kuskus• 06 ноября 2023

Загибель помічника Залужного-теракт?

lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Тоді обзивали, чи зараз?
Зараз і тоді там щось проскакувало.
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А с Германией что?))))
Не хочу сама їхати, та й взагалі туди їхати, привязалась до племінниці. А вони точно не поїдуть
Ирина-bbd0• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вы что не помните что пишете?
Ирина-bbd0• 07 ноября 2023
Октябрь 23.это ж не прошлый и не позапрошлый год и такие провалы в памяти поразительные.когда тему очередную нужно вбросить)
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вы что не помните что пишете?
Так не поїхала ж

Тому й пишу

Поїхала одна в Германію

Ви самоіронію не вловлюєте?
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Даже не буду тратити на вас час, трєпло
Правильно, матрьошка, працюй. За пустий трьоп нічого ж не заплатять.
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Читайте до кінця

Етить, только собралась в Германию и опять 25. Неужели Украина на данный момент и правда одно из самых безопасных мест?

Чи ви як віхола? І та інша, що не збиралась тратити на мене час
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Не весь час, я виїжджала в Англію. На чотири місяці на початках війни, вивозила друзів, знайомих, які боялися їхати туди, купувала спорядження для братів, амуніцію, передавала в Україну. В Польщі я жила з сестрою якій була потрібна допомога з дитиною бо її батько пішов з першого дня на війну. Але недовго. Ми в Україні зараз
Яка милота, я просто вивізла тих хто боявся
vihola• 07 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вы что не помните что пишете?
Вона типу тільки зібралась.
Думаю, цю дівчину треба залишити в спокої. Там реально проблеми з головою реальні, а не ненадумані.
Буду мати на увазі і поблажливо ставитись.
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы нас бросаете и в Германию.да?)))))
Как это? Кстати.Вы всё время в Украине страдали/страдаете?
Але ти, Віхола, повертайся в Україну!
Ирина-bbd0• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Вона типу тільки зібралась.
Нет там проблем никаких . Там 35566 тем -площадок.
На сегодня хватит.да.а то много внимания.
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Вона типу тільки зібралась.
вона тупо не пам´ятає де що збрехала, голова у неї цілком норм. Ну як норм - як у всіх матрьошок.
lilu1990• 07 ноября 2023
Коли приїздиш у Великобританію і бачиш що там одні чоловіки на комфортне житло понаїжджали з Польщі і Чехії

А матері з дітьми сидять в Україні під обстрілами і трясуться...

Конкретно я їздила в Шотландію, там приймав уряд а не хост сім´я, візу можна було відкрити за п´ять хвилин заповнивши форму на сайті

Але в фб людям це пропонували зробити за 200 Дол. Тому бажаючих особливо не було. Про цю програму знало мало людей

Я дала об´яву що допоможу ту візу зробити безкоштовно мама з дітьми і жінкам, які бояться їхати так далеко

Бо умови справді були шикарні

Я зробила понад 50 віз сім´ям які заїхали і зараз в Шотландії в безпеці

А хто не вірить - не тратьте на мене час
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Вона типу тільки зібралась.
І це пишеш ти а судді хто?
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Бо умови справді були шикарні

вона зробила
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А чому до подружки претензій немає?
vihola• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
І це пишеш ти а судді хто?
Тобто, вже заперечуєте діагнози, які раніше собі поставили?
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Вони не заважають мені оцінювати тебе об´єктивно.
vihola• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Тобто ви описували себе обʼєктивно і коли вам нарашті повірили, починаєте ображатись.
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Ти мені мене нагадуєш на початках війни якраз коли я була за кордоном і те все мені бачилося в радужних кольорах

Та сама риторика
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Справа не в цьому
vihola• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Та сама риторика
Це тобі разом з кокошниками окупація бачиться в райдужних кольорах.
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Окупація для мене смерть. Такі як ти просто живуть в країні рожевих поні, як я жила
vihola• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А в іншій темі на прикладі Грузії, Вірменії, доводила, що це шанс вижити.
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
При умові якщо іншу, неокуповану частину, візьмуть в НАТО, якщо ти про план кісінджера
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
З кожним днем ми втрачаємо сильну позицію і тепер невідомо чи взагалі нам те НАТО запропонують.
lilu1990• 07 ноября 2023
До речі, у мене є скріни переписок з людьми яким я допомагала виїхати в Шотландію, можу кинути в особисті якщо треба
Takamaka• 07 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Нічого не змінилось , Остащенко досі на посаді https://blogs.pravda.com.ua/authors/matvijchuk/64e...
Звільнити має саме Залужний, і взагалі її треба не просто звільнити, а розслідувати.
А щодо командувача ССО - то це ж не через промахи звільнили, а навпаки: Забрали професіонала в іншу команду для відповідальних операцій.
https://t.me/ukr_sof/818
vihola• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я про твій план капітуляції.

Тобі ніхто нічого не обіцяв, ні кісінджер, ні НАТО, ні параша. Ти собі щось надумала і носишся.
Кісінджера послали з його планом, як тільки зʼявився. Зараз його з нафталіну витяг арестович.
І грає на слабких місцях українців, які втомились.
lilu1990• 07 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
https://t.me/ukr_sof/818
Шарій часто нагнітає і шукає зраду там де її немає