Слоник-тоник• 04 ноября 2023
Як краще купити під здачу (оренду) на етапі будівництва чи з ремонтом?
Кв мені фактично не треба, можливо дітям
Хочу пасивний дохід
Чекати 3 роки поки побудується але дешевше? Чи купити вже шось і здавати вже
Хочу пасивний дохід
Просто Фіфа• 04 ноября 2023
Вы сейчас на полном серьёзе ? Квартира на незавершенном этапе строительства.
Слоник-тоник
• 04 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Покупать готовое однозначно.
Є така квартира яка тільки побудувалась, тільки здали в експлуатацію (голі стіни)
Є з ремонтом
Але та що тільки побудувалась там не обжито
Є з ремонтом
Слоник-тоник
• 04 ноября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Війна! Який котлован? беріть вже готове
Та чоловік каже шо так дешевше
Але ж 3 роки простоя.. прибутку ніякого
Продавчиня кіз• 04 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Є з ремонтом
Дивіться на бюджет, однозначно краще вже готове і з ремонтом, ми ж не знаємо ваші фінансові можливості
Продавчиня кіз• 04 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Та чоловік каже шо так дешевше
Але ж 3 роки простоя.. прибутку ніякого
В який котлован хоче вкластись ваш чоловік?
Малинка• 04 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Є з ремонтом
Главное что введения эксплуатацию. Но ремонт капец как дорого, + минимальная мебель и техника. Смотрите сами, но точно не котлован и не строительство
Единорог_помог• 04 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Є з ремонтом
Циферки треба рахувать. Бізнес план так сказати). Якщо готова квартира вартує як дві на етапі котловану, то я би брала на котловані за умови що будівництво ведеться.
Слоник-тоник
• 04 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Зараз би не ризикнули? Навіть в Києві?
Малинка• 04 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Та чоловік каже шо так дешевше
Але ж 3 роки простоя.. прибутку ніякого
Снимите с мужа розовые очки. Это было актуально до 19 года.
Малинка• 04 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Сегодня ведётся, а завтра? Ну будут крановщика выводить раз в неделю создавать вид бурной деятельности на объекте.
Малинка• 04 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Зараз би не ризикнули? Навіть в Києві?
В Киеве тем более. Я в строительстве 12 лет, не вздумайте сейчас брать недострой. Просто не вздумайте.
Единорог_помог• 04 ноября 2023
Ответ дляМалинка
В бізнесі завжди є ризики. І інвестиційні проекти так само.
Слоник-тоник
• 04 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Ой вмовили…
Чи немає смислу зараз вкладатись в нерухомість?
Малинка• 04 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну идите в отдел продаж, инвестируйте. Вас даже отговаривать не буду.
Единорог_помог• 04 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Дивна ви пані. Я не питала вашого дозволу що мені робити зі своїми грошами.
Чумацький Шлях• 04 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Є з ремонтом
Тільки добудована квартира в будинку, який здався, але без ремонту. Краще ремонт самій зробити. Зараз з ремонтом ціни підскочили дуже, а ремонт часто на продаж не якісний, щоб не прийшлось перероблювати все, включаючи проводку, сантехніку та стіни.
Семенівни сусідка• 04 ноября 2023
3 роки якщо добудується плюс здача ремонт вже чотири
тобто 48 місяців недоотриманої вигоди
Единорог_помог• 05 ноября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
тобто 48 місяців недоотриманої вигоди
Все так якщо стартові умови однакові, тобто суима вкладень однакова на умовно однакові об´єкти. Тоді можна казати про недоотриману вигоду. Приклад. Готова квартира зараз коштує 80000$, ще на оформлення 5000$, сумма інвестування 85000$. Орендна плата 300$, що за 48 місяців складе 14400$.
Другий варіант інвестування на етапі котловану умовно сумма 40000$. Додаємо 15000$ на облаштування і маємо через 48місяців 55000$. Якщо з 85000 відняти 14400 матимемо 70600 вкладених коштів в першому варіанті і 55000 в другому варіанті. Вигідність першого варіанту дуже сумнівна в плані отримання прибутку, а в другому випадку є підвищений ризик незакінченого в строки будівництва. Тому однозначного висловлювання про вигідність і раціональність того чи іншого варіанту бути не може, оцінка має бути всіх варіантів з урахуванням і ризиків і переплачених коштів. Але з мого досвіду найбільшу вигоду представляють об´єкти на початку будівництва. Тому їх і скуповують пачками, особливо це стосується однокімнатних квартир. І зверніть увагу, що у забудовника ціна за кв.м однокімнатної квартири стоїть вища ніж двушки або трьошки.
Anastasia-6dee• 06 ноября 2023
Насправді по переуступці можна придбати безпечно і вигідно. По-перше, потрібно обрати квартиру від відомого чи перевіреного надійного забудовника. По-друге, визначити причину, за котрою квартиру продають (чи не зупинилося будівництво, чи не виникло проблему процесі забудови).
Є досить багатоваріантів по переуступці від хороших забудовників, залишу цей варіант вам