Безлім на все• 05 ноября 2023
Тут есть девочки с ПОХ?
Нужен парикмахер, который качественно делает стрижку каре, но не за 2 тыс грн. Посоветуйте золотые ручки, пожалуйста)
бювет_в_обед• 05 ноября 2023
Реально не знаєте що таке ПОХ? Особливо ті, що живуть у даному районі.
Купа телеграм однойменних, груп ФБ, наприклад ця. 49 тис підписників знають що таке ПОХ
Оябунчик• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Ну,я вам пояснюю, що я живу в цьому районі і ніхто так не каже. В соцмережах не живу, щоб знати усі приколи вигадані від ’немає чого робити’.
Конечно, жители этих районов не будут их так называть. Так называют весь этот массив другие киевляне.
Физрукая• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Ну це звичайно чула, це таке старе вже, як приказка. А оці нові назви, то напевно з соцмережами пов´язано. Але я дуже рідко туди заходжу.
Я просто живу на этом ПОХе уже больше 20 лет, поэтому знаю, конечно
Не из соцмереж, но давно уже так говорят.
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляНенька наша
Кажуть так, але мені це дуже не подобається, так само, як і Харьок. Я біля метро Вирлиця живу.
Та то може підлітки так називають))
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Якби прямо ніхто, то ані групи так не називалися б, ані тут би ніхто не зміг розшифрувати. Не розумію, для чого сперечатися.
Хто з вами сперечається? Називайте, як хочете. Що мені ті групи? Для вас це гарний інформатор, ну то й добре. Я ними не користуюсь.
ЗновЗдоров• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Дякую, що повідомили, дуже важливо.
Морская свинка• 05 ноября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Дякую, що повідомили, дуже важливо.
Будь ласка, дякую і вам за дуже корисну інформацію. Особливо про глобус Києва,я взагалі не знаю, як ото українці жили раніше.👍
ЯсноВидящая• 05 ноября 2023
Ответ дляБезлім на все
так, девчата, щось дело не пошло
самі винуваті - не треба було настільки клікбейтну назву писати
Интимная• 05 ноября 2023
Бажана 5а, ’Ноа’, мастер Оксана. Стриже мою маму напевно вже років 10, саме каре. Ціни лояльні
Поліпривіт всім• 05 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Возможно, дело в возрасте
Тишком_нишком• 05 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
я живу всю жизнь в Киеве - первый раз такое слышу
из глубоких пенсионерок вас здесь пару-трое)) мне 62.
ЯсноВидящая• 05 ноября 2023
Ответ дляТишком_нишком
спасибо, ваш комментарий очень ценный для нас.
оставайтесь на линии
Тишком_нишком• 06 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
оставайтесь на линии
не стоит благодарности.кхе кхе.
обо мне заботится ПФУ.