реалістами . Вже час.
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
він мене просто підбішує.
Вас дратує його коронна фраза?
’Мир - це не відсутність війни, а відсутність москви? ’
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Завдяки їй я багато дізналася.
Вам нічого не нагадує?
Нагадує путіна, у якого за кожним кущем вороги.
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вас дратує його коронна фраза?
Мене дратує, що такий славний патріот не в окопі
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Точно, коли йдеться, дякую.
Ви що відвідуєте мовні курси Фаріон? ))

Отже, він нацист? І всі , хто це пропонував тут на форумі сотні разів?
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ваша правда всім правдам правда
Просто правда, а не моя правда.
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Точно, коли йдеться, дякую.
Ви що відвідуєте мовні курси Фаріон? ))

Може, вам пропонували. То я не здивуюсь.

Мені не потрібні мовні курси Фаріон.
sky-labs• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Не знаю, вопрос не по адресу.

А вот Корчинский мне нравится
Filomena• 05 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Що за тема?)
sky-labs• 05 ноября 2023
Ответ дляЧитака
не смішно
Главное чтобы во время перемирия не тратили бабло на ремонт стадионов, а клепали ПВО, а потом дальнобойные ракеты.
У всего есть срок и у перемирия тоже...
А, да и ядерное оружие хорошо бы склепать
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Завдяки їй я багато дізналася.
Вам нічого не нагадує?
Та ні, вона не пропагує тезу ’всі вороги’, але нагадує історичні моменти, коли були ворогами і з тими ж поляками. Закликає не забувати і вивчати свою історію, а у нас і справді дуже коротка пам´ять. І не поступатись ні своїми героями, ні історичною правдою для того, щоб комусь догодити. А ми це постійно робимо.