Христя в тiстi• 04 ноября 2023
Є такі, хто зовсім не спілкується з родичами чоловіка?
А можливо й з друзями? Це нормальне?
Чи це не нормальні стосунки?
Заміжня я близько року. У мене близьких подруг немає, є кілька приятельок, з яким можу сходити на каву, шопінг, але не скажу що вважаю когось подругою і не хочу цього.
Взагалі я інтроверт і мені комфортно самій або у вузькому колі однодумців.
А тепер щодо чоловіка. З самого початку у мене не склалися з відносини з сестрою брата чоловіка - вона дуже високомірна, всіх кругом засуджує, тільки вона принцеса і весь світ має крутитися навколо неї. Мені такі люди неприємні і я з такими не спілкуюся.
З братом стосунки рівні.
З батьками чоловіка теж рівні, нейтральні, не знаю чи надовго, бо точно знаю що друга невістка постійно наговорює якісь гидотності. Але то таке.
Друзі чоловіка - це окрема історія. Я б не назвала їх друзями. Це собутильники, не більше. Я кілька була на їх " заходах" просто п´ють, розмови ні про, потім обов´язково хтось ригає і т.д.
Щоб сходити кудись компанією, в кіно, кудись в бар посидіти - ні ми будемо бухати в парку або у когось в квартирі.
Більшість з них холостяки, з досить хорошими роботами, але ось такий " відпочинок".
Я НЕ ПРОТИ щоб чоловік відпочивав так, я хоче. Я не відмовляю його спілкуватися з деякими родичами.
Але сама не хочу. Ось відмовилася ідти на ДН невістки , одразу побігла жалітися батькам і розказувати яка я неблагодарна, хоча ми навіть на сімейних святах з нею не спілкуємося, привіт, пока і все.
Чоловік ніби підтримує , каже роби як тобі зручно і приємно, а мені якось не знаю...
І знаходитися там важко і неприємно, і щоб чоловік всюди був тільки без мене..
Я б подумала що є проблема в мені, але в минулому шлюбі таких проблем не було, з оточенням і родичами чоловіка були хороші відносини.
Я розумію, жити мені лише з чоловіком, а не тими родичами і товаришами, але всеодно постійно є відчуття що я не вписуюся взагалі в його світ.
Чи це не нормальні стосунки?
З братом стосунки рівні.
Водійка хімарса• 04 ноября 2023
Не спілкуюсь.Спочатку все було супер,поки чоловік не пристроїв сестру свою до мене на роботу,от там то я і побачила що то за зміюка.І кляне і обговорює всіх,і мене і чоловіка брудом поливала.Зі свекрухою теж якось раз в рік з др вітаю,немає про що говорити якось,та і уявляю що її кохана доця там на мене наговорила.Чоловіку кажу їдь сам,як хочеш.Він розуміє мою позицію,бо з сестрою з дитинства ’на ножах’.
Яйцеголовая• 05 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Вони вас ображали?
У мене до друзів образ нема, просто не моя компанія.
А от жінка брата - лицемірна особа, яку купу гімна лила за спиною і продовжує це робити, тому бачити її не приємно.
Сестра мужа-такая же ,как ваша.Еще такие закидоны:а что,твоя жена любит,чтоб всё было красиво,хочет дорогие духи,телефон в подарок,сапоги качественные?Но край был после того,как она под мужа пыталась подложить свою лучшую подругу,она общая знакомая всех,и самое гнусное-его родители одним глазом подмигивал,что они тоже не против.Там были ещё родственники,муж озвучил,а они потом подтвердили,это на празднике было,а я беременная не пошла,поэтому сестра и хотела воспользоваться случаем
Христя в тiстi
• 05 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Який ₴изд₴ць
хворі, реально хворі на голову люди.