вкрации• 07 ноября 2023
Не розумію таких жінок...
От в черговий раз читаю тему в якій знову зустрічаються вислови про те, куди дивилася, за кого заміж вишла? як це мужик не забезпечив сімю, не купив житло і так далі.. що це не мужик і таких треба в сад. які баби дури ну т.п.
Я не розумію, якщо слідувати такій схемі то виходити заміж треба тільки за гроші.. ну або якимсь чином ще змолоду роздивитися чи буде чоловік супер бізнесменом або айтішніком чи ні.. (ну якісь там інші високооплачувальні професії, не хочу перелік писати).
Так, без гарного доходу дуже важко, сама живу в такій сім´ї, і житла немає..і не світить бо зарплати не ті щоб відкладати. але як же важливо щоб в сім´ї була таки гармонія, гарні стосунки.. любов і повага. скільки я читала тем про те що все супер пупер але жінку тупо використовують як домогосподарку, зате в золотій клітці. я не хотіла б такого.
і ще така думка, а ті хлопці / чоловіки яких я бачу то на Новій пошті, то в супермаркетах.. працівників... якщо б така схема - "Люби і виходь заміж тільки за грошовитого" була у всіх дівчат то ці хлопці / чоловіки приречені бути самими? бо мало бути просто добрим, уважним, з золотими руками.. блін, ну не знаю, як все скотилося тільки до матеріального..
ну не всі народжені бути успішними і гарно заробляти.. я теж не директором працю, так що тепер - повіситися, бо в чиїсь очах я ніщебродка та невдаха..
вибачте, накипіло..
ще раз повторюся, так, без гарних доходів погано.. і всім хочеться щоб на все вистачало.. але чи дійсно все крутиться тільки навколо цього?
уявляю коментарі які зараз посипляться, але я вже звикла до того, який тут контингент.. але бачу що є думаючі люди.. от цікава їх думка. :)
гарного вечора всім.
вибачте, накипіло..
гарного вечора всім.
Пліснявілий сир• 07 ноября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
І Ви праві, і ті жінки теж праві. Соціальний рівень і рівень доходів - це основна характеристика людини у суспільстві. Але молодість і краса дають жінкам можливість через шлюб значно покращити свій стан.
Тому і виникають питання, чому обрала чоловіка, рівень життя з яким невлаштовує. Але чи це головне? Складне філософське питання. Складно бути чудовим чоловіком, коли в жінки чоботи рвані, а ти не можеш купити нові. Складно поважати чоловіка, донька якого заздрить однокласницям через одяг не з секонду. Гроші не головні, коли вони є. Тоді ми кажемо, що важлива душа, людяність, порядність, доброта. Але коли грошей немає середньостатистичний чоловік буде викликати у жінки емоцію розчарування.
Женщине сложно уважать мужчину, который видит на ней рваные сапоги, у нее ребенок на руках и мужчина смотрит на это спокойно. Нормальный мужчина этого не допустит. Остальных уважать не хочется.
Хоть по началу могла быть и любовь. Когда детей не было и могла спокойно работать.
Акуна_Матата• 07 ноября 2023
Автор, всі ж люди різні. Тому хтось обирає серцем, комусь важливий гаманець. Є жінки на полюванні лише за заможними, і ні перед чим не зупиняться. Думаю, головне жити в гармонії з собою. Для когось це бідний художник. А для когось дідусь-мульйонер і подарунки. В когось очі горять на повальний танець з коханим, а в когось душа оживає на сумочку за 30к у.о. Бо всі ми різні. Справді недобре, які жінці важливі гроші, а вона голову морочить тому, хто мало заробляє, вчителю, наприклад. Тут справедливо шукати свою рибу в іншому ставку, і поступитися місцем іншій жінці. Пам‘ятаю історію хореографа Кота… йому перша кохана так голову морочила, і врешті пішла до більш заможного та відомого. Але… згодом він також зустрів свою долю, яка не дивилася на гаманець.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 ноября 2023
Шукала успішного, розумного з гарною посадою, бо дуже хотіла вирватись від матері тиранши. У самої мізків не вистачило б знайти гарну роботу щоб з´їхати від неї.Хоч вона мені дала непогану освіту.
Курочка• 07 ноября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
саме так.
Два-три тижні і фсьо• 07 ноября 2023
Время замужеств в основном, до 40ка, До времени женской мудрости. Поэтому каждая выбирает свое-то, что ей советует общество рядом, близкие женщины и их примеры. 20%-это те, кто к 40ка понимают, что именно ценно в жизни. Что это не бабки и не тряпки, не машины и Бали, а настоящий мужчина, который любит тебя любую-в болезни и в радости, в богатстве и бедности. Я желаю мудрым женщинам найти такого настоящего мужчину, а дальше все приложится-можно и Симорон из сегодняшней темы использовать, коли охота.
Своего не предлагать• 07 ноября 2023
Автор, є різні ситуації. І при посередньому доході і непримітній професії можна мати амбіції і розвиватися, а можна жити безініціативною істотою і прикрашати диван. І при невеликому доході важливо, щоб людина робила все можливе.
Моя мама замість того, щоб вийти заміж наче усиновила чоловіка. Я виросла, а мій тато так і залишився ’меньшеньким’ в сім´ї. В сім´ї мама завжди була тяговою конячкою, при цьому ще й працювала фізично, а тато прикрашав диван і перебивався випадковими заробітками. Він всерйоз вважає, що щодня на роботу ходять тільки ті, кому це легко і подобається. Дружина працює - значить в неї більше сил, здоров´я і вона любить роботу, а не тому, що інакше сім´я помре з голоду. Прибирає і готує - значить це приносить їй задоволення і не може бути, що хтось це робить тільки тому, що потрібно і через не хочу. Нема грошей в критичній ситуації - а що я тобі зроблю, ’в мене лапки’.
І так, ’сама винна’, бо мамині родичі ще до її одруження бачили тривожні дзвіночки. А мама вірила, що він зміниться, любов і все таке. Так, це вийнятки і я навіть в його адекватності сумніваюся (там вся родина з причудами, підозрюю, що і діагноз якийсь в легкій формі може бути).
Тому бувають різні випадки. Я так і не вийшла заміж, але згадую свої тривалі стосунки з молодості і можу припустити, що могла долю мами повторити. Бо в свої 24 отримувала від коханого в подарунок кросівки з секонду і брудну черешню замість попкорну в кіно (пропонував в туалеті кінотеатру помити). Натомість мене просив купити йому сік, булочки і т.д. Працювали обоє, заробляв більше за мене. От тільки я йому на новий рік туалетну воду дарувала, а він мені маленьку м´яку іграшку. Тоді любила і не помічала, але уявляю як могло далі в сімейному житті бути.
Курочка• 07 ноября 2023
нормальна жінка вибирає чоловіка, з ЯКИМ БУДЕ ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРашньому дні. а яка буде впевненість у жінки до чоловіка,як він не може її купити необхідне ? і тоді жінка мусить впрягатися сама? то який захист,впевненість з таким мч? ніякий,по факту ти одна. і ваші злидні зовсім не прикрашають вашого чоловіка і ви шукаєте собі виправдання. жодна жінка не почуває себе комфортно в злиднях. це бред. і коли ти не маєш грошей купити собі красиву сукню на корпоратив,бо все до гривні розраховано,то яке щастя,який настрій.яка любов? не смішіть
Своего не предлагать• 07 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
На 100% згідна. В подруги дитинства батько простий водій автобуса, але у важкі 90-ті-початок 2000их він сам вів дружину і дочку на базар за обновками, якщо бачив, наприклад, що в їх штанах вже витягнулися коліна і вони втратили форму.
Моєму ж татові завжди було байдуже в чому ми і це була проблема мами.
Пліснявілий сир• 07 ноября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Это настоящий мужчина.
Моему бывшему мужу было все равно есть ли деньги на лекарства, если заболел годовалый ребенок. О чем речь?
Мои проблемы были.
Пліснявілий сир• 07 ноября 2023
Ответ дляКурочка
Женщина ощущает постоянный страх отсутствия денег, и понимает что рассчитывать может только на себя. Декрет? Заболел ребёнок? Не ходит в садик?
Папке пофигу.
Будет любовь и уважение к такому мужчине? Никогда.
Папке пофигу.
Не пью, не курю• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
так жінка така ж сама вийшла.. звичайний спеціаліст яка не хватає зірки з неба. )
люди перестали ценить так называемую нормальность, да даже посредственность, ценность теперь в достижениях((((
Деметра-c3d4• 07 ноября 2023
Казав мій покійний батько ’якби ще так жилося, як на весіллі співають’. Так, що ніхто не знає що чекає попереду. Всі хочемо бути здоровими і багатими. Але в житті трапляється по різному.
Мост_Устал• 07 ноября 2023
Вы утрируете. Комменты по поводу куда ж ты смотрела обычно звучат совсем по другим поводам. Например, жена мужа не может заставить мыться регулярно и нижнее белье менять. Или муж жлоб, у которого надо выпрашивать на любую мелочь. Такие привычки и черты характера видно сразу, поэтому и звучит вопрос: куда смотрела до замужества?
Сокодавка ще та• 07 ноября 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Дуже Вам співчуваю. Але вважайте, що в дитинстві Ви отримали щеплення від чоловіків без амбіцій.
Баба_Воля• 07 ноября 2023
Автор, ну от скажіть мені, у вас в сім´ї мало грошей. То ви чоловіку на вечерю пачку Мівіни кидаєте (на шо заробив) чи виробляєте дешеве, але смачне - варенички, котлетки, млинчики, голубчики і т.д? За рахунок свого вільного часу, свого здоров´я і краси, своєї самоосвіти чи навіть банально здорового сну?
І що робить ваш чоловік тим часом, поки Ви , вибачте, ’із говна пулю ліпите’ після основної роботи?
Хомо_сапиенс• 07 ноября 2023
Автор, вы смешали котлеты, мух и людей с конями. Вам 20 лет, что вы видите жизнь только через призму бедных или богатых?
И таки бабы дуры, потому что не надо рожать вторых, третьих детей нищебродам и мужикам, которым не нужны дети, а таких большинство; не надо бросать свою карьеру потому что муж просит посвятить себя семье; не надо вкладывать свои деньги в стройку дома на участке свекрови; не надо ущемлять свои интересы в угоду другим и тысячи таких ’не надо’.
Достаточно просто иметь голову на плечах и думать о том, что делаешь. И размер зарплаты мужа тут вторичен.
Залізний занавіс• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
ну є ще 20% :)))
Ви маєте на увазі, 20% , ті що з наколотими варениками, бровями і тп? 🙄
Забобонний фрукт• 07 ноября 2023
Ответ дляБанка з медом
То ж вони хочуть багатих, але дивимося реально: багаті чоловіки їх у дружини не хочуть. Ті жінки, що таке пишуть самотні, а от чоловіки всі , де б не робив, то завжди собі жінку знайде. Охоронці в магазинах одружені. А ось жінки які собі ціни не зложать сидять поради роздають, хочуть, що б і інші так по дурному жили і мислили..
Це дивно. Невже неодружені не можуть дати поради? Не всі поспішають зооаитись за штани.
В кожного свої пріоритети і проблеми!
Ответ дляЛуноходик_Ик
Разные студенты есть: кто-то в меде попу рвёт, кто-то лучший сантехник на потоке и всегда будет при заказах и при деньгах, кто-то за родительский счет пинает х** на менеджменте, а кто-то вообще учиться никуда не пошёл и в атб работает. Уже с юных лет видно, у кого какой минимум
Так я как частный вариант написала. Дальше пусть девченки думают.
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляБаба_Воля
готує якраз мій чоловік, смачненьке, поки я відпочиваю чи спілкуюся з дитиною. ми не в злиднях як тут пишуть, але маємо звичайні доходи. багато хто написав про купівлю сукні чи ще якоїсь речі.. я писала не про це.. а про те, що якщо чоловік не має великих статків, не може купити льогко квартиру для нової своєї сім*ї, то це вже не чоловік і такого треба геть. а я питала про те, а що робити тим хто не може стільки заробляти просто тому що не має такої клепки. чи в житті можуть бути тільки директорами і айтішниками? то якщо він не такий.. то взагалі хай би і не одружувався взагалі. ой, дівчата..
Най хоч раз• 07 ноября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
А что должна мочь женщина, чтобы мужчина не был разочарован и его любовь не пропала?
А то только мужик кругом-бегом всем должен
Най хоч раз• 07 ноября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Коли чоловік любить жінку, то він не заставить її з дітьми на руках, скитатись по зйомним квартирам. Так само як і жінка не буде годувати чоловіка Мівіною, якщо любить його і турбується про його здоров´я.
Да. Она сварит ему миску супа за его же деньги и будет считать это равным вкладом)
Баба_Воля• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
Ну Ви ж не живете на зйомі, правда? І не знаєте як то, коли треба гроші за оренду, а чоловік кліпає очима ’а я шо? я нішо’. Чи коли дитині треба ліки купити, а чоловік веде себе наче це його не касається. Ну а шо, гроші ж не головне - цьомик в лоб і температура сама спадає.
Вам правду вище написали - добре думати про повагу і інші високі матерії, коли не треба думати про кусок хліба.
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляБаба_Воля
мій чоловік не відморожується коли є проблема, ми її разом і вирішуємо. на то ми і сім*я. не розумію з чого Ваші такі висновки. яне писала про кусок хліба чи нову сукню на корпоратив. я писала про більш глобальні потреби. і цікаво що будуть робити ті хто живе за рахунок чоловіка а в якийсь момент чоловік втратив здоров*я і не може більше пахати і заробляти так як завжди. то що тоді? на свалку такого? шукати іншого? )
в сім*ї неможливо жити без поваги і високих матерій бо то вже не сім*я. але це моя думка.. а у вас вона інша. бо всі ми дуже різні. )
Баба_Воля• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
Та нет, Вы пишете, что счастье не в деньгах. А оно таки в деньгах. Потому что если не закрыты основные потребности, то мысли об этом, а не о том ’как он весело шутит’. А особенно если он при этом ещё и весело шутит, то...
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляБаба_Воля
я пишу про те, що не може бути в сім*ї щастя лише тільки на грошах. бо не розумію як це виходити заміж не по любові. отака от дурепа я ) і бачила тут неодноразово теми від дівчат які живуть в ажурі але з таким який ображає, матюкає, і руку може підняти.. але ж блін.. я ж в ажурі можу і потерпіти. чи це щастя? бути в достатку але в моральному пригніченні. яка від цього радість.
і ще я писала, про те що є повно хороших хлопців, але вони звичайні роботяги.. то їм не судилося одружитися бо дівчатам варто шукати хлопця з грошима. )) то так не одружився б ні мій тато, ні мої брати.. ні дядьки.. )) бо частина з них змогли чогось досягти а частина живуть звичайним життям і займаються тим, що люблять але воно не приносить захмарного достатку. і таких дуже багато.
Баба_Воля• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
Вы просто смешали в своих размышлениях все - и людей, и коней. Обычно в темах пишут на счёт ´куда смотрела’ когда муж жлоб и нужно у него на памперсы в декрете выпрашивать (это если касательно денег). Или когда муж требует от жены отдачи 24/7 (она ж женщина), а сам после работы на диване лежит и пивас попивает (он мужик, он устал).
Ото реальное моральне пригнічення, а не когда ноготь сломался, а запись в салон только на следующую неделю открыт, а ’буся’ не может решить вопрос.
Баба_Воля• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
І да, таки звичайне життя так включає ’заробити на квартиру’. Бо звичайної пенсії (після звичайного життя) вистачить хіба що на картонну коробку біля смітника.
Сокодавка ще та• 07 ноября 2023
Ответ дляНай хоч раз
А Вы с какой целью интересуетесь?
Лучше у мужчин спросите. У них требований к женщинам ни чуть не меньше.
Думаю глобально, женщина должна быть партнерски честной. Приятной в общении, комфортной в быту. Она не должна быть сильно лучше или сильно хуже своего мужчины. Ну и ещё желательно, чтоб ею можно было гордиться и хвастаться. Каждый ищет своё. Кому что важно.