Нульовий сантиметр• 05 ноября 2023
Я егоїстка і думаю лише про себе?
Так сказала подруга. Говорили про дітей, я сказала , що не планую взагалі народжувати, хіба що погодилася б на 1 дитину, якби в мене був досить високий рівень життя ( або щоб чоловік такий рівень забезпечив + оформив щось суттєве на мене).
При інших розкладах воно мені не впало, краще жити собі в кайф.
Отримала фразу, що я егоїстка і маю пусте життя.
А чому? Мені здається егоїзм - це коли народжують, дати тій дитині нічого не можуть і т.д.
Нульовий сантиметр
• 05 ноября 2023
Ответ дляДА да да
Оформив свою квартиру на тебе чи шо?
Ну хоча б.
Я б такое не носила, но продаю• 05 ноября 2023
вообще какие то смешные ассуждения
у меня тое есть такая знакомая, сказала, что родит, если ей хорошо заплатят или подарят и будут содержать. Только что то очередь не стоит, не только чтобы что то подарить, а вообще хоть присунуть. Сейчас ей 42, два эко от донора и мимо.
Нульовий сантиметр
• 05 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
вообще какие то смешные ассуждения
Ну мабуть вона таки хоче, раз еко робила.
Я не хочу. Хіба що з благами, як вище написала, щоб комфортно було.
Нульовий сантиметр
• 05 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
А вона заміжня, з двома дітьми, з різницею менше двох років?
З одним, але фінансово важко, житла свого нема.
Ответ дляНульовий сантиметр
потому что так она думала в 30, что кто захочет чтобы она родила и ей за это отсыпят материальные блага. А никто не захотел ей ничего дарить. Ближе к 40 она это осознала. Но уже и ее даром никто не хочет
НеВРотик• 05 ноября 2023
Тю, здоровий егоїзм- це добре. Я теж не хочу нікому життя ускладнювати, тому діти - це не до мене
Нульовий сантиметр
• 05 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну чекайте, вона просто хотіла себе продати дорожче. В мене такої цілі нема, я заміжня, а про народжу при супер умовах - це до того, що ціную свій комфорт і життя, а щоб народити і життя не стало гірше треба дужжже багато коштів.
Оле Лукойе• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
я егоїстка і буду використовувати дітей інших у своє благо. Нашо родити свого коли за мене всякі нарожають
І як цікаво ви будете їх використовувати🤔
Ответ дляНульовий сантиметр
не, она тоже хотела родить в хороших условиях и ни о чем не думать. Но никто ей такие условия не предложил.
Нульовий сантиметр
• 05 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тю, ну то у людини каша в голові , сама не знає чого хоче, треба було думати, якщо діти таки були в планах
А ось і я• 05 ноября 2023
А надо, чтобы вы хотели родить ребёнка и потратить жизнь на заботу о нем?
Что плохого в том, чтобы быть эгоисткой?)))
Нульовий сантиметр
• 05 ноября 2023
Ответ дляА ось і я
Так, досить багато людей, особливо старшого покоління так рахують.
Батьки чоловіка ще не знають, що ми не плануємо дітей, я вже знаю цю реакцію
Ответ дляНульовий сантиметр
такая же как и у вас
Амелі на мілені• 05 ноября 2023
Не знаю автор, що там про Вас, але подруга про себе все розповіла. Вона мала пусте життя. Хотілося реалізації, а не змогла, от народила і у житті з´явилось хоч якесь покликання, типу самореалізація. Але вона не відчуває себе щасливо і як і раніше вважає своє життя пустим та нікчемним. А, ще. Вона не розуміє значення слова егоїзм.
Нульовий сантиметр
• 05 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
такая же как и у вас
Де? Ви якось поперек читаєте.
Я не шукаю нікого, чоловіка я вже собі обрала, при чому це вже виважений 2 шлюб.
Ждун с Нибиру• 05 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
А сколько лет вашему мужу?
Ответ дляНульовий сантиметр
Де? Ви якось поперек читаєте.
ну выбрали бы такого, который бы вам квартиру подарил, то родили бы? А так второй брак и ничего у вас нет.