Те кто тут волали на диванах что Зеленский не такой, вы уже выбрали кто будет следующим? Кто будет "такой"?
СвітланкаОК• 05 ноября 2023
Ответ длязавитушка
зброю нам дають, для того щоб Україна могла протистояти рашкі і ослаблювати її, а також тому, що ЗСУ ціною своїх життів показали неймовірні успіхи
а не тому що хтось один поїхав і домовився
зате цей хтось один їздив на самміт НАТО і стєбався там з міністра оборони Великобританії -адже всім відомо, що саме стєб з партнерів сприяє тому, щоб нам давали більше зброї.
Міністр оборони теж себе некрасиво поводив. Дякувань йому мало… хай на фронт поїде, там подякують.
Ответ дляКлементина
Не можливо навіть передвиборчу агітацію зараз нормально провести
Мені теж тепер хочеться поставити Зе на стадіоні і запитати
- І хто зараз заробляє на війні?
- А ти хочеш стати на коліна і попросити пробачення у рідним загиблих воїнів
і т д
- І хто зараз заробляє на війні?
і т д
почему Зеленский должен на коленях просить прощение, если убивают росияне по наказу путина?
Donnafugata• 05 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
кто как вы думаете сделает лучше?
Залужний.
І не треба розповідати про те, що він на своєму місці зараз. У воюючої країни Верховним Головнокомандуючим має бути військовий. А армію очолити вистачає претендентів.
СвітланкаОК• 05 ноября 2023
Ответ дляDonnafugata
Залужний.
Не піде він…
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А де він зараз? Щось про нього не чути.
За все вторгнення було аж раз інтерв´ю хвилин на 10. А так на фронті, очолює добровольчу армію. Але українці за таких не голосують, та і в нього планів нема
Ирина-bbd0• 05 ноября 2023
Ответ дляKINO_7
Ничего, устроят голосование в Дии.
Для военных .которые в полях? Серьезно? Списки всех впо и беженцев кто составит? За мертвых тоже голосовать можно ?
Ответ дляМодная и Голодная
Всё это позёрство. Выиграет выборы этот клоун.
а кто не клоун? вы забыли написать, что наркоман еще, так в рашн телевизоре говорят
Unmistakable• 05 ноября 2023
Ответ дляМодная и Голодная
Як не виграє, то підроблять. Враховуючи яке беззаконня зараз в країні, його оточення не дасть йому відірвати їх від корита.
БрЮнЕтОчКа77777• 05 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дякую. Зрозуміло.
Ответ дляКлементина
- І хто зараз заробляє на війні?
і т д
- І хто зараз заробляє на війні?
і т д
Перепрошую, ви так написали, ніби це не пуйло вирішило знищити нашу країну..
Ответ дляKlodia
Ок. Будут:
Зеленский
Юлия Владимировна
Прытула
Арестович
Не удивлюсь, если какое-то чмо вроде Николая Тищенко
Пару технических кандидатов
Вы за кого будете?
Зеленский
Юлия Владимировна
Прытула
Арестович
Пару технических кандидатов
Вы за кого будете?
Щось ви ясне сонечко забули, котре з Житомира так і не встигло зробити столицю космонавтики, але наступного разу 100% зробить 😏
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Критикуешь предлагай, слышали такое?
Странная инфантильная позиция - этот мне не нравится. Ну ок, кто нравится? ой никто не знаю. Иииии?
Українці дуже пасіонарні, керуються емоціями.
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Критикуешь предлагай, слышали такое?
Що значить предлагай? Коли побачу кандидатів, то і скажу за кого. Я тут нікому нав´язувати не буду кандидатів, на відсіну від вас.
Из всех этих слухов, я делаю выводы. Когда Зеленскому аплодировали все парламенты мира, приветствовали, сплошной вереницей посещали Киев главные лица европейских государств, когда его возносили и идеализировали, должность президента воюющей страны выглядела героически. А перед его личностью трепетали, потому что он единственный, кто осмелился дать по зубам хуйлу. Но по мере того, как рейтинг Зеленского стал падать, репутация ослабевать, руководство других стран отказывать в визитах, и за неимением существенных успехов на фронте, самое лучше, что смогли придумать- слить предводителя. Хуже всего то, что военные не смогут подавать свои кандидатуры, потому что заняты на фронте. До власти в очередной раз дорвется какая-то вороватая дворняга.
Unmistakable• 05 ноября 2023
Ответ дляDonnafugata
Залужний.
Він не піде, нажаль. ((Але я так само, крім нього взагалі не бачу жодної гідної людини. ((