hrystia• 06 ноября 2023

Чи гуляють ваші підлітки після школи?

Підлітки 15-16 років. Чи йдуть вони гуляти ввечері після того, як зробили уроки? Син вчиться в 10-му класі. Оцінки так собі. Може вчитися краще, але не хоче. Школа до 15:30. На вихідних ходить гуляти. Але йому, виявляється, мало. Хоче гуляти ще посеред тижня. Але тоді з уроками зовсім не буде встигати 🤔
Затишне кубло• 06 ноября 2023
нет, не гуляет. Во-первых, ему есть чем заняться, во-вторых, темнеет рано, а в третьих - там, где они любят гулять, часто прилетает. Вчера друзья сына чуть не попали под раздачу
графиняВишенка• 06 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Висить в телефоні. Надвір - це зустрітися з хлопцями і дівчатами. Дальше сидять на квартирі. Начебто, дивляться фільми. Не знаю.
золота пора!
мені 45. пам´ятаю свої 15 ;)
у Вашої дитини здорові інтереси і бажання згідно віку. не шукайте собі проблем, у Вас золота дитина.
Володимир Мудрак• 06 ноября 2023
Нет, сын на привязи сидит, до 18 сидеть будет и уроки делать, а потом выгоню из дома
Володимир Мудрак• 06 ноября 2023
Специально для вас:

https://akhmetovfoundation.org/ru/rinat-ahmetov-di...
Смайликівна• 06 ноября 2023
Вспомните себя гуляли ли вы только по выходным?
автор hrystia • 06 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Я написала , що син на привʼязі?
автор hrystia • 06 ноября 2023
Всім дякую за відповіді.
Хропочка з гривкою• 06 ноября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А я то думаю что за молодежь у нас под подъездом вечно орет, купит вейпы и матерится благим матом) а это ваша кровинушка 😂😂
шестиклассники
Элька-Карамелька• 06 ноября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
шестиклассники
Мало того, в прошлом году они уже сидели и друг другу передавали эти вейпы 🤷🏻‍♀️ а это был 5 класс на секундочку