Безлім на все• 05 ноября 2023

Тут есть девочки с ПОХ?

Нужен парикмахер, который качественно делает стрижку каре, но не за 2 тыс грн. Посоветуйте золотые ручки, пожалуйста)
Найщасливіша• 05 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
я живу всю жизнь в Киеве - первый раз такое слышу
Те саме. Але може від кола спілкування залежить, не всі на сленгу балакають.
Життє Бентежне• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Боже, я живу недалеко від Харківської. Вперше чую це ПОХ.
Я вообще подумала, что болезнь какая-то, при которой ад пьют 😁
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Драсьти. Еще скажите, что про Затрещину ничего не слышали!
Ні. Ніхто серед моїх знайомих так не висловлюється. Кажуть на Харківському або на Позняках. Реально вперше таке зустрічаю. Ну, хоч буду знати. Треба подруг спитати чи вони знають про ПОХ🤣
ЗновЗдоров• 05 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
откуда?
или только киевляне думают, что все остальные области должны знать все их районы? это вам действительно ПОХ на людей, не указывая город.
Все кто в теме, поймут.
Ну що ви так дратуєтеся? Ну є у столичних жителів свої замашки...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
та ПОХ на них
Найщасливіша• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Тепер зрозуміло, що треба чотка парікмаХЕРша, хто знає, зрозуміє!
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Та які замашки? От щойно спитала чоловіка, де знаходиться ПОХ в Києві. Каже: іди, роздягайся, зараз покажу... може це якийсь тінейджерський сленг?
автор Безлім на все • 05 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
точняк
Україна понад усе!• 05 ноября 2023
гарне каре на волоссі, що трохи завивається, не кожен зробить. я свою голову возила колись на кловську регулярно з вербицького, роками. потім змінила стрижку і майстра.
Найщасливіша• 05 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Столичні жителі різні, не всі сленгом балакають. Ні не так. Далеко-далеко не всі!)
ЗновЗдоров• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Навіть пабліки так називаються.

Ну а про глобус Києва тут теж часто жартують.
автор Безлім на все • 05 ноября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
ну вот, я только в Мариуполе стриглась у своей волшебницы, но…
Цигарний шланг• 05 ноября 2023
Ответ дляБезлім на все
думаю в ривер стоун ценник выше моего запроса)
Там не було дорого. Це точно памʼятаю. Спробуйте зателефонувати.
Ще мені сподобався майстер Олексій в Beauty Lab MB. Не знаю як з каре, але моє специфічне волосся дуже гарно постриг. Рідко хто так може.
Найщасливіша• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
А він його звідки знає? )))
автор Безлім на все • 05 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
дякую
ЗновЗдоров• 05 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Мала на увазі, що якщо автор щось шукає і не вказує місто, коли це важливо, то в 99 % це кияни .
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Навіть пабліки так називаються.

Я не сиджу у соцмережах і пабліках днями.
ЗновЗдоров• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
При чому тут днями?
Миззери• 05 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Я тоже
Миззери• 05 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Не)
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
При чому тут днями?
Ну,я вам пояснюю, що я живу в цьому районі і ніхто так не каже. В соцмережах не живу, щоб знати усі приколи вигадані від ’немає чого робити’.
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
А він його звідки знає? )))
Він не знає. І я сумніваюся, що хтось взагалі знає таку назву із моїх знайомих))
Физрукая• 05 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Я еще знаю
’жизнь дала трещину, живу на Троещине’
))
Лапка• 05 ноября 2023
у ФБ є дуже активна група ПОХ, рекомендую туди краще написати.
Називається

Позняки Осокорки Харківський - житлові масиви Дарницького р-ну м.Києва
ЗновЗдоров• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Якби прямо ніхто, то ані групи так не називалися б, ані тут би ніхто не зміг розшифрувати. Не розумію, для чого сперечатися.
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
Я еще знаю
’жизнь дала трещину, живу на Троещине’
))
Ну це звичайно чула, це таке старе вже, як приказка. А оці нові назви, то напевно з соцмережами пов´язано. Але я дуже рідко туди заходжу.
Ненька наша• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Кажуть так, але мені це дуже не подобається, так само, як і Харьок. Я біля метро Вирлиця живу.
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляЛапка
Називається

І що там цікавого?
автор Безлім на все • 05 ноября 2023
Ответ дляЛапка
Називається

та есть, но там дадут минимум сто контактов, я не сориентируюсь и как всегда вляпаюсь
Пишна молодиця• 05 ноября 2023
Если сильно бюджетно рекомендую Татьяну (темненькая) в ТЦ Аркадия 2 этаж, европерукарня, она хорошо стрижет, только несите фото стрижки или точно описывайте, что хотите. Стрижка 300 или 350