Багиня• 04 ноября 2023

Що новенького готуєте для гостей?

MacOS-ница• 04 ноября 2023
Я доречі теж різні намазки люблю...можна з крекерами подати чи хлібними паличками,а можна і на брускети намастити. Улюблена це вершкоаий сир,хамон,фісташки, журавлина і по гілочці петрушки,укропа та зеленої цибулі. Усе дрібно порізати.
І другий варіант це вершковий сир і дрібно нарізані консервовані ананаси,сформувати і зверху посипати обсмаженими грецькими горіхами і полити кремом бальзамік.

Мішечок щастя• 04 ноября 2023
Разные салаты на подушке из микса листьев салата, шпината, рукколы. Зависит от того, что есть в наличии, можно как угодно комбинировать продукты - мидии, креветки, красную рыбу, хамон, тунец, помидоры, огурцы, моцареллу, Фету, яйца. Заправка - любая, на ваш вкус.
175см55кг19лет (она)• 05 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Приходьте!
Ура,я єто сделала,солянка у меня готова.
Вы меня надыхнули.
Спасибочки