Стефанія• 05 ноября 2023
Психотерапія чоловіка. Я в шоці, нічого не сказати(((
Дівчата, на тему психологів і я тепер відзначусь, хоча варто сказати завжди їх виправдовувала і розказувала як то класно))
Сама в терапії не рік, змінила не одного пт. Збагнула, що живу в абʼюзі, звідти купа операцій і я а грані виживання. Почалась тема з кордонами, чоловік звісно бісився - спроби коханок, я дізналась, вигнала, потім в ногах - класика одним словом, йому ці зміни і адекватна я по відношенню до себе ніяк не влаштовували, хотів як раніше щоб світ існував лише для нього і під нього. Отже, потім в ногах, "люблю все куплю", зроблю що скажеш. Поплакала, подумала, кажу йди в терапію, бо ми вдвох зі неблагопол. родин, травмовані з ніг до голови, і не відомо хто більше, але я не витримую, не хочу раку або не прокинутись від чергового наркозу. Короче, пішов він, а толку з того мало. Він і психотерапевту пояснив який він дартаньян, а я ображаю хлопа) Ну ок, але пт гарно знає про мої операції, які були важкі пологи, на животі три операції за 5 років, по складності 9/10. Після них я не могла зігнутись, тому що порізана, в корсеті по півроку тричі підряд, стала деревʼяна + були інші операції, після яких була складна реабілітація, де по півроку не ходила. Як тільки відклигала + з пт працювала дійшли до того що треба якось і тіло, і душу відновлювати. Пішла на танці, спеціально такі не для спортсменів, а лайтові, для людей з обмеженими можливостями. І тут, бачу знову агресія з новим подихом на мене. Сьогодні прибираю і бачу пілінькає його не закритий фб на ноуті і вспливає таке повідомлення. Звісно, не втрималась і передивилась все...
Знаю тут є психологи. Підкажіть, це професійно чи ні? Таке можливо? Бо я в шоці.
P.S. Боже, якби він хоч приблизно розумів що той живіт переніс... там ще далі поради як з дитиною говорити, щоб він не був на маминій стороні, але то таке...
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
У мене аж долоні чешуться запитати. ’Ану, автор, про що це для Вас? Звідки оте ’сама себе ненавиджу’ у цей час і про що воно?’
То я прикалуюсь)) Так гарно вміє розказати яке я стерво, важко не повірити))
Рання пташка• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Він голосно спеціально говорить, все чутно
Ще буває вихваляється як його пт сказав що я не така і тд))
отвечайте, Да ,я не такая, тебя больше не люблю, жить с тобой не хочу, ты мне противен. Все.
Страхованная• 05 ноября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
ну так то чоловік не дотерпить. а пт відписав, на пару речень час знайти все-таки можна, якщо клієнт гарний
язрозуміла, хто не дотерпить)
В цьому ж і є ефект терапії - навчити клієнта витримувати напругу, і не вживатись до костиля у вигляді терапевта.
А тут психотерапевт і став частиною підтримуючого цикла.
Тому я і засумнівлась в тому, що це кваліфікований психотерапевт.
Ms. Сама прямота• 05 ноября 2023
Я когда-то знала пару, жена пошла на трехдневный тренинг по психологии с дальнейшим развитием и погружением, потом мотивировала мужа и даже меня ( мы все в разное время его прошли, не в одной группе). Так вот муж после тренинга подал на развод, хотя с виду хорошая семья была, недавно дом как купили, ремонт сделали, въехали, хорошо очень зарабатывали вдвоем. Тренинг был сильный, но дальнейшие я не оплачивала. Что в голове у него изменилось - не знаю, на меня так сильно не повлиял, хотя мне это было очень полезно.
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляКавуся
У меня есть ощущение, что вышеперечисленные диагнозы скорее ваши чем мужа. Иначе я не могу понять смысла многолетней психотерапии. И еще... у вас чрезмерная зацикленность на своем здоровье, которой очень удобно манипулировать и развешивать ярлыки про абьюз и т.д.
Иными словами: психотерапия вашего мужа скорее всего пойдет ему на пользу, сразу после развода с вами.
Ага, покажіть мені людину після 8 операцій з 25 до 35 років, яка не буде зациклена на своєму здоровʼї) Цікаво сказали)
Так говорять люди у яких тільки нежить буває.
Щодо здоровʼя, так, є особливість, оскільки усі ’радари’ відчувати відбиті, усі життєві обставити переварюю на жаль тілом, тому й хворіла і ще трохи є. Маніпулювати немає ким, тому що там по фіг) Так що трошки не те
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
В каком-то сообществе состоит? Туда можно пожаловаться
Я не знаю цього. І чи достатньо таких скрінів ?
Меряю линейкой• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Психологу не треба вірити, психологу має бути взагалі на Вас пофіг і не про Вас на сеансах має іти розмова, тільки що фоном для розуміння деструктивних реакцій клієнта. Цікаво, який запрос був у чоловіка на роботу з психологом.
УраганнаЯ• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Ну типу так, вони спілкуються типу дружбани
мати дружні або будь-які інші стосунки із клієнтом заборонено! це вже не терапія а посиденьки на кухні
Не любовница• 05 ноября 2023
Заскриньте и отправьте в ассоциацию психотерапевтов. Такого мудака надо лишить лицензии
Страхованная• 05 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Він підсів.
Є такий ефект, коли психотерапевт вкручується в емоційне поле. На сесії відбувається постійна зміна емоційного фону - пт виводить на сльози, жаліє, потім за шось хвалить, потім знову на сльози...
І ти підсідаєш.
Бо врешті решт починає здаватися, що всі навкруги мудаки, які зобіжають тебе такого класного.
І тільки твій пт бачить, яке справжнє ти золото.
І у вас така сінергія настає! Ти йому гроші, він тобі емоційну встряску і підтримку.
Тут вихід тільки один. Препинити спілкування. Але не кожний може відмовитись від такого емоційного обслуговування.
Ну і при такій довірі легко підштовхувати пацієнта до дій. Як от розлучення.
Втрапляла і до пт, які діяли за принципом заманювання в секти. Після цього втратила на десятиліття довіру.
Потім трапилася жінка - пт просто неймовірна, дуже допомогла чоловіку після ато. До землі їй дякую і досі.
Нещодавно сама пішла до пт, теж наче з відгуками від друзів моїх. І за місяць терапії почала думати про розлучення. Дуже здивувалася цим думкам, поспостерігала за тим, в якому руслі він повертає нашу розмову, які питання ставить. І зрозуміла, кому дякувати за ці думки. Препинила миттєво цю терапію, ще три місяці викорчовувала те, що він насадив, поки я йому довіряла. Чоловік воює, я трохи дахом протекла, сподівалася знайти того, з ким можна порозмовляти відверто, хай і за гроші. Класно поспілкувалася, дякую, дуже дякую.
Хороший терапевт, який має на меті дійсно допомагати - велика рідкість.
І ти підсідаєш.
а що на вашу думку хоче зробити з вами психотерапевт?
Навіщо психологу чи психотерапевту підсаджувати вас на себе (чи як ви це уявляєете?) Ви думаєте їм хочеться толочити воду в ступі безкінечно? Навіщо? Якщо і нових клієнтів часто немає куди записати?
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Він підсів.
І ти підсідаєш.
Так, це дійсно так, велика радість. Я теж довго їх шукала, але знайшла цих, з усіх це найкращі і найдовше з ними. Мені теж здається його викупують у теплій ванні, але на чоловіка мені вже байдуже, я в шоці з чорноротості цього пт.
А Вам і чоловіку низький уклін💙💛 Нехай повертається живий, здоровий і з Перемогою🇺🇦
Страхованная• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
То чоловік писав. Йому завжди мало уваги, дійме і дістане кого завгодно)
та я зрозуміла) і психотерапевт його очевидно також це мав би зрозуміти і все рівно підтримує його емоційну залежність.
Все знаю від і до• 05 ноября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Автор, ваш муж планирует с вами разводиться? Откуда тема за алименты пошла?
В мене після стар посту виникло б бажання негайно розвестись
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляРання пташка
автор, вы можете в консульстве и сейчас подать на развод
Дізнавалась, там якось складно. Тут люди по півроку слот не можуть взяти. Але це нічого не змінить, я не можу зараз жити в іншому місці все одно. Це буде лише юрид статус і купа незручностей щодо дитини, його виїзді і тд
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Його запит, не повірите, зберегти сімʼю), але з ремаркою: з поганою жахливою дружиною)
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не хватает денег жить отдельно?
За кордоном так.
Взагалі весь абʼюз полягав в тому зо я не могла бути самостійною і залежала від нього. Частково вдалось, тому що допомоги з дитиною ніколи не було і працювати з таким здоровʼям було складно, але я якось умудрялась.
НаБалКоніХодять• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Він сам хоче туди. Там його рідні є і він рветься, каже одразу піду якщо не буду з сином, ви мій сенс життя і бла-бла-бла😅
Так пускай идёт )
Бибер-анонимер• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Так. Титулований перетитулований) Я ще й сама його порадила
Ахренеть. Скопируйте это и скажите, отправьте ему скрины, и скажите что вы его ославите на весь город. В каком направлении он работает? Должна быть ассоциации этих психологов в вашем городе - напишиите туда. Он гей по моему. Вообще психотерапевт мне ни разу ничего не кидали в вотцап
максимум когда встреча или перенос если её не будет, все
Планшетница• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Я емпатична, все моє життя було підлаштовано під нього, я краще знаю його бажання, вподобання ніж свої. Ніжна, турботлива, вдома тепло, сито, дитина гордість, він купався у ласці, прийнятті і ще така дурість, завжди пишалась тим який він розумний інтелектуальний, благородний, не такий як всі 🙈😅 І це все на фоні що він не бажана дитина і з мамою жахливі стосунки, дуже недолюблений. А потім у мене раптом зʼявилась я, а він на таке не розраховував)
Он не даст вам уйти не потому что любит вас , а потому что боится что некому будет любить его скорее всего. Такая травма как у него была в детстве приводит к созависимости, когда вместе плохо, а порознь ещё страшнее. Но этот пт скорее всего пытается сделать так чтоб у него появилась опора на себя и ему было не страшно расстаться с вами. Если у пт получится то развод будет для него не так болезнен как ему сейчас кажется.
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так пускай идёт )
Каже що я з дитиною без нього не проживу)
Так і мучиться)
Тобто і в цьому я винна, через мене не може піти😅
Так і мучиться)
Лукава_Кiшка• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Так і мучиться)
Ну как бы и вы без него прожить не можете
Он ваши сеансы тоже оплачивает?
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
До речі він може бути гей. Але я подумала це ж пт, може такий собі дивакуватий) Хоча в нього є дівчина, дітей немає, десь 35+.. ну таке, я про це не задумувалась якось ніколи
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Так, звісно, ми обоє співзалежні. Я добре розумію що це не кохання і ніколи його не було, він просто лікувався об мене, а я дійсно хороша пігулка, га все велась, себе розпускаючи до нитки. І так, знайти заміну не просто, ще й з тими смаками що він має. Це я така травмована підвернулась зручно
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Он ваши сеансы тоже оплачивает?
Свої сама оплачую. Без нього чудово проживу, але потрібно так розійтись щоб залишитись здоровою і дитину не травмувати вкрай
Бибер-анонимер• 05 ноября 2023
Автор, я прошла похожий путь с бывшим с больницами, постоянными проблемами со здоровьем, еще и цеплялась за него, а он начал изменять. Все равно развелись и о чудо, у меня прошли все болезни, с того времени даже насморка нет, похудела, похорошела, прошла молочница постоянная - хотя мы спали в презике и тп., мои все хроники пропали, прекратилась аллергия. И не то, чтобы он был сильно плохой - нет, просто мы абсолютно не подходили друг други и от этого стресса я тяжело болела, даже было уже предраковое состояние - начала развиваться неправильно опухоль. Все эти психотерапевты это время и деньги потраченные только на то, чтобы понять - да, я травмирована с детства. Да, я всегда буду отдавать предпочтение таким мудакам. Да, нужно выбирать себя и своего ребенка. Я уже 15 лет живу одна и мне просто отлично. Любовников пару сменила, звали замуж, но мне отлично в этом формате и я понимаю почему. Больше замуж не пойду никогда, и не потому что боюсь, а потому что мне это противопоказано.
Мандолина Бу• 05 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вы живёте с мужиком от которого надо защищаться и чтобы до вас дошло, что пора уходить вам нужен психотерапевт?... Вот уж точно - без лоха жизнь плоха...
Так як раз автор нікуди йти не хоче.
Вона шукає можливість залізти чоловікові в голову і звідти показати, як її треба любити, що говорити і робити
Ви почитайте, що вона пише - поваги до чоловіка нуль. Він для неї травмоване нерозумне звірятко, яке треба змусити поводитися так, як їй хочеться. Бо відлипнути такі липучки не можуть, вона ще до десяти психологів піде і чоловіка поведе. Бо немає ніякого розуміння, що у кожного свої інтереси і гармонійна сім´я можлива, коли інтереси збігаються, а не коли один не знає, якби підлізти через шпаринку, щоб змусити іншого накінець зрозуміти, як йому з ним пощастило.
Я впевнена, що в цих стосунках є аб´юзер, але це не чоловік, а автор
Стефанія
• 05 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Так як раз автор нікуди йти не хоче.
😅🙈 І сюди добрався? Знову мої паролі підібрав?
Вам телефонограмма• 05 ноября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Если он член какого-то сообщества, то я бы написала заявление в этическую комиссию.
А если психотерапевт одновременно согласился работать и с вами и с вашим мужем - то это даже не красный флаг, это полный пиздец
Я вибачаюсь, я не спец, а чого не можна одному вести і чоловіка і дружину? Ніби навпаки це краще