Непозбувна Бентега• 05 ноября 2023

+5 кг, и это так видно!!!

Капец.. было 57 кг, была стройная, сейчас 62 - вся в жиру и в складках… у вас тоже такой не большой привес сказывается на фигуре? Завтра иду в зал
Без Баяна• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
не треба себе обмежувати у заняттях. Я і в дощ сьогодні бігала
Я обмежую в солодощах)
Бігати сьогодні не можу - на роботі дві доби, але планую ще під відео трохи позайматись, наскільки дозволяють умови
А так-то я в курсі, що ви взірець всього)
5cmhybyna• 05 ноября 2023
Ответ дляБез Баяна
Я обмежую в солодощах)
під час роботи то святе пробігтись і перезавантажити мозок
Щебетуха• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
їсти менше треба
Покажите хоть раз свою фигуру. Интересно посмотреть на того, кто тут балаболит день и ночь.
Без Баяна• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Воно-то так, але не маю права покидати робоче місце(
5cmhybyna• 05 ноября 2023
Ответ дляБез Баяна
пора трохи відстоювати свої права, а не бути безвольним рабом
Кондуктор троллейбуса• 05 ноября 2023
У меня рост 154, вес 47-48. Плюс два уже жесть, заметно сразу…
Непонятно• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я просто смотрю иногда девочки худеют на 10 кг и разницу не особо видно. А тут прям пузо висит, ляшки, спина квадратная
Я теж зразу квадратна.
САМ_ТАКОЙ• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
На разном изначальном весе по разному видно. И от роста зависит.
Без Баяна• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Я лікар фактично на фронті (6 км від кордону), і живу на кордоні, тому добиратись важко. Я з власної волі взяла чергування на всі вихідні, тому що немає як кататись. А то ви вже почали пропаганду))
Без Баяна• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
164 см. Просто из нормального человека в тетку.
А скільки вам років?
5cmhybyna• 05 ноября 2023
Ответ дляБез Баяна
мабуть у вас унікальна професія.
Я не пропагую, але підкреслюю, якшо вам це потрібно то ніщо не зупинить
Примарочка• 05 ноября 2023
Я 163 и 56 кг. У меня при 50 было идеально.а 56 вся в складках. А вы говорите про 60 с чем то
Без Баяна• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
мабуть у вас унікальна професія.
Та я про відстоювання прав) А так згодна - хочу займатись, то буду навіть тут, на роботі
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
какой рост?
Без Баяна• 05 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
какой рост?
164 у автора
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Тут я не помогу, извините)
автор Непозбувна Бентега • 05 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Я тут професійну ще зробила … ппц повний)
Я сама себя фоткаю лучше чем профессиональный фотограф.
Ответ дляБез Баяна
А скільки вам років?
Ответ дляВолодимир Мудрак
Тут я не помогу, извините)
Может и нормальный, но не красивый)
Без Баяна• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Десь в такий вік мені почалося здаватись, що вже важче вага уходить) Але якщо щось робити, то таки можна скинути ще досить легко
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Может и нормальный, но не красивый)
Окей, к гипнозу как относитесь?
Ответ дляВолодимир Мудрак
Окей, к гипнозу как относитесь?
Нормально, но не пробовала
Ответ дляБез Баяна
С каждым годом все сложнее, но реально. Сейчас еще зима начнётся, привет лишние калории (в моем случае)
Твоя подружайка• 05 ноября 2023
конечно видно. я в 58 как девочка была по фигуре, рост 168. сейчас 64 и тетя) бедра из 93 в 100+
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нормально, но не пробовала
https://drive.google.com/drive/folders/1-VgzIhdCQd...

Только не переусердствуйте, по одному разу прослушайте первые 4, желательно в разные дни, потом результат в лс отпишите, через пару недель
Ответ дляВолодимир Мудрак

Интересно) попробую, спасибо
Ответ дляТвоя подружайка
Аналогично. В 57 кг тонкая и звонкая, хоть и тогда казалось, что лишнее немного есть на животе и бедрах, но в целом ок. А сейчас как миньон. Фигура яблоко, это пипец
Бутерброд з ікрою• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Автор, вы 164см, 62кг (поправились с 57) и вам 37??? Вы - это я?)))
Анонім-ка• 05 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Я взагалі не їм солодкого і мучного. Отікаю капец
Я інколи їм
Але набрякають, бо постійно на гормонах
Допомагає пресотерапія курсом, а потім раз на пару тижнів сеанс
От була закинула, бо на роботі завал був і знов плюс 5 кг
Анонім-ка• 05 ноября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Интересно) попробую, спасибо
Давайте разом
Аж цікаво стало