КаРаКаТиЦа• 06 ноября 2023
Шахраї в інтернеті
Доброго дня, недавно попала на шахраїв в інтернеті, розумію що гроші вже не поверну, сама вина, розцінюю це як заплатила за урок, але не хочу щоб інші постраждали, тому шукаю поради як цім шахраям закрити шлях до подальшого обману людей. Я наразі живу майже рік в США і познайомилась з дівчиною в групі українців вона розказала про себе що косметолог і що зараз в Україні але їде на тижні в Чикаго і якщо комусь щось треба то привезе, я розуміла що це ризик бо я її ніколи не бачила, але завжди хочеться своїм довіряти тем більш в іншій країні. Я замовила в неї 2 ампули ботокс та філери, звісно що після цього вона пропала. Але а мене є її дані, номер банківської картки. Хто знає, що можна зробити щоб завадити їй й надалі обманювати людей. Дякую
Мати тріля• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А так можно было,скинуть незнакомому деньги?
Ну а как вещи покупают на олх и высылают на карту. Тут только надеятся на порядочность продавца
Умничка-помощничка• 06 ноября 2023
Зверніться в Кіберполіцію. Можна у них сайті залишити звернення. А потім з номером звернення зверніться в банк емітент, де була випущена картка цієї людини, можна по телефону, зазвичай у банків є гаряча лінія безкоштовна, або в чат, на електронну пошту. Банк та кіберполція проведуть перевірку. Якщо будуть ще звернення, можливо буде звернення в суд і її внесуть в чорний список, щоб інші банки знали
Майор Медуза• 06 ноября 2023
Только пробовать через банк блокировать ее карту. Вернуть не вернут, но на галочку службы безопасности банка попадет.
Перемелица• 06 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Если профиль древний, шансы, что это - мошенники, намного-намного ниже.
Репутация уже есть плюс отзывы.
Я нє Матрьошка!• 06 ноября 2023
На яких банк переводили знаєте? Ви впевнені, що вона в Україні? Як робили перевод коштів, просто цікаво.
КаРаКаТиЦа
• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
PayPal