Зустріла в новинах, що над Україною спостерігалось полярне сяйво. М´яко кажучи я в шоці
Будь ласка, хто бачив, підкажіть - це було рівномірно червоне небо без переливів, під час заходу Сонця?
Чи це було пізніше ніж зайшло Сонце і були переливи?
Просто, якщо перше - то це на зміну погоди - повітряні маси прийдуть більш холодні і розсіюється більше червоного променя
А якщо друге - то тоді вплив сонячних бурь, але однак у нас н повинне спостерігатися сяйво....
А викладають купу фото і Київ і Черкаси, Прилуки, Кременчук, схід і купу .....в частина ЄС бачила.
Що це взагалі?
Ну не повинно у нас спостерігатися полярне сяйво....не повиннеее....
Що це взагалі?
Ответ дляШматочок хмарки
Люди втомились від негативу. В мене мама така, що на все вже каже, що поганий знак. Веселка перед війною була, бачила її і згадує її постійно. Грім не в ту пору -поганий знак. Грибів багато - війна ніколи не скінчиться. Місяць червоний, який страшний ну точно в цій країні нічого доброго не буде. Гало скільки було теж не добрий знак. Вітер все шматує -природа проти українців також, значить не вірно щось робимо і пора припиняти війну. Вам пощастило, що у Вас таких людей немає близьких. Краще хай говорять, як гарно.
Про грім.... Прямо відчула щось недобре, коли почула, а потім від старших людей дізналася, що то поганий знак. І коли хрест с Софії впав, то уже точно знак гірше нікуди. Але на все інше чуйка не вмикалася. Може ’перегоріла’ моя чуйка від переживань. Тому відношусь до цього типу ’ну ок, тепер такі реалії’
Ответ дляir.zhuck
Крім того зазвичай попереджають про магнітні бурі. Бо їх можливо передбачити.
1-2 листопада була сильна магн.буря. про неї є попередження. І там стоїть індекс 6, при цьому ніякого полярного сяйва не було. Хоч і тут написали що було ледь зелене небо.
А тут з цим сяйвом який тоді індекс? 10? І про цю бурю не попередили?
Самое интересное, что ответов на ваши вопросы скорее всего и не будет. Мне тоже этого не понять, если обычно все отслеживают, сейчас больше похоже на отмашку,чтоб не задавали вопросы
Ответ дляШматочок хмарки
А перед войной и правда была гроза среди зимы, вы не помните?
Ответ дляir.zhuck
Та можу і не в лічку.
Ми з вами живемо під певним магнітним полем Землі. Якщо воно змінюється то зміни і в нашому організмі і в мозку в тому числі і у тварин. до чого це приведе?
Якщо це великий спалах то виходить що за останній рік вже другий такий великий. А до цього не було такого. В мене не має інформації.
Про 1859 рік, то вплив пішов на інший континент в більшості.
Але якщо не з´явиться інформація про проблеми з енергопостачанням в більш північних регіонах з перебоями зв´язку з падінням або аварії хоч одного літака, з збільшенням проблем у людей похилого віку,
Тоді це не магнітні буря, а щось інше.
Питання тоді що це?
І яку технологію потрібно використати, щоб зробити таке небо?
Тоді це не магнітні буря, а щось інше.
Питання тоді що це?
Вы не видели летом что было в Италии? Тоже наверное все само
Ответ дляJulliK_
Згадала, що є сайт з онлайн спостереженням за Сонцем.
І сьогодні - тадам - слабка електромагнітна буря!
Дівчата, Слабка!!! І полярне сяйво ?! Це як?!
Ответ дляir.zhuck
Если оно уже прошло эти бури, то должно и по самочувствию лучше становится, обычно так, а сейчас как заново голова только сильнее болит, думала на погоду, но прямо чтобы так и тем в последнее время много о плохом самочувствии тоже
Ответ дляJulliK_
Там по кількості спалахів сьогодні ввечері така ситуація, що зараз тільки доходять до нас.
А стан покращиться через 2 дні десь. Коли організм справиться. Але по прогнозам на 9 число сильні бурі знову є. І весь листопад важкий.
Ответ дляir.zhuck
Раньше они были точно не несколько раз в месяц, это было более редкое явление ещё пару лет назад
Ответ дляJulliK_
Например вот
Зрозуміла. Але там дуже дивні хмари. Хоча за зміни клімату Європи, що відбувається, то скоро не буде дивним. Нічого не природнього не бачу.
Відсутність звуку не підтверджує відео - де звук є. Спалахи - то молнії.
Так, дивна хмара. Важка погода. Буревій важкий. Град. Але не більше.
В Європі і гірше може бути, якщо течії і далі будуть продовжувати змінюватись...
Valentina shop2020• 06 ноября 2023
Ответ дляsukeviciene
Ой, я суеверная немного
Красивое небо, но у меня тревога из-за этого
Правильно вы говорите,это все к плохому,к войне и убийству, вселенная плачет
Ответ дляJulliK_
Є 11-річний сонячний цикл. Томі дійсно декілька років назад і було менше. А ось минулий рік або 10 років назад - було стільки ж.
Хоча при цьому не пам´ятаю я за свого життя про полярне сяйво в Києві.
Я ще народилась за радянського союзу.
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Пробачте, а коли це було?
Не пам´ятаю навіть коли було( Пошукаю в телеграмі в групі там має бути.
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Была гроза точно.
emerald_88• 06 ноября 2023
Стоп, а коли це було? Я нічого не чула про полярне сяйво, от тільки від вас, але в п´ятницю їзала з роботи біля 18:00 і на сході було червоне небо, наче як на світанку. В мене ще промайнула думка, що закат же з іншої сторони, чому воно червоне зі сходу, а не з заходу. Але потім я згадала, що там теплиці зазвичай сяють і забула про це думати.
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляemerald_88
Так вчора і було) В місцевій групі в телеграмі тільки в 19.21 написали і фото показали. Коли саме воно з´явилось не знаю(