Зустріла в новинах, що над Україною спостерігалось полярне сяйво. М´яко кажучи я в шоці
Будь ласка, хто бачив, підкажіть - це було рівномірно червоне небо без переливів, під час заходу Сонця?
Чи це було пізніше ніж зайшло Сонце і були переливи?
Просто, якщо перше - то це на зміну погоди - повітряні маси прийдуть більш холодні і розсіюється більше червоного променя
А якщо друге - то тоді вплив сонячних бурь, але однак у нас н повинне спостерігатися сяйво....
А викладають купу фото і Київ і Черкаси, Прилуки, Кременчук, схід і купу .....в частина ЄС бачила.
Що це взагалі?
Ну не повинно у нас спостерігатися полярне сяйво....не повиннеее....
Що це взагалі?
Olga Zelenyak• 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Людям нравится, коасота
Люди 2 года почти живут в войне. Как то не до переживаний о Северном сиянии. От новостей о происходящем успеваешь только офигевать, поэтому охать и ахать по поводу магнитных бурь уже эмоций не хватает.
Ответ дляSteblyna
Ми не Куба. Не тягніть негатив. Чому ви одразу думаєте про погане? Можливо це гарний знак для нас, якщо вже говорити про знаки? А взагалі це просто природнє явище! І все. І не факт що такого не було раніше. Гугл не все знає )
Так я не про Кубу а про США. В них потім були проблеми з виборами відділення Півдня і громадянська війна.
Негатив не тягну. А аналізую факти.
Ответ дляOlga Zelenyak
Это может быть сменой магнитных полюсов земли, что несет еще большие и глобальные проблемы, чем война (
Ответ дляir.zhuck
Так. По ідеї полярне сяйво повинно спостерігатися лише поруч з магнітними полюсами Землі. Якщо спостерігаються в наших широтах, то або сильне зміщення магнітних полюсів або занадто великий викид енергії відбувся на Сонці.
І те і те приведе до змін в погоді, орієнтації тварин. І людей також. Бо наш організм адаптовувася жити під конкретним магнітним полем з певною орієнтацією.
Зміна погоди - це не просто дощі, а землетруси або виверження вулканів. Сподіваюсь, що я в цьому усьому помиляюсь....
Все может быть, пандемия была, война, следующее на повестке дня климат
Olga Zelenyak• 06 ноября 2023
Ответ дляPoposhka
Может быть, а может не быть. Со времен северного сияния на Кубе полюса, как видим, не поменялись.
Ответ дляJulliK_
Если это от магнитных бурь, они какие же мощнявые должны быть и тогда понятно плохое самочувствие последние несколько дней даже у тех, кто от этого обычно не страдает. Да и вообще эти бури уж очень часто стали происходить интересно, что никто не придает этому значения.
Это было уже после захода солнца. Не считаю,что это ок, это что то ненормальное
Крім того зазвичай попереджають про магнітні бурі. Бо їх можливо передбачити.
1-2 листопада була сильна магн.буря. про неї є попередження. І там стоїть індекс 6, при цьому ніякого полярного сяйва не було. Хоч і тут написали що було ледь зелене небо.
А тут з цим сяйвом який тоді індекс? 10? І про цю бурю не попередили?
Ответ дляSteblyna
Ніхто не знав, що буде сіяніє))) от і не писали
Але передбачити велику магнітну бурю можливо.
Дослідження за Сонцем відбувається постійно.
Якщо відбулось полярне сяйво то там повинно було буди у астрономів набагато більше плями на Сонці і вони ж бачили спалах на Сонці. Чому не було інфо про це?
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
Людям нравится, коасота
Люди втомились від негативу. В мене мама така, що на все вже каже, що поганий знак. Веселка перед війною була, бачила її і згадує її постійно. Грім не в ту пору -поганий знак. Грибів багато - війна ніколи не скінчиться. Місяць червоний, який страшний ну точно в цій країні нічого доброго не буде. Гало скільки було теж не добрий знак. Вітер все шматує -природа проти українців також, значить не вірно щось робимо і пора припиняти війну. Вам пощастило, що у Вас таких людей немає близьких. Краще хай говорять, як гарно.
Alenushkaa• 06 ноября 2023
Ответ дляir.zhuck
Ні те ні інше.
Вже написати думки не можна?!
Можна Але Ви так тут нагнітаєте , ви особисто зможете щось змінити-ні , так чому прям стільки висловів
Ответ дляir.zhuck
Звісно, що природне. Але не для наших широт.
Полазила в інеті. І зустріла, що над Україною було раніше таке лише один раз - в квітні 23 року....все
А так повинно спостерігатися вище 67 широти ( тобто від 67 до 90). А Україна має максимально 52 чи 53....
Не думаю что нам все рассказывают
Ответ дляPoposhka
А я вас понимаю
Северного сиятнич у нас точно быть не должно
Я просто тоже некоторое время назад впечатлилась видео про «всем нам хана» от Созидательного сообщества, прониклась, но толе в голове вся та инфа не укладывается (
Аллатра это не то) ищите другие источники информации
Ответ дляJulliK_
Подскажите пожалуйста, а почему вы думаете что плохо, можно в личку. Я тоже очень в шоке со всего этого и не понимаю радости людей
Та можу і не в лічку.
Ми з вами живемо під певним магнітним полем Землі. Якщо воно змінюється то зміни і в нашому організмі і в мозку в тому числі і у тварин. до чого це приведе?
Якщо це великий спалах то виходить що за останній рік вже другий такий великий. А до цього не було такого. В мене не має інформації.
Про 1859 рік, то вплив пішов на інший континент в більшості.
Але якщо не з´явиться інформація про проблеми з енергопостачанням в більш північних регіонах з перебоями зв´язку з падінням або аварії хоч одного літака, з збільшенням проблем у людей похилого віку,
Тоді це не магнітні буря, а щось інше.
Питання тоді що це?
І яку технологію потрібно використати, щоб зробити таке небо?
Тоді це не магнітні буря, а щось інше.
Питання тоді що це?
Ответ дляir.zhuck
Завжди є варіант ’провтикали’ або сталось щось непередбачуване і провтикали)
Якщо це не Сонце зробило, то що по вашому?
Ответ дляAlenushkaa
Свекровь моя сердечник , пару дней было плохо ,сегодня полегчало , собака пару дней уже под кровать залазит , у соседа крышу снесло , у меня голова болит и ребёнок сегодня плохо спит , просыпается с плачем
Я с четверга на пятницу словила такое, как никогда ощущение что помираю, все эти дни бешенный пульс и у врача давление показало 140/85, при том что я по жизни гипотоник. Животное сегодня ужасно себя вело,кстати. У меня головокружения время от времени вот буквально с четверга, тошнота, слабость и тахикардия, такого в жизни со мной не было
Ответ дляJulliK_
Так, вплив електромагнітного поля проявляється.
Шматочок хмарки• 06 ноября 2023
Це вже не перше щось дивне. А супутник, який нібито впав, чи що воно там було. Теж спочатку небо дивне було, а потім вже різні гіпотези, що ж таке то було. А правду звичайним смертним ніхто не скаже.