як ви себе побідили? що вам допомогло жити і йти вперед? коли всередині пуста або без сил
JaSonechko• 05 ноября 2023
Видимо, разное восприятие у людей бывает. Для кого-то жить одному - свобода, а для кого-то- одиночество.
ореста1981• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
як ви прибрали стан, коли були пуста?? навіть працювати не хочу, немає в мене оптимізму
У вас багато вільного часу
Ответ дляRen2
Я знаю.. я пару дней поныла себе внутри, а потом работа, подруги, какое отвлечение.. ну у меня еще рыбалка.. но с годами я пришла к тому, что мое внутреннее состояние не зависит от наличия мужчины
Ответ дляФернанда
автор, подумайте, что именно доставляет вам ну хоть какие-то позитивные эмоции и почаще делайте это. Это могут быть даже , какие-то банальные вещи, главное, чтобы от них вам шел ну хоть минимальный позитив
нічого. все життя пашу, роблю і ніякого щастя, одні спогади як мене ніхто не любив. Сама все життя тащу себе, роблю і ніякої романтики в житті немає. наче цей світ не бачить мене що я жінка і заслуговую теж на любов і хоч трохи щастя, а не щоб всі мужчини мене косвенно посилали нах
JaSonechko• 05 ноября 2023
Совет, наверное, тупой. И, может, даже и не совет. Да и я не одна. Но с появлением собаки Вам сразу станет чем заняться, появится тот, кому Вы реально нужны. + выгул, свежий воздух, новые знакомые. У кого что болит, конечно) Может, Вам вообще не в тему. Просто очень люблю собак)
JaSonechko• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
Так Вы их тоже косвенно туда же)
Глядишь, и ценнее в их глазах станете
Ответ дляJaSonechko
а я котів люблю. я б з собакою заснути вдома боялась би
Татьяна-cb91• 05 ноября 2023
Подарили кота и помогло 🤷🏻♀️ сама не поняла как, но все пришло в норму
ksusha1155• 05 ноября 2023
Ответ дляИра 457
Дуже тупа порада
Вклинюсь. Ні, не тупа. Себе дійсно треба займати чимось, бо час летить, шкода його втрачати. І коли щось робиш- пізнаєш щось нове в собі. Це ж не значить ішачити, просто знайти собі цікаве заняття для душі, мозку і рук.
JaSonechko• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
Почему?
Ответ дляRen2
Ну может для начала сами себя полюбите? Сходите к косметологу к примеру, прочтите умную книгу
Ответ дляJaSonechko
А я соглашусь.. столько проблем сразу появится) но и радости
Ответ дляRen2
Дивіться на це з іншого боку.
Пустоту треба заповнити.
Тільки ви вирішуєте чим!
Перемкніться з негативу на позитив. Те, що ви втратили було не ваше, непотрібне вам.
Можливо не зовсім вдале порівняння, але.. це ніби кімната, з якої зник зручний диванчик, штори, килим...
Так ось пригадайте! Той диван був старий і потертий, штори не пропускали достатньо світла, а килим весь в пилюці.
Прийшов час вимити кімнату, провітрити, почепити гарнющу тюль, придбати ще кращий диван... Фантазуйте!)
Все буде добре!
Пустоту треба заповнити.
Тільки ви вирішуєте чим!
Все буде добре!