Сметчица• 07 ноября 2023

Беременна не набираю вес

Идет 23 неделя ,за время токсикоза скинула 6 кг.Из 6 кг вернула только 1 кг.Доктор причитает что капец,вчера орал на меня.Дело в том что у меня диета в связи с жкт и вообще у меня нет никакого жора,питаюсь +_ как по жизни,без жареного,жирного,острого,без сладостей и булок.По узи с ребенком все хорошо.Или стоит волноваться?
Чебураха з перцем• 07 ноября 2023
не стоит
просто кушайте полезную и витаминную еду, это пойдет и вашей детке

как мне доктор говорила: все красное, желтое и зеленое ))
Король дивана• 07 ноября 2023
яка ваша вага ? Якщо 45 кг то звичайно варто хвилюватись, якщо 60 кг то думаю все ще більш менш
Єдина Країна• 07 ноября 2023
Не знаю як у Вас з вагою . Я завагітніла в 64 кг , то довший час вага була на місці , тобто я худла , дитина росла і вага фактично не змінювалась . Мені вагу дописували 🤯
автор Сметчица • 07 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
55 кг,163
автор Сметчица • 07 ноября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
не стоит

Спасибо
Король дивана• 07 ноября 2023
Ответ дляСметчица
55 кг,163
Ну я 166 і шла до пологового 58 кг, мала народилась 3.200, мій гінеколог казав що тендітна вагітна це норма а не ось ці бегемотики,
Ms. Откровенность• 07 ноября 2023
я важу біля 90 кг, під час вагітностей помітно худнула, тобто не худнула, а не набирала. Другу вагітність набрала менше 3 кг (при тому, що було багатовіддя сильне і дитина більше 4 кг). Лікарка казала, що це не є норма, але для мене це добре. Аналізи були нормальні
Снегурочко• 07 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
Поганий у вас гінеколог. Або хороший психолог паралельно: казав рівно те, що вам треба було чути.
Король дивана• 07 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
В чому поганий ? Я набрала 8 кг за вагітність треба було 20-ть ?
ХаДиДиШь• 07 ноября 2023
А что по узи и анализам, размеры и другие параметры в норме? Я бы на доп узи пошла и подробно спросила, здоровья вам и малышу!
Снегурочко• 07 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
Ні, в тому, щоб називати когось бегемотом.
І, так 9-12 кг в плюс - це норма.
Але до чого тут тоді ви і авторка, яка взагалі не набирає?
руки_Крюги• 07 ноября 2023
Скоро почнете набирати. Я теж в третю вагітність особливо не набирала, аж до третього семестру, а потім…
Король дивана• 07 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
І, так 9-12 кг в плюс - це норма.
Авторка має 55 кг на 25-му тижні вагітності, нічого критичного немає ( тимпаче дитина розвивається в межах норми ) Це не привід її лікаря на неї кричати, типу це якось допоможе.
Снідаю авокадо• 07 ноября 2023
Не волнуйтесь, наберете ближе к родам столько, что будете ещё год с грустью вспоминать свои 55 кг
Снегурочко• 07 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
Ні, кричати не треба.
Але промоніторити кількість і якість харчування точно варто.
Можливо, звернутись до іншого лікаря, може, додаткові комплекси мікроелементів пропити.
Кожна ситуація дуже індивідуальна, при такій вихідній вазі на такому терміні це дуже мала прибавка.
Арина85• 07 ноября 2023
ні, немає причин
Головне що з дитиною все добре
всегдаДаДа• 07 ноября 2023
Ответ дляСметчица
55 кг,163
Отличный вес у Вас. Я рожала с таким весом. Все хорошо прошло!
Но странно что у Вас аппетита нет, у меня был.
жар-птица Нюра• 07 ноября 2023
Поменяйте врача лучше, зачем вам терпеть ор? Если еда сбалансирована, то все будет отлично.
автор Сметчица • 07 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Спасибо
Админко• 07 ноября 2023
Ответ дляСметчица
55 кг,163
Так у вас нормальна вага,і тільки 23 неділя
Копирайторша• 07 ноября 2023
Ой почекайте, на 8-9 місяці так попре, що не раді будете, в мене теж вага на місці стояла, а потім... 😆
АсобеннАя• 07 ноября 2023
Токсикоз с первого и до последнего дня.
Ушла в минус за беременность.
В декрет меня списали в 6 месяцев, чтобы отдыхала и отъедалась.
В роддом меня положили за 3 недели, вот там живом конкретно появился.
Не цілуюсь з бодуна• 07 ноября 2023
Я после 6 месяца всегда начинаю потихоньку набирать.
Девальвация• 08 ноября 2023
Я начала вес набирать с 30 недель , сначала по килограмму в неделю ,потом по килограмму в день ...
Тоже врач орала на меня каждый раз , была постоянная диета