Смурфетта• 05 ноября 2023

В чому Ваш сенс життя?

Франкл (не читала поки) писав, що сенс треба придумати самому?
В мене два поки:
Діти.
Допомога тваринам.
У Вас які, що дає мотивацію жити та щось робити?
Бентливуман• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Важке життя. Робота, яка зараз, зовсім не подобається, але гроші потрібні.
Раніше подобалась, але вже не беруть туди.
А кем вы раньше работали?
So_so• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Я намагаюсь не хвилюватись та бути байдужою до всього. Але не завжди виходить.
Когда своего нет, человек живет чужим.
Снідаю авокадо• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Як це?
В задоволенні своїх потреб і бажань
personality• 05 ноября 2023
В мене нема сенсу глобального. Я живу кожен день так, щоб мені було не соромно потім у Бога щось просити.
Не краду, не обманюю, роблю свою роботу чесно, стараюсь розвиватись, вчити щось нове, займаюсь собою і своїм здоров’ям.
У мене є бажання побувати великий бізнес але поки що у мене немає ідей, тому я як кобра- зачаїлася і чекаю сигналу😂
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ви повинні бути корисною, в першу чергу, для себе. Ви повинні любити, насамперед, себе. Якщо добре вам, добре всім, хто вас оточує
Как она может любить себя, если глубоко внутри сидит ребенок который плачит от пережитой боли?
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Можна дізнатись вашу компетенцію?
Ответил в личные сообщения
Несу добро людям• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Робота в кого є сенсом? В мене ні, бо нелюбима зараз(
Просто жить моя задача. Максимально комфортно и окружать себя тем, что нравится
Нафаня Маня• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Так і тарган живе, за винятком пізнання нового та цікавого)
В його житті теж є сенс?
Це ви після якогось форуму по достігаторству?
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
А кем вы раньше работали?
Бухгалтером, але велика перерва. Зараз некваліфікована праця.
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Когда своего нет, человек живет чужим.
Ні, людина живе в суспільстві.
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
В задоволенні своїх потреб і бажань
Якщо відчуваю потребу допомогати тваринам?
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Не завжди.
So_so• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Ні, людина живе в суспільстві.
Не вините общество в своём желании жить чужими несчастьями. Это Ваш выбор.
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Ця дитина є у всіх, ні?
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Ця дитина є у всіх, ні?
Этот ребенок есть у всех, но не у всех он плачет
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Ні. Тарган їсть, п´є, бігає кудись, займається сексом, народжує, виживає. Це все примітивно та не може бути сенсом життя у людини.
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Де я писала, що живу чужим нещастям? Я хочу робити щось корисне просто.
Снідаю авокадо• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Так я ж не про Вас) а пояснила що означає коли сенс життя - це Ви самі. Якщо допомагаєте тваринам - це чудово. Але чи дійсно це сенс? Може це частина Вашого буття, Ваше добре серце, а сенс ще в чомусь?
So_so• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Если это смысл Вашей жизни, то и есть жить этим. Мы же о смысле говорим.
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Як психоаналітик, Ви можете пояснити, що таке архетип Тінь?
Це те, що найбільш дратує в людях?
Чи те, чому заздрю таємно?
В мене це різне просто.
автор Смурфетта • 05 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Робити корисне - це не сенс?
На роботі я не відчуваю, що роблю корисне(
Нервогенератор• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Ця дитина є у всіх, ні?
Суть в том, чтобы несчастного адаптивного ребенка по возможности сделать счастливым свободным ребенком.
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Це те, що найбільш дратує в людях?
Чи те, чому заздрю таємно?
В мене це різне просто.
Есть сознательная часть, а есть бессознательная, когда установки в бессознательной части начинают конфликтовать с сознанием (эго), это приводит к проблемам, тревоге и пониженой самооценке, этот список можно продолжать бесконечно
В кого тако було• 05 ноября 2023
Смысл в самой жизни. Делать, то что хочется (по возможности), использовать те возможности, что дает нам сегодняшнее время, получать эмоции. Это моя мотивация развиваться и работать
So_so• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Робити корисне - це не сенс?
Другим? Нет. Мы только что подвезли военных на жд вокзал, а нам было вообще в другую сторону. Я рада, что смогли помочь.
Смысл ли этой моей жизни? Нет.
Я ценна сама по себе и живу собой.
Шлях до зірок• 05 ноября 2023
В собі
Статус Ква• 05 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Вчитись, із жагою до знань, як дитина.
Можливо, із чиєюсь допомогою
Шлях до зірок• 05 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Это вы котов возле подъездов подкармливаете? Они плодятся толпой и загаживают двор. От еды куча мух и постоянная вонь под окнами.
Вонь от людей
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Вчитись, із жагою до знань, як дитина.
Можливо, із чиєюсь допомогою
Если мы говорим именно про улучшение ее состояния то тут только избавление от психотравм, подсознание записывает и помнит каждую секунду жизни, подавленые эмоции не умерли, их лишь заставили замолчать, и они продолжают влиять на человека изнутри
LoveYouOrNot• 05 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
Це те, що найбільш дратує в людях?
Чи те, чому заздрю таємно?
В мене це різне просто.
Тінь по Юнгу - це аморальне, темне, що нас вабить, але воно сховане через табу і несхвалення суспільства. Але Юнг вважав, що є в Тіні є позитив - вона дає імпульси до життя. Его фільтрує все те темне, знаходячи для себе соціально прийнятні способи втілити агресивні і сексуальні потяги.