Снегопадка• 07 ноября 2023

Мами у кого 3 дітей, ким ви працюєте?

Привіт,
Дівчата, питання саме до тих, хто зміг в своє життя багатодітної родини вмістити ще й роботу.

Цікаво послухати, як організований ваш день, та якого типу робота у вас?

Бо я не уявляю, як це все можна поєднувати, але дуже хотілося б окрім хатніх справ ще чимось займатися.
Я Головна• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Что ’понимать’?
Зачем нормальные в наше время рожают по 5 раз?
Кривая спроса• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Что ’понимать’?
Зачем столько детей
Простоваля• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Нет- мы нормальные.
А верующие - не нормальные? Хотя 5 детей это в любом случае не очень прикольно
Міряю від одиниці• 07 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
Какая?
неприємна
Кривая спроса• 07 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Нет. Это секта
Я Головна• 07 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Они нормальные, просто им мозг промыли.
Кривая спроса• 07 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
неприємна
Ошибаетесь.
А_я_ЛОЖУ!• 07 ноября 2023
Якщо дитина мала то це називається спихнути її на когось. Треба працювати якщо дитина може лишитись сама вдома чи зі старшими дітьми.
Кривая спроса• 07 ноября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
ще няні існують
КошкинДом• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Це не вашого розуму справа і взагалі не ваші турботи.
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
За тем, что бы Вы спросили.
автор Снегопадка • 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
За тем, что бы Вы спросили.
Якщо хтось хоче обговорити тему навіщо 3+ дітей, створюйте свою, будь ласка. Ми тут про поєднання роботи та домогосподарства :)
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Плохо отношусь к верующим, и не только к религиозным. Все, что слишком - все не здраво.
А_я_ЛОЖУ!• 07 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
В нас бухгалтер в фінуправлінні мама трьох дітей, вони вже відносно дорослі, найменьшому 12 років, вона завжди працювала, більше року не сиділа у відпустці. Чоловік її юрист, то якось так і справлялися.

Особисто я влітку народила вчетверте, у вересні вже вийшла на роботу.
За першою вагітністю тільки малого нянчила два роки.
Дівчинку народила у лютому 2019 року, у листопаді вже працювала. Найменше за третьою вагітністю вдома була, тиждень до і тиждень після пологів, якось не було можливості вдома сидіти, це жовтень 2021 року був, як знала що не можна розкисати.
Ну і цього року два місяці вдома побула, і на роботу. Ну якось так. Працювала бухгалтером, зараз змінила вектор, спеціаліст на державній службі.
З ким діти?
СамавиховуюКота• 07 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Блогерами как Сонька
В Соні няня, плюс сумніваюся, що вона щось готує та прибирає. Не кращий приклад. Але так, щодо заробітку, мабуть, ок. А от до дітей…
автор Снегопадка • 07 ноября 2023
Я зрозуміла, здається, так щоб без допомоги бабусь, нянь та шкіл на повний день, то ніхто наразі із присутніх так не працює.
А_я_ЛОЖУ!• 07 ноября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
У моїх знайомих весь час хтось на підхваті - няні, бабусі, дідусі, жінка (для готування і прибирання), тобто, коли батьки на роботі, діти не самі. Також є родина, де діти у приватних школах і садках + няня, раз на тиждень жінка прибирає, купують їжу напівфабрикати, бо батьки працюють, але діти не самі (і це головне). У тих, в кого нема допомоги, то одна мама бігає по всіх фронтах, і жахливо стомлена. І от коли в такої мами питати про роботу, бо я б прибила (бо жінки, які все самі роблять і без допомоги, то героїні; в мене сусідка така, хоч стомлена, але привітна, робота це хіба що як дозвілля - щось спекти на замовлення). Тому, авторе, в кожного своя ситуація. Без допомоги інших дорослих таким мамам ніяк.
З одною дитиною те саме
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляСнегопадка
Вы адресатом ошиблись. Моим оппонентам предлагайте. Я же спрашивала, в чем разница между работающей мамой3х или одного.
Само_достаточная• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Зачем? мои уже не груднички - 12, 10, 9, 7, 5 лет.
Кошмар. Научитесь пользоваться презервативами
Області пітьми• 07 ноября 2023
У меня двое, подросток и 2х летка, я репетитор по турецком
Простоваля• 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
А я плохо отношусь к многодетным, так шо ж теперь.
автор Снегопадка • 07 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Вибачаюсь.
КошкинДом• 07 ноября 2023
Ответ дляСнегопадка
Ну а як ти залишиш саму дитину дома.Садочок і на роботу.Далі школа.Все,як у всіх
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляСнегопадка
Я работаю - 8часов рабочий день, но моя работа за ПК и делать её я могу из любой точки мира. Бабушек нет, муж сейчас на фронте. Но, у меня золотые дети -и по дому много помогают и с самостоятельностью нет проблем.
СамавиховуюКота• 07 ноября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
З одною дитиною те саме
Згодна з вами. Ось інша сусідка, то вона керівник крупної компанії, народила, одразу 3 няні, дві по змінно вдень, одна нічна. В мами керівна посада, то там гроші. Тому вона не спати вночі не може. Няні привітні, денні, я з ними часто спілкуюся. Згодом вони ще дитинку народили, і ще няню взяли під немовля. Тому як робота, особливо постійна, то лише за допомогою інших дорослих.
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Вот, когда научитесь читать и понимать смысл прочитанного - тогда я сразу. Правда, мы рожали детей осознано, но вам же это не интересно, правда?
ОхиИВздохи• 07 ноября 2023
Чего все на женщину набросились. Я тоже с трудом представляю себя с 5ю детьми. Но это личное дело каждого, главное, что их могут обеспечить и воспитать.
Will_Be...• 07 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Ну и ладушки. Только, мне вообще этот момент не интересен.
Меряю от 0• 07 ноября 2023
Я тоже не представляю как это объединять. Надо ж еще на себя время.
Області пітьми• 07 ноября 2023
Ответ дляМеряю от 0
На себя с 3 детьми - по моему речи не идет вообще без помощи