Прагматик флегма• Изменено 07 ноября 2023
Невже я приречена до самотності через те, що маю 8 дітей?
Виросла у глибоко віруючій родині. Років до 25 також була релігійною фанатичкою, допоки не зрозуміла, що це шлях ’в нікуди’. Коли треба не тільки ростити дітей, а ще і на щось жити собі (після стількох років відлюдництва я зрозуміла, що хочеться і помаду, і сумочку, і светр, а не бездонні лахи).
Першу дитину я народила у 16 років. Вийшла заміж за такого ж зі схиблено-релігійної сім´ї хлопця. За це час, що жили разом - а це 4 роки - народилась ще одна дитина. Розлучилась.
Потім я переконала батьків, що хочу навчатись, але віра буде зі мною. Поселилась у гуртожиток , вступила до коледжу в іншому місті. Дітей залишила з батьками - вони були тільки раді - адже я єдина донька. Перші пологи дались мамі дуже важко, і після вона не ризикувала народжувати. Вони користувались контрацептивами. Досі пам´ятаю, як після кожного сексу з батьком вона молилась перед іконами за вбивство дітей.
На першому курсі я завагітніла. Народилась. Віддала батькам. На другому теж - народила, віддала батькам. На третьому - народила і віддала батькам. На четвертому - народила і віддала батькам.
Потім я припинила вчитись. На той час - у 24 роки я вже мала 6х дітей. Потім вирішила, що час братись за голову - я все-таки не легковажна жінка.
Вийшла заміж, і дуже вдало: чоловік був доволі заможним. Народила двох дітей - на цей раз це були близнята. Тримала в таємниці 5 років, хто мої батьки, звідки я. Але правда виплила - він дізнавшись про брехню, мене покинув, уточнивши, що допомагати буде лише своїм дітям.
І ось, мені 32. Чоловіки, дізнавшись, що у мене двоє дітей - просто біжать і блокують. А що буде, якщо дізнаються, що їх 8? З грошима проблем не маю - працюю, отримую виплати як багатодітна-мати одиначка + допомагає крайній чоловік. Де знайти пару? Де знайти шляхетного чоловіка з чистим серцем і щирою любов´ю ?
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
батьки займаються
така байдужа відповідь... а що кажуть в опіці? туди ще можна віддати
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я керувалась іншими заповідями, а не юридичними сухими фактами
якими заповідями ви керувались? озвучте.
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
ні. це неможливо. мій батько працює при церкві з малих років, допомагає батюшці. мама також.
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
у Кропивницькому
Да нет, не географически. Я в смысле жилищных условий. Своя квартира, съем?
Кукусики• 07 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
У меня есть такая знакомая верующая. Она трахается, рожает детей и отдает свекрови. Кукушка. Интересно, это ей так вера шепчет?
Она к своим детям вообще дела не имеет.
В каком псалме написано что нужно нарожать детей и отдать свекрови?
Она к своим детям вообще дела не имеет.
меня поражает свекровь, которая берёт чужих детей на воспитание
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
виходить, що своя. чоловік подарував, але записана на нього. живу з двома дітьми від крайнього шлюбу
Шпондєр• 07 ноября 2023
Не, ну бабуля с дедулей и восемь детей в одной комнате... Как-то даже интересно.
Йосип_молодий• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Як це ’крайній шлюб’? Не чула ще такого
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я сама не розуміла що роблю. ніби якийся голос шептав мені. не вважаю себе винною. Бог дав життя - отже треба народжувати. Зате у мене не було жодного аборту
так які заповіді, саме заповіді спокукали Вас віддавати власних дітей на виховання. син бодий Ісус жив з мамою Марією і Йосипом, не з бабусями-дідусями, чоиму ви не слідуєте прикладу сина Божого?
Дама_из_рекламы• 07 ноября 2023
Ответ дляКукусики
Меня тоже, но то их дело))
Она жертва, на ней все ездят верхом.
Лгин• 07 ноября 2023
ну в этой истории вмсе прекрасно, я даже не могу определить что мне больше всего понравилось)) крайний муж - надо своего так называть, чтоб не расслаблялся. родила - отдала родителям - а так можно было?? моих детей почему-то не берет никто(( родители пользовались контрацептивами и молились - а вы почему не молились или не пользовались контрацептивами?? что-то вы упускали в этой важной схеме!!
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
опіка з ким з Вашмих має справу, а ювеналка?
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Як це ’крайній шлюб’? Не чула ще такого
Ну так перспективы же еще есть.
Кишмишная Мая• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не лядь, батьки мені забороняли користуватись чим-то для уникнення вагітності. Я сліпо вірила їм і була віддала Богу
А трахаться со всеми подряд не забороняли?
Ласкове телятко• 07 ноября 2023
Ответ дляЛгин
’крайний муж’ - мне нужно тоже записать
irina chizh• 07 ноября 2023
Перевяжите трубы и найдите мужчину чисто для души, без обязательств. Вообще проблем не вижу. Дети - это ж хорошо. а мужчины - приходящее и уходящее.
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
’крайний муж’ - мне нужно тоже записать
Вот вы пока тут конспектируете, а людям крайние мужья уже квартиры дарят. Активнее нужно быть, девочки, активнее.
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
О, кстати, автор, а с крайним мужем вы где познакомились?
У домі престарілих
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
який Бог дозволяє брехати 5 років свому чоловікові?
неДоПриличий• 07 ноября 2023
Автор, знаєте, що цікаво у вашій розповіді? Дуже релігіозна мама користується контрацептивами і більше не народжувала, а вам вона не дозволяє оберігатись? Тобто у мами здоров´я цінне, а у вас ні?
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
У домі престарілих
О, сюжетные линии становятся ярче и оригинальнее. А можно подробности?
Как нефиг делать• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
То будьте віддані до кінця. А то як сказали що ..лядь, то образилися. А не бути відданою-то значить піти на зраду. Думайте, Кому зрадили. І не лише батькам,....
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ длянеДоПриличий
от за здоовя теж не ясно. якби ж був поряд люблячий чоловік і тато для дітей, ну добре хай(середня кількість дітей в хасидських сімях 7), а народжувати погодок...
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
я не брехала, а просто не говорила. він і не думав запитувати
Злюка-закусюка• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
У домі престарілих
Интересно сколько лет было этому крайнему пристарелому из дома пристарелых. И обычно сначала знакомятся семьями и узнают друг друга, а потом женятся, а не наоборот.