ДеньгиНеСдаю• 05 ноября 2023
Сильно дешево выглядят? Отговорите?
Результат:
вже голосів:
95 (37.85%)
не очень / страшные
89 (35.46%)
классные бери
47 (18.73%)
не мой стиль, сложно судить
20 (7.97%)
результаты
Танго утрьох• 05 ноября 2023
Та такое. Как коза в ботах.грубые гамнодавы. Мода это хорошо.но можна выбрать поизящней..а это не нога а копыто бегемота
Кудесница_с_пургеном• 05 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Сходите в интертоп, молчу о ‘модных домах’, посмотрите на реально копыта. Эти очень даже аккуратные, но фурнитура желтая…
Зліпок ступні• 05 ноября 2023
Непогано, питання чи не по 2 кіло важать.
І яскрава фурнітура зобов´язує, треба думати, що підійде. Просто чорні стилізувати набагато легше
Усатая полосатая• 05 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Вы таби видели? 🤣
Зліпок ступні• 05 ноября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Я не люблю когда и шнуровка, и молния. А так норм ботинки
Правду кажучи, не всі будуть морочитис, шнурувати. А просто з блискавкою такого нема майже(
ДеньгиНеСдаю
• 05 ноября 2023
Ответ дляТролю як можу
Сколько стоят?
249,00 zł со скидкой, полная цена была 675,00 zł
Усатая полосатая• 05 ноября 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Тогда Челси с резинкой
Безлім на все• 05 ноября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Бліннн, у мене такі були коли я ходила в 9 класс, але з серебряною фурнітурою.
Я така модна була, що капец.
Фима Собак• 05 ноября 2023
Мені не подобається золота фурнітура. Але в цілому вони класні, купуйте
Стрекоза любви• 05 ноября 2023
Подобаються. Я не прихильник думок, що «жовта фурнітура» дешевить. Дешевити може фурнітура, яка гнеться, крихка, облазить, погано оброблена по краям. Колір - це більше про смаки.
Сизоока бестія• 05 ноября 2023
це шкіра? Хороші! передивилася вдруге, наче ця золота фурнітура їх не дешевить
Бабуся Бетман• 05 ноября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ви в Польщі? Стіли купіть краще, ніж ця дешевка.
Святатабожа• 05 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох