волосатое стекло• 04 ноября 2023

Це правда що комерц приміщення не можна купити на етапі будівництва?

Ось напр квартиру можна, інвестуєш і купуєш дешевше
А коли побудується будинок то ціна вища стане
Яому такого немає з приміщеннями?
Блін, хочу приміщення в новобудові - не продають. Або їх купують «своі»
Заліковий троль• 04 ноября 2023
Можна. Де ви твке почуули. Хіба що в різних фірм порізному
автор волосатое стекло • 04 ноября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Вони кажуть що їм самим не цікаво
Вони хочуть потім продати по ринковій ціні як добудують
Заліковий троль• 04 ноября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Вони кажуть що їм самим не цікаво
Ну в них так, значить
Нехай щастить• 04 ноября 2023
Ну про своїх є таке. Але щоб забудовник не продавав комерцію до здачі будинку то такого не зустрічала. Продають аж гай гуде. Але може в різних забудовників різні правила.
Безлім на все• 04 ноября 2023
Коммерческие помещения расходятся между ’своими’, если место классное купить практически не реально
Кнопус• 04 ноября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Вони кажуть що їм самим не цікаво
Це їх право
Я купувала на етапі котловану
Люблю джаз• 04 ноября 2023
Можна купити на етапі котловану. Це не проблема. Але оплата 100% має бути, розстрочок та кредитування на такі приміщення не дають.