Inna_ya_krasivaya• 05 ноября 2023

Подписан закон про президентские выборы в 2024м

Те кто тут волали на диванах что Зеленский не такой, вы уже выбрали кто будет следующим? Кто будет "такой"?
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляrybka21
срач буде до ранку?
ох скількі людям роботи тепер читать на різних пабліках оці дебати
Да.больше нечем заняться. Сраться
Ватноголовое стадо будет счастливо
maria40• 05 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А вы определились за кого голосовать?))
Америка явно уже все сказала кто будет следующий. Так что не парьтесь.
Lenusikkuz• 05 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Навіть не знаю за кого голосувати. За старих потвор - точно ні. За Зелю - ні. Залужний не піде. Нових на обрії не видно…
А Арестович? Він єдиний поки. І навіть вже програму передвиборчу презентував.
автор Inna_ya_krasivaya • 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Українці дуже пасіонарні, керуються емоціями.
ну хоть война должна была чему-то научить. думать не эмоциями а хоть на шаг два вперед
Модная и Голодная• 05 ноября 2023
Ответ дляUnmistakable
Як не виграє, то підроблять. Враховуючи яке беззаконня зараз в країні, його оточення не дасть йому відірвати їх від корита.
Именно так и будет.
rybka21• 05 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Да.больше нечем заняться. Сраться
Ватноголовое стадо будет счастливо
до того тут вата
еххх....
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляalyona_niki
Да 90 процентов его ненавидят сейчас- кто будет за него плюсоваться?
72% підтримки за останніми опитуваннями ))
Ответ дляSangela
Що значить предлагай? Коли побачу кандидатів, то і скажу за кого. Я тут нікому нав´язувати не буду кандидатів, на відсіну від вас.
ясно, всех убрать, а кем заменить вы не знаете. Абы убрать. Конструктивно, ничего не скажешь.
PinkyPink• 05 ноября 2023
Ответ дляNYC
А шо юлька вылазит еще? Я давно ее не видела
Вилазить, буде балотуватися. Вже слайдами трясе їздить по західній, як в старі добрі часи у шустера на шоу
БрЮнЕтОчКа77777• 05 ноября 2023
Ответ дляmaria40
И кто, скажите пожалуйста?
natali ja• 05 ноября 2023
Ответ дляKlodia
Ок. Будут:
Зеленский
Юлия Владимировна
Прытула
Арестович
Не удивлюсь, если какое-то чмо вроде Николая Тищенко
Пару технических кандидатов

Вы за кого будете?
Вы гетьмана сывочолого забыли. Сейчас вылезет из под плинтуса, ой, с островов вернётся.
Ответ дляmaria40
кто же?
Lenusikkuz• 05 ноября 2023
Ответ дляmarata
Тобто ви знову за нього підете?
Навряд чи він захоче балатуватись …
Unmistakable• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це, мабуть, по телемарафону так кажуть. Там взагалі кажуть, що ми перемагаємо. До речі, десь Буданов зник зі своїми прогнозами про Крим.
Icosmo• 05 ноября 2023
Ответ дляrybka21
то хто вимагає? конкретно
Боже ну ця тема з виборами вже давно витає в повітрі, якщо вам так хочеться конкретних імен то ось і вони є
Nat-li• 05 ноября 2023
Ответ дляrybka21
підніміть очі
Автор что ли чи шо?)))
Я понимаю, что этот дурик вброс сделал спецом, чтоб прощупать жив ли еще в сердцах сивочолий. Но автор вроде в другую сторону гнет.
ДевочкаКрасавица• 05 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
почему Зеленский должен на коленях просить прощение, если убивают росияне по наказу путина?
Зеленский обещал с чёртом лысым договориться, чтобы закончить войну и обещал перед путином встать на колени,чтобы больше ни один солдат не погиб. И где результат?
Mellisa• 05 ноября 2023
Ответ дляowl62
А Порошенко?
Тот, который АТО за 2 недели??? И покрывал Медведчука?
Еленнн• 05 ноября 2023
Ответ дляSangela
А яка може бути кандідатура, якщо вибори ще й на горизонті до сьогодні не були? І що всі канали ТБ тільки мають право Зе транслювати і ні в якому разі не критикувати? Це чесно в таких умовах? Я розумію, що деяким, хто за кордоном, дуже хочеться з Зе ще років 5 там залишитися. Але тим хто в Україні і так зрозуміло за кого точно НЕ будемо голосувати, якщо вже прийдеться.
от да,ті хто сидить на пособіях за кордоном..,то тут цікаво.
Klodia• 05 ноября 2023
Ответ дляnatali ja
Да, пропустила его. Та елки… Как по мне, только бы не арестович или прытула
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляUnmistakable
А враховуючи, що стільки чоловіків на війні, то що то за вибори будуть.... І ще такий момент- Тут говорять, що грошей немає, а на вибори треба чималенько. Якийсь абсурд.
Це безглузда ідея, може як раз і треба народна реакція проти, щоб їх не проводити
Mellisa• 05 ноября 2023
Ответ дляPinkyPink
Щось ви ясне сонечко забули, котре з Житомира так і не встигло зробити столицю космонавтики, але наступного разу 100% зробить 😏
Це хто такий??
СвітланкаОК• 05 ноября 2023
Ответ дляАтланта
Из всех этих слухов, я делаю выводы. Когда Зеленскому аплодировали все парламенты мира, приветствовали, сплошной вереницей посещали Киев главные лица европейских государств, когда его возносили и идеализировали, должность президента воюющей страны выглядела героически. А перед его личностью трепетали, потому что он единственный, кто осмелился дать по зубам хуйлу. Но по мере того, как рейтинг Зеленского стал падать, репутация ослабевать, руководство других стран отказывать в визитах, и за неимением существенных успехов на фронте, самое лучше, что смогли придумать- слить предводителя. Хуже всего то, что военные не смогут подавать свои кандидатуры, потому что заняты на фронте. До власти в очередной раз дорвется какая-то вороватая дворняга.
Падіння його рейтингу відбулось по причині шокуючої корупції. На жаль, вже он яйця по 17 грн переплюнули - папки якісь за 2600 мають купити.
Nat-li• 05 ноября 2023
Ответ дляmaria40
А шо сказала омерика?
Клементина• 05 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А коли він на стадіоні це у Порошенко просив, то тоді українці вбивали?
От мені тепер теж цікаво, щоб він на усі оті свої питання відповів.
Почати можна з ’хто тепер заробляє на війні?’
PinkyPink• 05 ноября 2023
Ходять чутки, що Буданов піде, він ніби більш менш адекватний.
А, ще прикол, чула що молодшого Кличка в політику будуть пхати. Це ппц
seami• 05 ноября 2023
Ответ дляUnmistakable
Він не піде, нажаль. ((Але я так само, крім нього взагалі не бачу жодної гідної людини. ((
Може хоч хтось піде від армії? Незаангажований..Так хочеться сподіватися.
maria40• 05 ноября 2023
Ответ дляLena-Lena12
На вибори ж гроші йдуть з дербюджету України, вірно? На мою думку, чесно вибори проводити після війни. Чесно, по відношенню до громадян України, до українців. Щоб кожен бажаючий мав змогу проголосувати. А не бігти під тривогу, не шифруватися від воєнкомату, ні терпіти цирк з пропискою (адже в попередні вибори, як тебе нема у списках, було дуже важко щось довести, люди, кого нема в списках, уходили з дільниць, стійкі залишалися і домагалися право проголосувати, і це в мирні часи), а скільки людей без документів, переміщені, а скільки виїхали… словом, під час війни це буде заздалегідь необ’єктивні результати.
Вы верите в честные выборы в Украине?
ДевочкаКрасавица• 05 ноября 2023
Ответ дляmaria40
Кто?
owl62• 05 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Хто заслав? Хозяїн?) Воно ж таке безмозгле, як курка
Може то він роль дурачка грає