Библиотекарь• 07 ноября 2023
Ви будете обговорювати підвищення заробітної плати, бо збільшиться мінімалка ?
Побачила в новинах що з січня мінімальна зарплата буде 7100 (аж на 600 грн більше 😆)
Нормально буде обговорити збільшення зарплати?
Флюорография гуся• 07 ноября 2023
Нормально підвищити з/п, бо ціни дуже сильно піднялися. Але я не буду обговорювати підвищення.
Чудо в декрете• 07 ноября 2023
Нам і так підняли, але не вистачає. Набрала підробітків, буду сліпитися ночами і на вихах(((
оксюморон• 07 ноября 2023
Колись ми щось таке ляпнули на роботі, то нам сказали, що наша зп і так набагато більша за мінімалку, тому треба радіти.