Снегопадка• 07 ноября 2023
Мами у кого 3 дітей, ким ви працюєте?
Привіт,
Дівчата, питання саме до тих, хто зміг в своє життя багатодітної родини вмістити ще й роботу.
Цікаво послухати, як організований ваш день, та якого типу робота у вас?
Бо я не уявляю, як це все можна поєднувати, але дуже хотілося б окрім хатніх справ ще чимось займатися.
Кидстаффовна• 07 ноября 2023
Всі мої знайомі з 3 дітьми вийшли на роботу лише коли найменша дитина пішла до школи. А далі можна ким завгодно працювати, в школах є групи продовженого дня, старші діти можуть самі себе обслуговувати. Але до того як всі стануть школярами виходити на роботу - це буде скоріше на шкоду, аніж на користь родині.
Will_Be...• 07 ноября 2023
А в чем разница между мамой одного, 3х или 5ти? У меня, например, 5 и мне легче, чем тем, у кого по одному ребенку.
Я Головна• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
У вас няня есть,?
Освічую темряву• 07 ноября 2023
У мене сестричка, має троє діток, коли двійняткам було 1,5 роки - вже вийшла на роботу, повний день в офісі. По-троху помагали всі, і я, і 2 бабусі, так і виросли - всі вже підлітки. Тепер племінники іноді мені з донею помагають, я на роботу в 7 місяців побігла.
Теж хотіла 3, але 3 вже точно не буде, вік ... а з цим, що відбувається я поки і на другу не наважусь....
Від людини багато залежить. В мене кума, 1 дитина, годить в садок з 2х років, зараз йому вже 6. Вона не працює і більш за всіх розповідає, як важко бути мамою. Хоча ситуація по грошам в сім´ї в них досить критична. Дитина здорова, досить слухняний хлопчик.
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
У вас няня есть,?
Зачем? мои уже не груднички - 12, 10, 9, 7, 5 лет.
Всех анонимов аноним• 07 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовна
Як на мене, з малою дитиною в садочку меньше проблем, ніж з молодшим школяром в школі.
В садочку діти до вечора, а в школі є нюанси + канікули як головний біль працюючих батьків.
Сама працювала одразу після декрету з 2 погодками і період садочку був простішим.
Я Головна• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
У вас верующая семья?
Кидстаффовна• 07 ноября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
На складе секонда, сортировка
:) є можливість собі відбирати якісь топові речі?
А_я_ЛОЖУ!• 07 ноября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
О да. Згадую садок. Ляпота. А зараз постійно то уроки то гуртки то ше щось.....я зовсім не відпочиваю...хоч і одна дитина
Кривая спроса• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Нет- мы нормальные.
Нормальные 5 не клепают
Я Головна• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Нет- мы нормальные.
Тогда зачем вам столько детей? Просто интересно понять.
Я понимаю верующих, неблагополучных, у кого сразу близнецы, тройнята... а у вас какая причина?
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
Нормальные 5 не клепают
А где я могу почитать что-то об этом? Есть какие-то законы, утвержденные государством, или обществом? И, кто, вообще,,определяет понятие нормальности, по каким критериям?
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
А с какой целью интересуетесь? Зачем Вам это?
Кривая спроса• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Вам уже бесполезно об этом читать. Рожайте еще
СамавиховуюКота• 07 ноября 2023
У моїх знайомих весь час хтось на підхваті - няні, бабусі, дідусі, жінка (для готування і прибирання), тобто, коли батьки на роботі, діти не самі. Також є родина, де діти у приватних школах і садках + няня, раз на тиждень жінка прибирає, купують їжу напівфабрикати, бо батьки працюють, але діти не самі (і це головне). У тих, в кого нема допомоги, то одна мама бігає по всіх фронтах, і жахливо стомлена. І от коли в такої мами питати про роботу, бо я б прибила (бо жінки, які все самі роблять і без допомоги, то героїні; в мене сусідка така, хоч стомлена, але привітна, робота це хіба що як дозвілля - щось спекти на замовлення). Тому, авторе, в кожного своя ситуація. Без допомоги інших дорослих таким мамам ніяк.
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
За то, у Вас еще есть время почитать о культуре, правилах общения с людьми, трактовке слова ’хамство’.
И, Вы не ответили, есть какие-то критерии или законы, которые запрещают жить так, как хочется, если это не является преступлением?
Я Головна• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Простл интересно, для себя понимать.
Белая и пушистая• 07 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовна
Можно купить за четверть цены.
Міряю від одиниці• 07 ноября 2023
В нас бухгалтер в фінуправлінні мама трьох дітей, вони вже відносно дорослі, найменьшому 12 років, вона завжди працювала, більше року не сиділа у відпустці. Чоловік її юрист, то якось так і справлялися.
Особисто я влітку народила вчетверте, у вересні вже вийшла на роботу.
За першою вагітністю тільки малого нянчила два роки.
Дівчинку народила у лютому 2019 року, у листопаді вже працювала. Найменше за третьою вагітністю вдома була, тиждень до і тиждень після пологів, якось не було можливості вдома сидіти, це жовтень 2021 року був, як знала що не можна розкисати.
Ну і цього року два місяці вдома побула, і на роботу. Ну якось так. Працювала бухгалтером, зараз змінила вектор, спеціаліст на державній службі.
Міряю від одиниці• 07 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
фу какая вьі
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Простл интересно, для себя понимать.
Что ’понимать’?