ФрекенБок• 07 ноября 2023
А ви коли їдете в суспільному транспорті і читаєте Совєтчицю, ховаєте телефон,
що б вас ніхто не спалив із потенційних совєтчиць?😉
месяцкие• 07 ноября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Це вам так здається, що анонім вас приховає. Вичислила одну приятельку з універу і сусідку з мого під´їзду, що живе поверхом вище. Ще її тут підстьобувала, а вона намагалася вгадати, хто ж це))
І що це Вам дало?
Зубачистка• 08 ноября 2023
Поважаю ваше прагнення спілкуватися українською, тому по доброму виправлю - транспорт громадський
Усатая полосатая• 08 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
І що це Вам дало?
Знання таємних вад завжди знадобиться
месяцкие• 08 ноября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Знання таємних вад завжди знадобиться
Ще не знадобилося, але свою гидотненьку натуру підстьобуванням знайомих Ви вже встигли показати
месяцкие• 08 ноября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Знання таємних вад завжди знадобиться
Сидіння на жіночому форумі - вада?
Накладні мюслі• 08 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
як можна роками тут сидіти
Тут таких багато. Я буває по півроку не заходжу, а потім знову зайшла і понєслась
Усатая полосатая• 09 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
Сидіння на жіночому форумі - вада?
Little guilty pleasure