Evga32• 04 ноября 2023

Ви помітили, як нас підводять до мирного договору?

Все частіше це проскакує в пресі і в розмовах людей. Версія про "мирні" переговори, де росії залишаються захоплені території і вони відстають від нас - прям в повітрі висить. Що думаєте, як буде далі, все до цього йде?
tetnes• 05 ноября 2023
Ответ дляsky-labs
Не знаю, вопрос не по адресу.

А вот Корчинский мне нравится
Там, где он с Дугиным выступал?
Nat-li• 05 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Що за тема?)
Уже удалили. Анонистка какая-то пыталась потявкать в сторону Рыбки. Я так поняла, что какая-то бесстрашная геройка этой темы.
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Мене дратує, що такий славний патріот не в окопі
Ви б і там не назвали його патріотом
sky-labs• 05 ноября 2023
Ответ дляAksinia 111
Хто підвдить ? Якісь проплачені журналюгі ? Я ще не чула від Зе, чи Залужного , якісь такі натяки .
Уже месяц ведут тайные переговоры...
Зе приводят к реальности...
Уже и варианты проведения выборов обдумывает.
А у Залужного в Украине нет ’микрофона’, ему вариант только через зарубежные сми с нами общаться
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Може, вам пропонували. То я не здивуюсь.

Мені не потрібні мовні курси Фаріон.
Ви не відповіли на друге питання.
Він нацист? І всі, хто писав на форумі цю саму фразу багато разів - нацисти?
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви не відповіли на друге питання.
Я не знаю хто там що писав і в якому контексті. Про арестовича я відповіла, перечитайте
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви б і там не назвали його патріотом
Ні, не назвала би. Не люблю таких, як він
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ок, перефразую))
Чи є нацистами усі ті, хто час від часу в мовних темах пишуть, ’ а давайте тих україномовних на нуль ’?
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та ні, вона не пропагує тезу ’всі вороги’, але нагадує історичні моменти, коли були ворогами і з тими ж поляками. Закликає не забувати і вивчати свою історію, а у нас і справді дуже коротка пам´ять. І не поступатись ні своїми героями, ні історичною правдою для того, щоб комусь догодити. А ми це постійно робимо.
Фаріон звичайно дуже комфортно розповідати, що ми не маємо догоджати нікому за спинами зсу іпоки США гроші дає.
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Що і треба було довести )
Ні його (який таки повоював біля Києва , якщо вам цікаво) , нікого з його батальйону, який здійснює найнебезпечніші операції, ні його дружину, яка з 2014 на війні, ви не назвете патріотом.
Бо - ’не любите’)
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ок, перефразую))
Чому я ніколи тут такого не бачила?
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Що і треба було довести )
Бо - ’не любите’)
Ні, не люблю. У нас з ним різне розуміння патріотизму
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
До чого тут одне до іншого?
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Чому я ніколи тут такого не бачила?
Я не знаю чому ви не бачили. Але ясно: вам не дозволено відповідати прямо на питання, а тільки далі розкручувати розмову, щоб відповідали на ваші пости.
Тому вам надобраніч
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
До чого тут одне до іншого?
До того. Як каже одна розумна людина, фанаберія - причина усіх наших бід.

Це поляки, які в НАТО, у яких ріст економіки, які вибралися з ж*пи, які модернізували армію і де корупція не знищує державу під корінь, можуть говорити про якусь національну гордість і про ’не треба нам нікому догоджати’.

А ми в г*мні по самі вуха, строїми із себе незрозуміло що.
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Там, где он с Дугиным выступал?
З Дугіним (і Арестовичем до речі)) він все робив правильно, але задум не вдався. І таки той дугін написав заяву на нього ( хоч я уже подумала на форумчанку, яка його просто сильно не любить)))
natapril• 05 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Звісно будуть, бо нікому і нічим воювати.
А скільки полягло марно... Просто безвихідь якась.
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тому вам надобраніч
На добраніч пишеться окремо

Щось ви така прихильниця Фаріон, як я корчинського
natapril• 05 ноября 2023
Ответ дляok1904
Пів світу воює на натівській зброї десятиліттями. Ну не смішіть, зброї в них достатньо і даватимуть, бо війна дуже вигідна всім, окрім цивільних
Півсвіту не воює з рашкою.
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляtetnes
І залишаться в темах тільки ваші простині перепечаток зі ’Cтрани’?
у nee eсть подружка, ольга с цифрами, вдвоeм будут общаться.
Jhenya_Sh• 05 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Потому что я реально смотрю на вещи... Если открыть границы - люди массово начнут выезжать, кто воевать будет через 3, 5, 10 лет?
Аоэтому люди будут голосовать за того, кто пообещает открыть границы и урегулировать отношения с восточным соседом )) в принципе, на это же рассчитывали, голосуя в свое время за зеленского
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляAksinia 111
Нам изначально помогать не хотели, но пришлось . Надеялись , что всё будет так же как с Крымом и Донбассом . Что сейчас такая же беззубая власть , как и тогда . Но ошиблись )
Как Америка и ЕС объяснит своим избирателям прекращение помощи ? Не смешите . Тем более скоро выборы в США и перекрыть помощь Украине, это не популярный предвыборный шаг .
Я думаю там і без думки виборців розуміють далекоглядні політики , що без перемоги України вся світова безпека буде під ще більшою загрозою. Тому ті республіканці і хочуть від Байдена конкретних планів і стратегії для перемоги. А не просто ’будемо підтримувати скільки потрібно’.
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляPinkyPink
Ви так переживаєте за американських платників податків. Не спите, не їсте. Порівняно з військовим бюджетом сша - то крапля в морі, а військовий бюджет сша для того і існує, щоб давати відбір таким відмороженим терористам як рашка
Вони прямо кажуть: з допомогою, що склала десь 5% бюджету пентагону Україна знищили півармії рф. Тому зупинятись не варто.
Teonaa• 05 ноября 2023
Ответ дляAksinia 111
Ещё одно ’приведение’ с 2020 года !Без рейтинга, отзывов и вопросов .
Может можно как то таких персонажей из ни откуда почистить в никуда ?
Не надо никого чистить, потому что Вы не на фронте. Я тоже. Сидеть дома и разглагольствовать, что нужна исключительно победа (в виде прям победы - капитуляции россии), не совсем правильно. Все хотят по домам, те кто впо. А может и военные тоже.
Teonaa• 05 ноября 2023
Ответ дляVinland
Да ну. С этой стороны не жду изменений. Как только наши откроют границы, Европа синхронно закроет свои, введет жесткие ограничения на въезд. Они текущих беженцев не знают как назад отправить, надо им еще миллины бегущих людей?
Нада. Мы будем работать. Хорошо, и , скорее всего, дешево. А может и не дешево, мало ли кто на что способен
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
ne смeшитe!
azovie• 05 ноября 2023
Так ачто делать людям с зоны окупации? Как жить дальше ? За что? Где? Если все разрушенно?

Государство ничего не компенсировало. Зачем тогда столько жертв? Разрушений? Потерь?

И что дальше ? Через 2 года вторая попытка на весь юг?
Anastasiia-9046• 05 ноября 2023
Ответ дляazovie

Так, на жаль, буде як у другій Чеченській війні.
ОкейкаНиколаевна• 05 ноября 2023
Ответ дляIshoy
Народ готовят к сдачи территорий. Было понятно с самого начала, что этим все закончится. Теперь будут понемногу проталкивать эту мысль в головы людей.
Давно пора.
Seehund• 05 ноября 2023
Ответ дляazovie

У нас государство никому ничего не должно.