lilu1990• 05 ноября 2023

Залужний і зрада

Залужний пише статтю про глухий кут у війні для Економіст.

ОП і сам Зеленський офігіли і кинулись тут же виправдовуватись. Зрада?

???????????

Тут же звільняють Хоренка, ссошника, про що він дізнається із СМІ, а Залужний каже, що взагалі був не в курсі.

Залужний не в курсі призначень і звільнень ключових фігур?????

У Нью Йорк Таймс пишуть, що з Хоренком тісно співпрацювали американські офіцери, які здивовані його звільненням не менше. Ще там пишуть, що в рядах ВСУ є незадоволення деякими стратегічними рішеннями, які сприймаються як політично вмотивовані - йдеться про десантні операції через Дніпро у Херсонській області.

Як у тій байці про лебедя, рака і щуку.

Дурне безладдя лихо діє.

Так Лебідь рветься підлетіть,
Рак упирається, а Щука тягне в воду.
Хто винен з них, хто ні —
судить не нам
Та тільки хура й досі там.
5cmhybyna• 05 ноября 2023
я ненавиджу зеленського і москалів.
LudaSHS• 05 ноября 2023
Пошло гвавт
Ваша третья тема.
Что ж , не последняя .
Волшебная лампа• 05 ноября 2023
опоздали вы сегодня - уже есть тема
Nathalie27• 05 ноября 2023
Виглядає як найголовніше за день з якогось «Легітимного» чи типу того
kuskus• 05 ноября 2023
Що вам від нас треба?
Мандарина• 05 ноября 2023
Басни Крылова на украинском-это сильно)
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
Ответ дляМандарина
Басни Крылова на украинском-это сильно)
Але правда. Хура й нині там
Fresh_coconut• 05 ноября 2023
Якось не стежу за цим, є свої проблеми які глобальніше за це.
Мандарина• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Але правда. Хура й нині там
А что изменит эта тема?
иркин• 05 ноября 2023
А що таке ВСУ, соромлюся спитати?

Гугл-перекладач як завжди тупанув?
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
я ненавиджу зеленського і москалів.
Я теж, але раніше в цьому списку не було зеленського.

Не зрозуміло що він мутить
5cmhybyna• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Не зрозуміло що він мутить
я би зеленського на нуль зі всім кварталом відправила.
Хоч би посміялась
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
З таким безладом, коли права рука не знає що робить ліва не дивно що американці затримують нам допомогу
чаревна• 05 ноября 2023
Можно матом ’ х.р просс.шь’, каждый урвет кусок инфы и на перегонки в сми выносит, потом раздувают.
Одни пишут ссошника перевели на другую должность, кто то пишет уволили без Залужного. От Залужного пишут, что он против того, чтоб стоять на фронте на месте в оборонительной позиции
Надо ждать официальных заявлений. Собирательные сплетни наши враги, внутри страны
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Хоч би посміялась
Ну точно би не плакали за ними
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
Ответ длячаревна
Хто урве?

Ви бачите, що весь дискурс в основному відбувається в західній пресі. Перед заходом виправдовується Зеленський.

Для заходу Залужний пише свою статтю.

До нас, безпосередніх учасників, інфа доходить в останню чергу. Через зіпсований телефон
чаревна• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Хто урве?

Для заходу Залужний пише свою статтю.

Бутусов два дня назад, накатал статью у себя в фейсбуке. А вы тему только сейчас создали
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
Ответ длячаревна
Я Бутусова не читаю. Свят свят
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Що вам від нас треба?
чир• 05 ноября 2023
А зачем Зеленский так рвется в Израиль, это же громадные деньги для нашего бюджета. Ради очередного видосика мол вон какой я смелый?
КОШЪ• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Хоч би посміялась
Так він не смішний навіть
чаревна• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я Бутусова не читаю. Свят свят
Я тоже не его поклонница но то, что он написал у себя, расходится с тем, что говорят по тв
Соответственно люди это подхватывают и пошло поехало
Поэтому я только за офинфу
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я Бутусова не читаю. Свят свят
это ваш дeло, nо, тогда ne nужnо писать, что узnаeтe вce в послeдnюю очeрeдь, eсли nичeго ne читаeтe.
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
Ответ длячаревна
Поэтому я только за офинфу
Я читаю американську пресу і тг канал смолія. Не в курсі що там кажуть по тв.

І ванька звичайно
чаревна• 05 ноября 2023
Ответ длячир
Уже не едет, добрые люди растрепались о визите. А это теперь подрывает безопасность визита
I_Love_London• 05 ноября 2023
Ответ длячир
Тоже не понимаю, тем более, что его там никто не ждёт.
автор lilu1990 • 05 ноября 2023
Ответ длячаревна
Блінкен же поїхав. Що йому там може загрожувати? Чи він мав бути суто приватним?
Star39• 05 ноября 2023
Ответ длячаревна
В Израиль сьездили политики, которые реально могут помочь - Байден, Шольц, Макрон, Сунак. А чем может помочь Зеля? Он же тупо попиариться хочет. Правильно его не пускают. Если туда ломануться президенты всех стран мира, у Нетаньяху других дел не останется, кроме как руки жать
WomAnn• 05 ноября 2023
Що дадуть ці балакани тут? Ви на щось впливаєте, автор? А те що є проблеми, ти видно всім
чир• 05 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ну от Блинкена реальная помощь Израилю, а от нас им толку как с козла молока, имхо конечно.