ir.zhuck• 06 ноября 2023

Полярне сяйво над Україною?

Зустріла в новинах, що над Україною спостерігалось полярне сяйво. М´яко кажучи я в шоці
Будь ласка, хто бачив, підкажіть - це було рівномірно червоне небо без переливів, під час заходу Сонця?
Чи це було пізніше ніж зайшло Сонце і були переливи?
Просто, якщо перше - то це на зміну погоди - повітряні маси прийдуть більш холодні і розсіюється більше червоного променя
А якщо друге - то тоді вплив сонячних бурь, але однак у нас н повинне спостерігатися сяйво....
А викладають купу фото і Київ і Черкаси, Прилуки, Кременчук, схід і купу .....в частина ЄС бачила.
Що це взагалі?
Ну не повинно у нас спостерігатися полярне сяйво....не повиннеее....
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляSteblyna
Ніхто не знав, що буде сіяніє))) от і не писали
Обычно пишут о вспышках сильных на солнце
Steblyna• 06 ноября 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Люди втомились від негативу. В мене мама така, що на все вже каже, що поганий знак. Веселка перед війною була, бачила її і згадує її постійно. Грім не в ту пору -поганий знак. Грибів багато - війна ніколи не скінчиться. Місяць червоний, який страшний ну точно в цій країні нічого доброго не буде. Гало скільки було теж не добрий знак. Вітер все шматує -природа проти українців також, значить не вірно щось робимо і пора припиняти війну. Вам пощастило, що у Вас таких людей немає близьких. Краще хай говорять, як гарно.
Про грім.... Прямо відчула щось недобре, коли почула, а потім від старших людей дізналася, що то поганий знак. І коли хрест с Софії впав, то уже точно знак гірше нікуди. Але на все інше чуйка не вмикалася. Може ’перегоріла’ моя чуйка від переживань. Тому відношусь до цього типу ’ну ок, тепер такі реалії’
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Люди 2 года почти живут в войне. Как то не до переживаний о Северном сиянии. От новостей о происходящем успеваешь только офигевать, поэтому охать и ахать по поводу магнитных бурь уже эмоций не хватает.
Понятно
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Ось і я про це. Що це настільки великий викид енергії. Про набагато менші спалахи на Сонці попереджають.
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляPoposhka
Это может быть сменой магнитных полюсов земли, что несет еще большие и глобальные проблемы, чем война (
Ну не мешайте отвлекаться от новостей и смотреть на небо)
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Крім того зазвичай попереджають про магнітні бурі. Бо їх можливо передбачити.
1-2 листопада була сильна магн.буря. про неї є попередження. І там стоїть індекс 6, при цьому ніякого полярного сяйва не було. Хоч і тут написали що було ледь зелене небо.
А тут з цим сяйвом який тоді індекс? 10? І про цю бурю не попередили?
Самое интересное, что ответов на ваши вопросы скорее всего и не будет. Мне тоже этого не понять, если обычно все отслеживают, сейчас больше похоже на отмашку,чтоб не задавали вопросы
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляШматочок хмарки
А перед войной и правда была гроза среди зимы, вы не помните?
Steblyna• 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Була
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Та можу і не в лічку.
Ми з вами живемо під певним магнітним полем Землі. Якщо воно змінюється то зміни і в нашому організмі і в мозку в тому числі і у тварин. до чого це приведе?
Якщо це великий спалах то виходить що за останній рік вже другий такий великий. А до цього не було такого. В мене не має інформації.
Про 1859 рік, то вплив пішов на інший континент в більшості.

Але якщо не з´явиться інформація про проблеми з енергопостачанням в більш північних регіонах з перебоями зв´язку з падінням або аварії хоч одного літака, з збільшенням проблем у людей похилого віку,
Тоді це не магнітні буря, а щось інше.
Питання тоді що це?
І яку технологію потрібно використати, щоб зробити таке небо?
Вы не видели летом что было в Италии? Тоже наверное все само
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Згадала, що є сайт з онлайн спостереженням за Сонцем.
https://www.spaceweatherlive.com/uk/sonyachna-akti...

І сьогодні - тадам - слабка електромагнітна буря!
Дівчата, Слабка!!! І полярне сяйво ?! Це як?!
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Що ви маєте на увазі?
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck

Если оно уже прошло эти бури, то должно и по самочувствию лучше становится, обычно так, а сейчас как заново голова только сильнее болит, думала на погоду, но прямо чтобы так и тем в последнее время много о плохом самочувствии тоже
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Що ви маєте на увазі?
Например вот
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Там по кількості спалахів сьогодні ввечері така ситуація, що зараз тільки доходять до нас.
А стан покращиться через 2 дні десь. Коли організм справиться. Але по прогнозам на 9 число сильні бурі знову є. І весь листопад важкий.
JulliK_• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Раньше они были точно не несколько раз в месяц, это было более редкое явление ещё пару лет назад
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Например вот
https://youtu.be/ieROo4g7jbw?si=RgS1-sZH021uC5PB
Зрозуміла. Але там дуже дивні хмари. Хоча за зміни клімату Європи, що відбувається, то скоро не буде дивним. Нічого не природнього не бачу.
Відсутність звуку не підтверджує відео - де звук є. Спалахи - то молнії.
Так, дивна хмара. Важка погода. Буревій важкий. Град. Але не більше.
В Європі і гірше може бути, якщо течії і далі будуть продовжувати змінюватись...
Valentina shop2020• 06 ноября 2023
Ответ дляsukeviciene
Ой, я суеверная немного
Красивое небо, но у меня тревога из-за этого
Правильно вы говорите,это все к плохому,к войне и убийству, вселенная плачет
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Є 11-річний сонячний цикл. Томі дійсно декілька років назад і було менше. А ось минулий рік або 10 років назад - було стільки ж.

Хоча при цьому не пам´ятаю я за свого життя про полярне сяйво в Києві.
Я ще народилась за радянського союзу.

автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ответ дляValentina shop2020
Магнітні бурі впливають на електричні імпульсі в мозку людей. Тому так, можуть прийматись неадекватні рішення.
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Пробачте, а коли це було?
Не пам´ятаю навіть коли було( Пошукаю в телеграмі в групі там має бути.
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Была гроза точно.
sukeviciene• 06 ноября 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Была гроза точно.
Была, да
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ось що знайшла:
https://www.swpc.noaa.gov/homepage
Можна спостерігати де можна буде побачити полярне сяйво
І показує, що в Україні його не можна було бачити п´ятого....
автор ir.zhuck • 06 ноября 2023
Ось фото
Pole• 06 ноября 2023
Весною теж було
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3324235
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Пробачте, а коли це було?
Знайшла.
100Tanya• 06 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Но уже не в первый раз возникает.
У нас и зимы должны быть более холодными. Много чего меняется на планете по разным причинам.
Кстати,я загуглила, 23 апреля 23 года вроде бы тоже было
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Пробачте, а коли це було?
І ось таке писали ще потім.
emerald_88• 06 ноября 2023
Стоп, а коли це було? Я нічого не чула про полярне сяйво, от тільки від вас, але в п´ятницю їзала з роботи біля 18:00 і на сході було червоне небо, наче як на світанку. В мене ще промайнула думка, що закат же з іншої сторони, чому воно червоне зі сходу, а не з заходу. Але потім я згадала, що там теплиці зазвичай сяють і забула про це думати.
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляemerald_88
Так вчора і було) В місцевій групі в телеграмі тільки в 19.21 написали і фото показали. Коли саме воно з´явилось не знаю(