Бринзолетта• 05 ноября 2023

Стоматолог Киев

Посоветуйте стоматолога, который хочет сохранить зубы, а не чуть что - удалять. Я не хочу удалять восьмерку, уже два врача отказались лечить.
Сіґеле-міґеле• 05 ноября 2023
Думаєте третій буде лікувати?
Це ж зуб мудрості, так? Їх не лікують.
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Думаєте третій буде лікувати?
Це ж зуб мудрості, так? Їх не лікують.
Чому це не лікують? Пацієнт платить гроші, він і вирішує. Так, їх рекомендують видаляти, але насильно цього робити ніхто не буде.
Сіґеле-міґеле• 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ну так мені лікарі говорили, що не лікують.
Насильно, звісно, ні. Нікого насильно не лікують))
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Автор, чому ви не хочете видалити той зуб. Ці зуби атавізми, вони не приймають участь в процесі жування. Раніше їх зберігали, бо з часом, коли була потреба встановлювати міст, ці зуби могли стати опорою. Зараз мости вже не ставлять і в цих зубах немає потреби.
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Але і в лікуванні не відмовляють.
Сіґеле-міґеле• 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Але і в лікуванні не відмовляють.
А якщо лікар не готовий його лікувати. Розуміє, наприклад, що це даремна трата грошей і часу. Так можливо?
автор Бринзолетта • 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Я жую ними
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ні, так не можливо, бо пацієнт оплачує його час і матеріали. Тобто він все пояснить, але останнє слово за пацієнтом
автор Бринзолетта • 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ви знаєте такого лікаря?))
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляБринзолетта
Я жую ними
Це ви так думаєте.
автор Бринзолетта • 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Це ви так думаєте.
У мене не має шістки, я жую сімкою і вісімкою
Сіґеле-міґеле• 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Чикайте. Лікар, якщо бачить, що це не вирішення проблеми - не береться це робити. Відмовляє або каже, що це не ок рішення. Має право відмовитися, як і пацієнт. Лікар теж людина і цінує свій час.
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляБринзолетта
Ви знаєте такого лікаря?))
Я лікуюсь в Діаманті на Троєщині. Лікар Бікузіна, або Хіхловська. Сама маю дві вісімки досі, ніяк не зберусь видалити.
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не вирішення проблеми, це якщо зуб вже в такому стані, що лікуванням його вже не обійтись, і треба видаляти. В інакшому випадку він лікує. І що ви маєте на увазі- це його час? Пацієнт вже записаний і інший цей час не займе. Тобто відмовивши в лікуванні він заробить 0 гривень, а полікувавши зуб заробить 1000-2000 приблизно. Не розумію вашу логіку взагалі
Стефанія• 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Иногда физически нет доступа для качественного лечения
Сіґеле-міґеле• 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Автор пройшла двох лікарів, які одночасно сказали, що не лікують.
Виходить, дійсно не беруться лікувати, так як є думка вже двох.
Я маю на увазі, якщо лікар наперед знає, що цей зуб простоїть тиждень (умовно), він з ним проморочиться годину і через деякий час пацієнт прийде незадоволена. То де тут про заробить? Тут про проблеми, а не про гарного лікаря.
Летала_НаМетле• 05 ноября 2023
лечат, и эти зубы нужны если с ними изначально все в порядке. И лечить есть смысл, зубов лишних нет, есть стоматологи которые не хотят проводить работу в перещере Аладдина.
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Тобто нєт доступа? Раніше взагалі ці зуби лікувались без питань і ніхто не видаляв їх просто так.
Стефанія• 05 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
иногда инструменты туда не помещатся - все рот открывают по-разному
ДолькиКабана• 05 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну, якщо автор добереться до тих лікарів, що я порадила і відпишеться, що вони сказали, тоді побачимо. І я вже вище написала вам, що не лікують тоді, коли немає що вже там лікувати, а треба лише видаляти. В усіх інших варіантах пацієнт сам вирішує долю свого зуба, бо він платить гроші. Лікар лише радить і попереджає про наслідки
Гага Газу• 06 ноября 2023
Может все таки отказались лечить из-за того что спасать там нечего? Что конкретно беспокоит в 8ке? Насколько глубокий кариес? Все ли стенки на месте? Не «мягкий» ли он?
Крошечка-хаврошечка• 06 ноября 2023
Мені лікували восьмий нижній, але врач сказав тоді, що якщо це був верхній то він би його не лікував, бо туди не можна дістати. Зараз той врач вже не лікує зуби, а займається імплантати. У вас верхня 8-ка? Якщо так то не захочуть лікувати.
Божий одуванчик• 06 ноября 2023
Уж насколько моя врач всегда за сохранение зубов, но и то одну восьмёрку верхнюю сказала удалять. Так как из-за этой восьмёрки невозможно было полечить семерку. Кариес был прямо между двумя зубами и уходил в десну.
Я удалила и не жалею.
boroz92• 08 января 2024
Бизнес публикация
https://www.zdorovo-dent.com.ua/
Тішуся що знайшла стоматолога, а не коновала)) Векленко Роман ван лав!!!