Прагматик флегма• Изменено 07 ноября 2023
Невже я приречена до самотності через те, що маю 8 дітей?
Виросла у глибоко віруючій родині. Років до 25 також була релігійною фанатичкою, допоки не зрозуміла, що це шлях ’в нікуди’. Коли треба не тільки ростити дітей, а ще і на щось жити собі (після стількох років відлюдництва я зрозуміла, що хочеться і помаду, і сумочку, і светр, а не бездонні лахи).
Першу дитину я народила у 16 років. Вийшла заміж за такого ж зі схиблено-релігійної сім´ї хлопця. За це час, що жили разом - а це 4 роки - народилась ще одна дитина. Розлучилась.
Потім я переконала батьків, що хочу навчатись, але віра буде зі мною. Поселилась у гуртожиток , вступила до коледжу в іншому місті. Дітей залишила з батьками - вони були тільки раді - адже я єдина донька. Перші пологи дались мамі дуже важко, і після вона не ризикувала народжувати. Вони користувались контрацептивами. Досі пам´ятаю, як після кожного сексу з батьком вона молилась перед іконами за вбивство дітей.
На першому курсі я завагітніла. Народилась. Віддала батькам. На другому теж - народила, віддала батькам. На третьому - народила і віддала батькам. На четвертому - народила і віддала батькам.
Потім я припинила вчитись. На той час - у 24 роки я вже мала 6х дітей. Потім вирішила, що час братись за голову - я все-таки не легковажна жінка.
Вийшла заміж, і дуже вдало: чоловік був доволі заможним. Народила двох дітей - на цей раз це були близнята. Тримала в таємниці 5 років, хто мої батьки, звідки я. Але правда виплила - він дізнавшись про брехню, мене покинув, уточнивши, що допомагати буде лише своїм дітям.
І ось, мені 32. Чоловіки, дізнавшись, що у мене двоє дітей - просто біжать і блокують. А що буде, якщо дізнаються, що їх 8? З грошима проблем не маю - працюю, отримую виплати як багатодітна-мати одиначка + допомагає крайній чоловік. Де знайти пару? Де знайти шляхетного чоловіка з чистим серцем і щирою любов´ю ?
Пасхальний тролік• 07 ноября 2023
Почему тупые трольные темы всегда набирают столько реакций и комментов?
П´яна вишня• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
обережніше зі словами. вас чують
А Вас ще і бачать!
ОбережнаЯ• 07 ноября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Прекрасная компания 🤗 Самый лучший - помог донести сумки, это топ ))
Та добре, що сумку донесли, коли дівуля вже в коледжі навчалася. Уявіть, якби хтось в школі їй запропонував портфеля піднести?
Голубая фишка• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
обережніше зі словами. вас чують
не почують. завіряю вас - у членів немає органу слуху. так що, можете розслабитись (хоча, цей стан вам знайомий) і розказати нам про свою віру в пісюн животворящий
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
вдячна, що ви все вірно розумієте
Мне с детьми непонятно. Почему вы не хотите дать шанс родным кровиночкам воссоединиться? Не чужие же. Братья и сестры.
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
тому що діти заважають мені духовно розвиватись
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Только те шестеро?
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
Только те шестеро?
так. бо якщо я двох молодших віддам батькам, чоловік сказав, що вижене з квартири
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А, ну все логично. Он подлец.
Голубая фишка• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
заберіть дітей до себе і перестаньте розвиватись, прошу вас. цей ’розвиток’, нууу, як би, нікому не на користь
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляГолубая фишка
Ой, ну вот хоть не завидуйте, если в духовном развитии не понимаете. Плюс заочное обучение юриспруденции. Это вам не мышь писнула. Если бы не негодяй-крайний муж, автор гораздо быстрее смогла быть достичь апогея просветления, кстати.
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Езжайте за границу
А сколько детей с собой брать? Это ж нужно серьезно обдумать. Плюс какое там духовное развитие? Там же могут быть педерасты!
Подмигашка• 07 ноября 2023
Если кто выехать из Украины захочет, то вы клад для него
Можете минимум 2 мужчин спасти )
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Можете минимум 2 мужчин спасти )
А если она родит 9-го ребенка, то и троих....
Стартап, однако...
Подмигашка• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
Стартап, однако...
Ага ))
Наполеон Бонапарт• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
Всех, чтоб выплат больше было для начала
Голубая фишка• 07 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Можете минимум 2 мужчин спасти )
а якщо хто сьогодні сумку автору піднесе то вже може спокійно пакувати речі - без 9 місяців чолов’яга вже в Європі
Луноликая Вика• 07 ноября 2023
Ответ дляМира всем
Все это еще напечатать и вывалить. Украинцы не ленивый народ, это точно
Та і ми тут працьовиті, читаєм))
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ото вы меркантильная. Аж жуть. Автор же не такая.
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Та і ми тут працьовиті, читаєм))
Ну, не проникнуться такой темой, это ж надо камень вместо сердца иметь. Восемь детишек, однокомнатная хатка, крайний муж-подлец, а человек в духовном поиске.
Вилами по Воде• 07 ноября 2023
Вот Вам и религия. Сочувствую автор. Мужики и так не особо любят чужих детей. Разве что без обязательств.Или многодетного отца найдете. Вообщем пока что живите для себя. Там уже видно будет
Библиотекарь• 07 ноября 2023
Автор, а если Вам выйти замуж за вдовца с 8 детьми? Плюс к Вашим? Заодно сделаете благородное дело. Не хотите? Ну и мужчины не хотят лишней нагрузки. Я знаю когда с тремя замуж выходили, один-два порядке вещей, рожали общих. Но там реально была большая любовь у мужчины к женщине. Вот вы будучи незамужней разве вышли бы за многодетного одинокого папу? Вряд ли. И это не только с многодетными мамами так. У меня ребенок например с двумя диагнозами. Муж есть. Но я прекрасно понимаю, что в случае развода или вдовства мне замуж не выйти, хоть ребенок ходит и себя обслуживает. Но все равно инвалид и я не работаю. Так что такова жизнь. С этим ничего не поделать. Да и мужчина в таком случае скорее будет обуза чем помощь
Прагматик флегма
• 07 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
не знайшла поки що місць, де натовп вдівців чекає на мене
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Можете минимум 2 мужчин спасти )
За великі гроші, а може вона цим і заробляє, працевлаштована ж, нііі не може в свідоцтві прописано, хто батько,і це на одного треба три свідоцтва
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
’Мне вот недавно сказали на кладбище хорошо знакомиться, с вдовцами’ ... (с)
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Таких самих в духовному пошуку багато, але то треба цілити зразу за кордон десь в релігійну общину менонітів, мормонів.