Ручки-Крючки• 06 ноября 2023

Все дуже погано, зайдіть, будь ласка.

Зріст 155, вага 73кг. Треба операція, сказали, що треба худнути, тому що перебір. На скільки можна схуднути до Нового Року при таких обставинах? Якщо дуже і дуже постаратись? Сама себе ненавиджу, постійно голодна… Стала свиня, і здоровʼя папа сказало.
Единорог помог• 06 ноября 2023
7-8, 10 за 3 мес легко. Але автор якщо проблеми зі здоров´ям то якби ’як ви худнете, я не можу я не така’ відходить на другий план.чому у вас по іншому не знаю🤷🏼‍♀️

БезВзяток• 06 ноября 2023
Найдите диетолога и тренера в тренажерке.
8 кг запросто улетит за 2 месяца.

Я такую массу потеряла в июне только лишь отказавшись от глютена (всё мучное) и молочки. Даже без спорта.
Леопардові панчохи• 06 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не ображайтесь тільки. Вага у Вас зовсім стане. Так харчуватись можна лише дуже обмежений час.
Ну почему же?
Я ем мясо, рыбу, овощи, яйца, творог, супы, котлеты, запаканки, тыкну, печеные яблоки.
Не ем то, что будоражит инсулинчик
Это хлеб, булки, бананы, виноград, хурму, всё сладости, изюм, каш мало ем ( могу булгара трохи с фаршем мешкануть это будет тефтели
Белочкой зови• 06 ноября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Не есть . Исключить хлеб,сахар
Я хліба і цукру взагалі не їм і не худну чомусь.
Мастер Класс• 06 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
На 13 за 2 місяці? Як скажіть будь ласка
Я не знаю можно ли вам спорт ? ПП и спорт наилучший вариант.
Физрукая• 06 ноября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Тому що не в цуркі діло, а в кількості їжі.
Мудрецыха мира• 06 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
В общем автор слушайте как худела я
101 кг и рост 165

От просто хочу есть - ем помидор или огурец
Никакой пищи которая дает скачки глюкозы
Выписала это всё на листик что можеа, что нельзя
И ела так 2 месяца
Через слезы и психи
Но только на таком питании за 2 мес - 10 кг
Сейчас я 91
Вес стоит , я ем понемногу, просто переосмыслила свое питание
мне понравилась фраза полненькой женщины из женского квартала,которая на много кг похудела- я наладила свои отношения с едой. вот это то,что надо.как у вас.
я решила стремится к тому,чтобы худеть по 2 кг в месяц. спокойно, размеренно,не спеша.в основном упор будет на то,что после 19-00 не есть, меньше хлеба и сахара. посмотрим,как оно будет. на 1 декабря и 1 января у меня уже отмечены цифры,которые должны быть на весах.
Тримаю свічку• 06 ноября 2023
я за місяць схуднула на 6 кг.мужчина на 10 кг.
10 днів їла одне м*ясо нежирне. на 11 день далда овочф і рибу. короче,тепер м’ясо не поєдную з вуглеводами. картопля і каші -не їм.хліб і цукор- ні. можу зранку зїсти 2 хлібці з авокадо і черв рибою. повлазила у плаття,в які не влазила 10 років. більше білків,вуглеводів мінімум. замість вечері- чашка кефіру+ висівки Нордік. 2 ст л. перемішала,постояли 30 хв.стали як каша. наїлася і геть не хочу їсти.
зранку омлет,або хлібець з рибою, а творог (без сметани).вдень риба або м*ясо нежирне,без шкури. про печиво,хліб,смаколики забудьте. я сама не вірила.скільки вже дієт перепробувала. оця мені підійшла. стегна ,живіт зійшли повністю. м*ясо їси,не голодна.мій мужчина втратив на цій дієті 10 кг. за 1,5 міс. красунчик просто
Зараз на дієті• 06 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
В мене проблеми зі здоровʼям( тим більше я вказала категорію правильно.
автор, ви хоть на 2 кг похудейте.
Или если это не на 20, то не стоит и начинать?

Тримаю свічку• 06 ноября 2023
і що головне- після 10 днів їжі одного м*яса ,їсиш потім малими порціями і не хочеться. головнене їсти знову великими,не розбивати шлунка. яа то вічно теж була голодна. тепер їм як пташка. дуже рада. стільки речей стало в нагоді.їм все,лиш не їсти на вечір,їсти малими порціями і не поєднувати вуглеводи і білки. а як поєднувати,то не гора гречки,а лиш 1-2 ложки- решта риба чи м*ясо варене/печене
EcolineVIP• 06 ноября 2023
От ненависти к себе или другим люди болеют. От любви к себе становятся стройными и желанными. Когда человек себя любит и принимает как есть, он не станет тратить свой жизненный ресурс на негатив (ненависть, злость, зависть, болезнь и прочее). Ему комфортно постоянно пребывать в этом здоровом состоянии.
На сейчас ваша задача - осознать вышеизложенное на уровне сердца, разобраться в себе. И физически устранить имеющиеся вопросы - грамотное питание, физ-нагрузки.
Синиця у спідниці• 06 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
В общем автор слушайте как худела я
101 кг и рост 165

И ела так 2 месяца
Через слезы и психи
Сейчас я 91
добра пораднице,подвліться. будь ласка дозволеним списком продуктів ,який Ви вживали.
у мене 2 місяць назад діагностували преддіабет. лікар сказав,що то наслідок неправильного харчування і потрібно схуднути і преддіабет і інсулінорезистентність пропадуть.
я уже 2 місяці не їм цукор, а вага зменшилася лише в перший тиждень на 2 кг і стоїть.
прочитала Ваш коментар і вот задумалася, що в моєму випадку мабуть не тільки цукор убрати потрібно , но і продукти,які дають скачок глюкози.
Підкажіть , які продукти Ви вживали і худнули. Я думаю моя проблема , що не худну саме через скачок глюкози.
заздалегідь дякую за допомогу!
Амелі на мілені• 06 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
В общем автор слушайте как худела я
101 кг и рост 165

И ела так 2 месяца
Через слезы и психи
Сейчас я 91
піду поїм редиски
ЗаведУющая• 06 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
В общем автор слушайте как худела я
101 кг и рост 165

И ела так 2 месяца
Через слезы и психи
Сейчас я 91
Ви робите помилку. Вам треба худнути з нормальним харчуванням, де не хочеться жувати огірок. А це білок обов´язково 5 разів на тижлень. До вас вага повернеться скоро, але більша.
Залізний занавіс• 06 ноября 2023
Ответ дляТримаю свічку
Скажіть будь ласка ,о котрій годині був ваш останній прийом їжі приблизно,і чи можна до мяса/риби овочі ?
Леопардові панчохи• 06 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Вы читали дальше , что я ем?
Продублирую

Я ем мясо, рыбу, овощи, яйца, творог, супы, котлеты, запаканки, тыкву, печеные яблоки.
Не ем то, что будоражит инсулинчик
Это хлеб, булки, бананы, виноград, хурму, всё сладости, изюм, каш мало ем ( могу булгура трохи с фаршем мешкануть это будет тефтели. Много вариантов придумала что с чем есть и когда это все можно есть по времени

Но когда я прям сильно хочу что-то съесть даже ту же конфету - я ем огурец , если не пропустило ем три огурца
babich_2903• 06 ноября 2023
Ну какие 1100 калорий?!Исключить сахар,мучное(можно оставить совсем немного что б не сорваться).Больше овощей,белка,максимально убрать жаренное,и не вздумайте есть два зернышка,наберете потом ещё больше
Тримаю свічку• 06 ноября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Перші 10 днів одне м´ясо.філе курки чи індика. Ніяких оаочіі. Все. На вечір кефір і висівки. Усе.чай.кава.більше нічого.за 10днів організм вжмвпє один білок і дуже швидко худне. М´яса можна їсти скільки хочеться.
Кефір з висівками можна їсти хоч в 18.00 хоч в 22.00.без різнмці. Я ще корицю долавала. Сиакота.
Кидстаффовка• 06 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Так звичайно. На яких тільки дієтах я не сиділа…
та ни диеты держать нужно, а адекватно питатся, каши кушать, белок и овощи, пп десерты делайте, хочется печеньку\конфетку, сьешьте, но чтобы вписывалось в дневной каллораж.
Один- два дня записывайте в приложение фатсикрет, что едите, минусуйте 200-300 ккал, если чувствуете себя ок и вес снижается, значит все правильно и хотя бы ходьбу добавьте. Питьевой режим соблюдайте

Кидстаффовка• 06 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
В среднем организму нужно 1400 калорий. 1100 это не ок. Автор так лишится последних мышц. А их скорее всего и так не очень то и много
все индивидуально, я ем 1100-1200 ккал, силовые в зале, немного сушусь, и мышцы на месте, но для автора да, это оч мало
Pink Flambee• 06 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Думаю, на 6 чи 8 кг, без шкоди для здоров´я. Може на якісь тренування підете? Я ходила, така задоволена була, і за три місяці мінус 10 кг. По здоров´ю також значні покращення, забула за високий тиск, болі в спині, енергійніша стала.
А яка вага була,що і тиск до норми прийшов?
Без комплексів• 06 ноября 2023
Ответ дляPink Flambee
Була вага 96, стала 86, але в мене тиск давно, з юності, у мами теж так було. Можливо заняття йогою теж посприяло. З початку війни не ходжу на тренування, тренер виїхала з міста, і тиск знову повернувся.
Мюллерная• 06 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Зрозуміло,в мене 78,але тиск вже тоже скаче,мені 33,але я до вечора протримаюсь на правильному харчуванні,далі зірвусь,а на тренування тоже не виходить,та й шукаю відмазки,скоро на таблетки повністю сяду бачу
Без комплексів• 06 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Ні, таблетки треба по необхідності, але щось робити для покращення здоров´я. В мене зараз нема чим сплачувати тренування, бо маленька зарплата, троє дітей. Але я шось придумаю, бо справді здоров´я з спортом стає кращим. Мені 48, знову вага вже десь 92.