вкрации• 07 ноября 2023

Не розумію таких жінок...

От в черговий раз читаю тему в якій знову зустрічаються вислови про те, куди дивилася, за кого заміж вишла? як це мужик не забезпечив сімю, не купив житло і так далі.. що це не мужик і таких треба в сад. які баби дури ну т.п.
Я не розумію, якщо слідувати такій схемі то виходити заміж треба тільки за гроші.. ну або якимсь чином ще змолоду роздивитися чи буде чоловік супер бізнесменом або айтішніком чи ні.. (ну якісь там інші високооплачувальні професії, не хочу перелік писати).
Так, без гарного доходу дуже важко, сама живу в такій сім´ї, і житла немає..і не світить бо зарплати не ті щоб відкладати. але як же важливо щоб в сім´ї була таки гармонія, гарні стосунки.. любов і повага. скільки я читала тем про те що все супер пупер але жінку тупо використовують як домогосподарку, зате в золотій клітці. я не хотіла б такого.
і ще така думка, а ті хлопці / чоловіки яких я бачу то на Новій пошті, то в супермаркетах.. працівників... якщо б така схема - "Люби і виходь заміж тільки за грошовитого" була у всіх дівчат то ці хлопці / чоловіки приречені бути самими? бо мало бути просто добрим, уважним, з золотими руками.. блін, ну не знаю, як все скотилося тільки до матеріального..
ну не всі народжені бути успішними і гарно заробляти.. я теж не директором працю, так що тепер - повіситися, бо в чиїсь очах я ніщебродка та невдаха..
вибачте, накипіло..
ще раз повторюся, так, без гарних доходів погано.. і всім хочеться щоб на все вистачало.. але чи дійсно все крутиться тільки навколо цього?
уявляю коментарі які зараз посипляться, але я вже звикла до того, який тут контингент.. але бачу що є думаючі люди.. от цікава їх думка. :)
гарного вечора всім.
Шальная коклетка• 07 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
А обеспеченный мужчина - не способен любить? Только нищеброд?
Для многих женщин ’любовь’ это когда мужик пропадет без нее, а то и сопьется
А обеспеченный не пропадет, всегда кто-то найдется
ОноВамнадо• 07 ноября 2023
Ответ дляPORKA
Потому что тут 50% каких то не от мира сего! У каждой по 5 бизнесов, по 4 пентхауса и 10ток новых машин в гаражах под разные стили одежды)
Кто создаёт темы про когда деццкие, впо, как прожить на 10-15 тыс грн непонятно)))
Жаль, что из-за такой чуши сейчас мало создаётся крепких семей, потому что принцев на всех не хватит, к сожалению…
Может просто если обсуждают дорогой ремонт с фото, то участвуют те, у кого он есть? А в темах про детские пишут те, кого интересует именно этот вопрос?
Мамина корзиночка• 07 ноября 2023
Лучше плакать в мерседесе, чем смеяться в трамвае)
Киця-бриця• 07 ноября 2023
Думаючі люди якраз і думають трохи наперед і бачать, чого можна очікувати в майбутньому. Ну і в безперспективного я в принципі б не закохалася) У мене планка висока по життю) Нащо мені нижчого рівня, ніж у мене? )
alisarich• 07 ноября 2023
О каких нормальных отношениях и чувствах может идти речь если мужчина не мужчина и не может обеспечить свою семью, любовь быстро перейдет в ненависть и отвращение к такому чуду
ОйЙой• 07 ноября 2023
Суспільство деградує з кожним днем більше. Більшості лише гроші-гроші-гроші. Все решта другорядне
автор вкрации • 07 ноября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Разные студенты есть: кто-то в меде попу рвёт, кто-то лучший сантехник на потоке и всегда будет при заказах и при деньгах, кто-то за родительский счет пинает х** на менеджменте, а кто-то вообще учиться никуда не пошёл и в атб работает. Уже с юных лет видно, у кого какой минимум
в мене тато з мамою познайомився в 8 класі, вчився на вчителя (як і вона), одружилися, потім життя крутонуло так що працював при адміністраціях селищних, потім йому запропонували відкрити відділення банку і пішло поїхало. просто він людина лідер, він вміє крутитися.. і не одразу але став гарно на ноги для тієї округи де живуть. і що мама побачила в ньому що буде через 15 років? навряд )
Мамина корзиночка• 07 ноября 2023
Ответ дляОйЙой
Цены растут быстрее деградации
Вакцениро Вона• 07 ноября 2023
Сейчас я домохозяйка) Но считаю так же, как и Вы) Когда женились ни у мужа, ни у меня, ничего не было. Много работали и всего добились вместе.. Мужа своего не поменяла бы ни на кого. Сейчас муж хорошо зарабатывает, но если б денег не хватало, то работала бы.
Аноним Советчик• 07 ноября 2023
Ну так авторы подобных тем жалуются на жизнь и плачут, вот им и пишут: чего плакать? Принимай все как есть и находи положительные стороны в своей жизни
5cmhybyna• 07 ноября 2023
заміж тільки за гроші. Це правильно. Лише дури на бідних потім стогнуть. Але є такі маніякчки які люблять жертвою і стогнати як ім важко.
ЖующаЯКонфету• 07 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не пертися заміж, якщо елементарно не шариш в психології. І не можеш відрізнити перспективного від безпперспективного. Агресивного від адекватного і т.д. А як вже прикортіло заміж, то і нести відповідальність за це.
Мда... Смешно.... Особенно когда перспективный перегорает и перестает вообще чего-то хотеть - тут таких тем навалом тоже. И как показывает опыт, многие женщины готовы такого мужа сразу в сад слать, вместо того чтобы помочь справиться с ситуацией, может даже самой пойти работать или постараться больше зарабатывать, пока он не включится. Все потому, что вот эти закидоны ’муж должен вот это, а жена вот то’ слишком крепко сидят в головах.
Забризкана водою• 07 ноября 2023
я хочу бути самодостатньою, хочу гармонії і кохання, тому виходила не за гаманець. Але нічого на все що потрібно заробили. Головне, щоб війна скінчилася, нашою перемогою і якнайшвидше
Луноходик_Ик• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
Ваш папа бы и хорошим учителем без копейки не сидел. Мои друзья занимаются репетиторством по математике - 2500-3000 долларов в месяц, из школы давно ушли уже
Пліснявілий сир• 07 ноября 2023
Автор, хотите я поправлю Вашу картину мира?) Сейчас мужчины ищут себе богатых и обеспеченых жён. Фиг с два он будет с тобой, если у тебя ничего нет.
МояХатаЗкраю• 07 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Був відповідалтний і почав перегоряти? Ну то і до жінки також є питання чи не замахала вона як стара з коритом. Багато є різних нюансів.
Планшетница• 07 ноября 2023
З вашого посту видно, що вас не влаштовує ваше життя і те скільки заробляє чоловік і ви просто намагаєтеся для себе знайти виправдання такому становищу
Кусман Сиру• 07 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
А можно выйти замуж за пацана без ничего, любить друг друга, жить и наживать понемногу, потом он начинает больше зарабатывать, потом еще больше
А потом покупать машины, квартиры, строить дом
И в Тесле хоть плачь, хоть смейся в зависимости от ситуации. Плакала, когда от русни сматывались, когда ребенку плохо было. А так каждый день кайфую и ржу)
No problems• 07 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
И ещё осудить тех, кто живет лучше
Кукусикиииииии• 07 ноября 2023
Так всем телкам миллионеры не достанутся ,кто то должен и с секурити атб встречаться гыыыы
Я только за!• 07 ноября 2023
Думаю, что на форуме это чаще всего ошибка выдившего. Женщина более-менее удачно вышла замуж. Сама по себе ничего не значит, обеспечить себя и детей не сможет. Поэтому лелеет мысль, что уж зато она осознанно и разумно вышла замуж и реализовалась в этом. Вы строила себе легенду, как ’надо было’, чтобы замужество было удачным. Агрессия в духе ’а куда вы смотрели’ - от глубоко спрятанной неуверенности, от понимания в глубине души, что это больше удача, чем достижение. И может закончиться так же случайно, как и началось.

Счастливые либо уверенные в себе агрессию не проявляют.
Язикувата Хвеська• 07 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Расскажу историю со встречи выпускников)) как раз про мерседес и трамвай.
Две одноклассницы. Одна ’принцесса’ была в классе, другая обычный середнячок. Выросли. У принцессы принцесья жизнь, тусовки, мужья меняются, мерседесы, Бали. Обычная девочка вышла замуж за обычного мальчика. Она бухгалтер рядовой, он на сто машины ремонтирует, веселый, добрый, рукастый, двое деток у них очень хороших. Живут не богато. Обычная двушка в спальном районе. И тут настал час Ч. Все пересеклись на этом вечере. И тут принцесса осознала, что все капец, хочет этого мужика, двоих детей, чтоб он вот так вокруг нее ходил и вообще он ’настоящий мужик’. Она его ’атаковала’ полгода.
Итог ... со слов принцессы ’он козел, дебил не оценил перспектив’, но когда о нем говорит... видно что этот козел ей очень нужен... и вообще ’за что так Таньке повезло в жизни’. Но да, она по прежнему в мереседесе.
автор вкрации • 07 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
і це теж хотіла написати, що успішні чоловіки хочуть поряд з собою мати достойну партнерку. яка буде гарна в усьому ) це теж в них мабуть називається - вдало вкласти гроші )) мені колись одна дівчина сказала, ти вибач, але гроші до грошей тягнуться, тому типу тобі не світить. в принципі у мене саме так і вийшло, але я на думку тутешніх була дурна в рожевих окулярах і дивилася на людину, а в гаманець не сильно заглядала.
автор вкрации • 07 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
погано ви читали мій пост.. кожен в ньому найшов те що захотів найти ) маєте право )
Сокодавка ще та• 07 ноября 2023
І Ви праві, і ті жінки теж праві. Соціальний рівень і рівень доходів - це основна характеристика людини у суспільстві. Але молодість і краса дають жінкам можливість через шлюб значно покращити свій стан.
Тому і виникають питання, чому обрала чоловіка, рівень життя з яким невлаштовує. Але чи це головне? Складне філософське питання. Складно бути чудовим чоловіком, коли в жінки чоботи рвані, а ти не можеш купити нові. Складно поважати чоловіка, донька якого заздрить однокласницям через одяг не з секонду. Гроші не головні, коли вони є. Тоді ми кажемо, що важлива душа, людяність, порядність, доброта. Але коли грошей немає середньостатистичний чоловік буде викликати у жінки емоцію розчарування.
Пліснявілий сир• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
В следующий раз будете умнее, для того чтобы понимать, что от этого зависит уровень жизни Ваших детей прежде всего.
Я не говорю о вертолетах и яхтах. Но хоть минимум. Средне. Это кружки, развлечения, отдых итд. Если всего этого позволить не можешь, потому что постоянно вынуждена ужиматься, то это очень печально.
Курочка• 07 ноября 2023
любов стоїть на одній сходинці з достатком. Яка любов,як ваш благовірний не може вам купити пальто? не може заробити грошей на лікування зубів? як вашої зп недостатньо і якщо ви її витратите на зуби,то його зп не вистачить на комуналку і їжу? коли читаю,що не вистачає грошей на норм.харчування і жінка мусить видумувати як нагодувати сім*ю..Що це? коли їдять одні макарони а авокадо купують раз на рік,або не купують зовсім? Яка може бути повага до такого чоловіка?? та яка б не була любов,якщо НЕМА КОМФОРТУ,ЯКЩО ЖІНКА НЕ МОЖЕ дозволити собі купити ту річ,яка їй сподобалась(не 25-у,а необхідну),то яка може бути гармонія.?що це за навіювання жінок,які себе ставлять ні в що? жити з бідним чоловіком і не знати що таке море це гармонія? це кара Господня і хрест. Що хорошого в злиднях??? Коли це тимчасово-це одне.а якщо це вічно..то це капець. Жінка щаслива лише в комфорті,а не коли вона штопає собі шкарпетки і ходить 10 років в одному пальто.Кохання і гроші стоять на одній сходинці. І на одних грошах не побудуєш міцної сім*ї і на одній любові довго не протягнеш. Це правда життя
Сонная Сова• 07 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Один фиг.
Баба_Воля• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Я з вами. Я не розумію як можна закохатися в хорошого хлопця, взаємно, а потім коли розумієш, що він не буде зірок з неба хапати, кинути його. І що? Якщо таки вдасться знайти багатого, не факт, що він не зрадить х часом. Багато всяких нюансів, можна залишитися взагалі ні з чим.
Коли чоловік любить жінку, то він не заставить її з дітьми на руках, скитатись по зйомним квартирам. Так само як і жінка не буде годувати чоловіка Мівіною, якщо любить його і турбується про його здоров´я.
Курочка• 07 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
саме так. декабристка просто. яке щастя жити у злиднях!