Нульовий сантиметр• 05 ноября 2023

Я егоїстка і думаю лише про себе?

Так сказала подруга. Говорили про дітей, я сказала , що не планую взагалі народжувати, хіба що погодилася б на 1 дитину, якби в мене був досить високий рівень життя ( або щоб чоловік такий рівень забезпечив + оформив щось суттєве на мене).
При інших розкладах воно мені не впало, краще жити собі в кайф.
Отримала фразу, що я егоїстка і маю пусте життя.
А чому? Мені здається егоїзм - це коли народжують, дати тій дитині нічого не можуть і т.д.
ДА да да• 05 ноября 2023
Оформив свою квартиру на тебе чи шо?

Я б такое не носила, но продаю• 05 ноября 2023
живите как хотите
Володимир Мудрак• 05 ноября 2023
Живите как считаете правильным, вы - не эгоист
КаРаКаТиЦа• 05 ноября 2023
Это ваша жизнь и вы имеете полное право прожить ее, как хотите.
5cmhybyna• 05 ноября 2023
я егоїстка і буду використовувати дітей інших у своє благо. Нашо родити свого коли за мене всякі нарожають
автор Нульовий сантиметр • 05 ноября 2023
Ответ дляДА да да
Оформив свою квартиру на тебе чи шо?
Ну хоча б.
вообще какие то смешные ассуждения
у меня тое есть такая знакомая, сказала, что родит, если ей хорошо заплатят или подарят и будут содержать. Только что то очередь не стоит, не только чтобы что то подарить, а вообще хоть присунуть. Сейчас ей 42, два эко от донора и мимо.

Небоброїдка• 05 ноября 2023
А вона заміжня, з двома дітьми, з різницею менше двох років?
ДА да да• 05 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну хоча б.
Та ну.
Фігура хоч норм?
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
вообще какие то смешные ассуждения
Ну мабуть вона таки хоче, раз еко робила.
Я не хочу. Хіба що з благами, як вище написала, щоб комфортно було.
Ответ дляНебоброїдка
З одним, але фінансово важко, житла свого нема.
Ответ дляДА да да
Та ну.
Фігура хоч норм?
Все норм.
ДА да да• 05 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Все норм.
Грудь 4?
Ответ дляНульовий сантиметр
потому что так она думала в 30, что кто захочет чтобы она родила и ей за это отсыпят материальные блага. А никто не захотел ей ничего дарить. Ближе к 40 она это осознала. Но уже и ее даром никто не хочет
НеВРотик• 05 ноября 2023
Тю, здоровий егоїзм- це добре. Я теж не хочу нікому життя ускладнювати, тому діти - це не до мене
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну чекайте, вона просто хотіла себе продати дорожче. В мене такої цілі нема, я заміжня, а про народжу при супер умовах - це до того, що ціную свій комфорт і життя, а щоб народити і життя не стало гірше треба дужжже багато коштів.
Така бойова Я• 05 ноября 2023
Я така як ви. Чоловік все забезпечив...
Оле Лукойе• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
І як цікаво ви будете їх використовувати🤔
Ответ дляНульовий сантиметр
не, она тоже хотела родить в хороших условиях и ни о чем не думать. Но никто ей такие условия не предложил.

котопёс• 05 ноября 2023
Ви егоїстка і це нормально і навіть добре, робити так як бажаєш!
5cmhybyna• 05 ноября 2023
Ответ дляОле Лукойе
за 10000 грн на місяць
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тю, ну то у людини каша в голові , сама не знає чого хоче, треба було думати, якщо діти таки були в планах
А ось і я• 05 ноября 2023
А надо, чтобы вы хотели родить ребёнка и потратить жизнь на заботу о нем?
Что плохого в том, чтобы быть эгоисткой?)))
Ответ дляА ось і я
Так, досить багато людей, особливо старшого покоління так рахують.
Батьки чоловіка ще не знають, що ми не плануємо дітей, я вже знаю цю реакцію
Ответ дляНульовий сантиметр
такая же как и у вас
Амелі на мілені• 05 ноября 2023
Не знаю автор, що там про Вас, але подруга про себе все розповіла. Вона мала пусте життя. Хотілося реалізації, а не змогла, от народила і у житті з´явилось хоч якесь покликання, типу самореалізація. Але вона не відчуває себе щасливо і як і раніше вважає своє життя пустим та нікчемним. А, ще. Вона не розуміє значення слова егоїзм.
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
такая же как и у вас
Де? Ви якось поперек читаєте.
Я не шукаю нікого, чоловіка я вже собі обрала, при чому це вже виважений 2 шлюб.
Ждун с Нибиру• 05 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
А сколько лет вашему мужу?
Ответ дляЖдун с Нибиру
А сколько лет вашему мужу?
Ответ дляНульовий сантиметр
Де? Ви якось поперек читаєте.
ну выбрали бы такого, который бы вам квартиру подарил, то родили бы? А так второй брак и ничего у вас нет.