Христя в тiстi• 04 ноября 2023

Є такі, хто зовсім не спілкується з родичами чоловіка?

А можливо й з друзями? Це нормальне?
Чи це не нормальні стосунки?
Заміжня я близько року. У мене близьких подруг немає, є кілька приятельок, з яким можу сходити на каву, шопінг, але не скажу що вважаю когось подругою і не хочу цього.

Взагалі я інтроверт і мені комфортно самій або у вузькому колі однодумців.
А тепер щодо чоловіка. З самого початку у мене не склалися з відносини з сестрою брата чоловіка - вона дуже високомірна, всіх кругом засуджує, тільки вона принцеса і весь світ має крутитися навколо неї. Мені такі люди неприємні і я з такими не спілкуюся.
З братом стосунки рівні.
З батьками чоловіка теж рівні, нейтральні, не знаю чи надовго, бо точно знаю що друга невістка постійно наговорює якісь гидотності. Але то таке.
Друзі чоловіка - це окрема історія. Я б не назвала їх друзями. Це собутильники, не більше. Я кілька була на їх " заходах" просто п´ють, розмови ні про, потім обов´язково хтось ригає і т.д.
Щоб сходити кудись компанією, в кіно, кудись в бар посидіти - ні ми будемо бухати в парку або у когось в квартирі.
Більшість з них холостяки, з досить хорошими роботами, але ось такий " відпочинок".
Я НЕ ПРОТИ щоб чоловік відпочивав так, я хоче. Я не відмовляю його спілкуватися з деякими родичами.
Але сама не хочу. Ось відмовилася ідти на ДН невістки , одразу побігла жалітися батькам і розказувати яка я неблагодарна, хоча ми навіть на сімейних святах з нею не спілкуємося, привіт, пока і все.

Чоловік ніби підтримує , каже роби як тобі зручно і приємно, а мені якось не знаю...
І знаходитися там важко і неприємно, і щоб чоловік всюди був тільки без мене..
Я б подумала що є проблема в мені, але в минулому шлюбі таких проблем не було, з оточенням і родичами чоловіка були хороші відносини.

Я розумію, жити мені лише з чоловіком, а не тими родичами і товаришами, але всеодно постійно є відчуття що я не вписуюся взагалі в його світ.
А поговорить?• 04 ноября 2023
Мене всі родичі і друзі чоловіка обожнюють...дружини друзів,колег стали подругами,познайомила нас теж подруга чоловіка,працювали разом.
Seehund• 04 ноября 2023
У вас хоть просто гадости за спиной, у нас попытка всеми путями помешать выехать из окупации. При этом рассказывались басни, что скоро сама уедет. Поехали мы без нее, потом, вой вселенский по подругам, что ее бросили.
Шмоточницаца• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
У чоловіка є брат. У його брата є дружина. З нею не ладимо.
Аааа...Бо ви написали ’з сестрою брата чоловіка’
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляпалка-копалка
если он вас к ним настойчиво тянет- то да, может обижаться- мужики любят выпендриваться и хвастаться своими женами- а вы сидите в домике и не выпендриваетесь перед родней и друзяками!. Сходите пару раз и хватит- придумайте себе срочную занятость на это время! Потом привыкнет
Я вже більше року ходжу, набридло. От цей раз не пішла, там вже якісь прензії що я не ціную сімейні цінності, неблагодарна і т.д.
А вони , ці їхні вкрай лицемірні ’цінності’ мене вже за#бали і я не хочу цього не бачити ні чути.
В мене недавно була підозра на нехорошу хворобу. І коли нічого не підтвердилося - мене як чимось по голові стукнули: ’ для чого ти терпиш те, що тобі не подобається? У тебе одне життя, невже хочеться його витрачати в угоду людям, що мені навіть неприємні.’
Якось так. Тепер думаю про те, як це позначиться на відносини з чоловіком. Але життя одне, як би там не було.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Ой, там як почалась війна теж були цирки. Ця курка ( сестра братова) тікала забравши друзів, а за батьків чоловіка даже не спитала, чи хочуть їхати. А своїх котів збагрила моєму чоловікові, навіть не поцікавилась, може ми теж кудись плануємо їхати. Я вже нічому не дивуюся.
Тоді у мого чоловіка очі трошечки роззулися.
Анонім Секретар• 04 ноября 2023
Не общаюсь со свекрами после того как через 10 лет нашего с мужем брака узнала, что его родители хотели совсем не такую невестку как я, и что все 10 лет молчали и прикидывались хорошими, а я все чувствовала и так плюс с ними не о чем особо и поговорить - они старше моих родителей на 10 лет, ну и в целом люди неприятгые оказались и скрытными. С друзьями мужа не общаюсь тоже - у неготолько один был близкий друг - с женой они разошлись и она уехала, он с другом общантся, я - нет, они не бухают, кум на войне, еще один друг далеко. У меня подруг нет, есть 2 девочки подружки-онлайн. Везде хожу сама или с мужем и с ребенком.
Скокмоно - стокнуно• 04 ноября 2023
Я столько лет насиловала себя этим общением. Ссорились с мужем постоянно после всех ’семейных праздников’. В итоге не общаемся.
Seehund• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Тоже что-то такое наподобие. Теперь нытье, а когда же возвращаться будем, все же так хорошо в окупации.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Зі сторони батька я вже бачу перші ’ дзвіночки’ - бо у нього улюблениця та невістка, мати більш до мене схильна. Але теж бачу що не в захваті, я не з багатої сім´ї , проблемної, з батьками і сестрою давно не спілкуюся, вони мене кинули на гроші.
Скокмоно - стокнуно• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
У меня тоже мутила ’друга невістка’. Но там серьезнее, тетка за наследством охотится.
Я много сил приложила, чтобы отношения были нормальные. Но нет так нет.
Хай живут.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Шліть їх лісом. Капець.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Хай живут.
А чоловік спілкується?
Анонім Секретар• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
У меня по сути и нет никого хоть я из хорошей семьи, свекрам не нравится оказывается, что я слишком красивая, а значит гулящая - такие выводы они делают, ну и ленивая - ничего делать в быту не хочу - обсуживать мужа и его родителей - поэтому я их не устрою. Мы отделились и я к ним даже не езжу, ребенка иногда отпускаю с мужем к ним в гости, а сама кайфую в одиночку, у меня мама умерла уже, а папа отдельно живет своей жизнью не помогает, сестра в России замужем старшая.
Скокмоно - стокнуно• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Если сравнивать меня, свекровь и вторую невестку, то обьективнее намного более успешна я. Им такого и не снилось.
Однако вот всем я не такая, все не то. Я и молчала, и угождала, и обьясняла, и огрызылась. А потом мы послали их в сад. Клянут, конечно. Тоже не хорошо, но лучше, чем было.
А вообще я за то, чтобы по возможности, сохранять семейные отношения. По возможности.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Оце я задумалася скажу грішне, тьфу-тьфу, але в чомусь поставило жінкам, у яких чоловіки - сироти, без братів з сестрами і родичами. Знаю, що не можна таке казати, та і думати, але ж блін, є плюси
Скокмоно - стокнуно• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
А чоловік спілкується?
Нет. Привет, пока. Раз в неделю звонит матери поговорить о погоде.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Головне щоб вам було комфортно
Детские_Будут?• 04 ноября 2023
Автор, у вас дети есть?
Я тут как-то писала, что мой муж до меня был алкоголиком, потом влюбился в меня, я перевоспитала. Но сколько сил, нервов и терпения я на это положила! Больше бы не хотела проходить через это.
Автор, у меня для вас только один совет: если нет детей, то разводитесь.
Моя семья - это исключение. В 99% случаев алкоголика не перевоспитать.
Если у вашего мужа друзья-маргиналы, которые могут допиться до рвоты (взрослые люди, на минуточку), в то время как все адекватные люди установили для себя норму принятия алкоголя лет до 20... Помните пословицу ’Скажи мне кто твой друг, и я скажу кто ты’.
Автор, зачем вам это...
Если ещё у вас нет от мужа детей, то и не рожайте от него.
Будете как я сидеть в декрете ждать пока муж продуктов принесет чтобы сварить ребенку суп, пока он там с друзьями пьёт... Как вспомню как я по лестнице с 3-го этажа коляску стаскивала держа её (12 килограмм, на минуточку) правой рукой, держа в левой руке ребенка (5 кг) - как хорошо что я никогда никого не роняла... А что делать, если муж с дружками выпить хочет А ребенка кормить через полтора часа нужно и мне нужно сходить продукты купить и приготовить ребёнку
Автор, не повторяйте моих ошибок. Не связывайте свою жизнь с чмом.
Анонім Секретар• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Головне щоб вам було комфортно
Я уже привыкла быть часто одной, а раньше волком выла как мне было одиноко, и свекры оказались правы в каком-то смысле - у меня появился на какое-то время впервые в жизни любовник, но это уже в прошлом.
Скокмоно - стокнуно• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
А кроме того, что Вы не хотите туда ходить и курка наговаривает, они что Вам плохого делают?
У меня свекровь хотела командовать в моей семье и всем распоряжаться, например. Гадости мне говорила. Например, что ребёнок болеет за мои грехи.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Автор, у вас дети есть?
Автор, зачем вам это...
Дякую, розумію і співчуваю вашому досвіду.
Я дітей не планую взагалі, тому якщо щось не так - то розлучення і допобачення ( як і було з першим чоловіком - він не пив, там інші моменти були , які мене не влаштовували).
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Не коріть себе. Було і було. Частіше за все від хороших чоловіків не гуляють. А коли нема зовсім підтримки, то тут справа вже навіть не в сексі.
Садова гойдалка• 04 ноября 2023
Я раньше общалась, но в душе родню мужа просто терпела. А в феврале 2022 года сильно поругалась со свекровью. Вернее матами трехэтажными её обзывалв последними. Я в жизни не матерюсь, но тогда выдала то, что сама от себя не ожидала.
Конечно они со мной не общаются, а я не хочу это фашистское кодло слышать и знать. И мне значительно комфортнее, что мы не общаемся.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Та нічого , просто неприємно, не хочу і все. А що, треба щоб били? Скоро вони взнають що я не планую народжувати дітей ...
Seehund• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Шліть їх лісом. Капець.
Там полная незамутненность, недавно написала вот купили с мч диван, а на средство контрацепции нет денег , пришлите ей его, я глянула оно мало того, что стоит 200 евро, так ещё и без рецепта не продают.
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Жесть якась .
Анонім Секретар• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Написала как есть, в то время, когда был такой период - хотелось жизнь свою поменять полностью - сменить окружение, мужа - семью, поверила другому мужчине и обманула сама себя, ходила к нему не из-за секса, а потому что влюбилась, благо разобралась в его отношении ко мне в скором времени - он просто воспользовался моей ситуацией в семье, но с себя вины я тоже не снимаю, но семью свою я сохранила и поняла, что не могу быть в любовницах. Как уж вышло.
Детские_Будут?• 04 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Так может вам с мужем тоже лучше куда-то переехать в пределах Украины? На западную, например.
Чтобы вырвать его из круга общения с дегенератами.
Если вы действительно хотите с мужем быть.
Вы же не описываете всю правду в теме. Люди, которые постоянно пьют в парках и друг у друга в гостях до свинячьего визга, постоянно что-то теряют по дороге домой, ввязываются в приключения и драки. Один бывший собутыльник моего мужа по пьяни под машину попал, другой бывший в парке серебряный браслет потерял, третий увидев гопников (когда нормальный трезвый человек просто бы убежал) полез с ними драться - лишился золотого крестика, денег и телефона. Так хорошо, если гопники просто тихонько оглушают по голове, а не ноги-руки ломают.
Вас устраивает что в подобные ситуации могут попасть не только собутыльники вашего мужа, но и сам ваш муж?
Пора взрослеть. Я уверена, что в компании вашего мужа тоже подобные ситуации были и будут - быть может, вам просто не рассказывают.
Мой муж знает, что если он хочет выпить, то я ему это разрешаю только раз в месяц и только дома. Друзей приглашать домой разрешаю (мне всё равно, как они будут добираться домой), но мужу пить за пределами нашей квартиры я не разрешаю.
Вашему мужу пора повзрослеть и понять, что нельзя нигде шастать в пьяном виде.
А лучше просто бросить пить.
Сколько лет вашему мужу? А вам?
автор Христя в тiстi • 04 ноября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
А лучше просто бросить пить.
Сколько лет вашему мужу? А вам?
30 мені і 32 йому. Дорослі вже. Ви праві, різно бувало, і чоловік мій, як молодший,
був попадав в такі історії.
Але я не хочу бути йому мамою і щось забороняти - мені простіше розлучитися і не псувати нерви не собі, ні йому.
У мене перед очима приклад - його мати і батько, який більшу частину життя бухав, а вона терпіла, вмовляла, прощала. Так, на старість років трохи вгомонився, бо здоров´я вже геть нема.
А вона нещасна замучена жінка. І дітям дав чудовий приклад - брат пиво відрами хлеще і не баче в цьому нічого такого ( це ж не горілка), мій лайтовіше, але спадковість і оточення рано чи пізно можуть зробити свою справу, я це прекрасно розумію.
Луноликая Вика• 04 ноября 2023
Не спілкуюсь ні з ким з його сторони вже років майже 18.Нічого страшного.Мені так зручно.