БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября 2023
Різдвяні ярмарки у Європі. Хто був, що ви там робили, купували?
Не розумію цього дійства, щоб спеціально на нього їхати. Що там такого можна купити , що у нас немає? Просвітіть, може, й мені захочеться махнути туди
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Справа не в що купити, а в атмосфері Різдва. З тих, що була найбільше сподобалося в Брюгге і Кольмар
Ms. Android• 07 ноября 2023
Я прямо на ярмарці не була, але була в Австрії під час зимових свят. Там просто дуже атмосферно було)
ЯкаКраля• 07 ноября 2023
Просто праздник. Купить можно разные сладости-подарочки- сувениры за дорого. По мне- развлечение для туристов. Плюс, уличная еда
ЖонДуан• 07 ноября 2023
Просто красиво, празднично, погулять, попить глинтвейн, посмеяться, атмосферой зарядиться
Я в Польше была, очень понравилось
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
так це торгові ряди , я так розумію?
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так це торгові ряди , я так розумію?
Ні, це різні прикрашені павільйончики, анімації , коні, санти, музика, ну все від країни залежить.
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляЯкаКраля
Це на зразок як у Києві на Михайлівській площі та Подолі?
Готова до другої• 07 ноября 2023
Якщо у вас вийде попадіть в Бамберг, Нюрнберг або в Кольмар перед 25 грудня і ви зрозумієте, що такого особливого в цьому періоді. Дійсно, не важливі покупки, а сама атмосфера, в Україні поки такого немає, хоча і в нас намагаються повторити
Незламна Україна• 07 ноября 2023
Глинтвейн, тыквенный суп, сосиска с гриля, засахаренный миндаль, это маст))
У меня муж иностранец, рождественский базар тут повод встретиться с друзьями, перекусить ну и развлечение детям))
Перша на селі• 07 ноября 2023
Торік у Відні була, нічого не купувала. Погуляла, попила пуншу та й усе) Атмосфера гарна. Їхати прям заради цього не варто
Готова до другої• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
ні, це зовсім не так як у нас в Києві, від слова зовсім не ТАК
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
а тобто масові дійства
ЯкаКраля• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Да
Нетутешня• 07 ноября 2023
Коли я на Різдво в Італії, де теж живу, то на тих ярмарках нічого не купую, чогось не бачу того, що хотілось би, що було треба.
А, щоб купити, я чекаю сезон знижок, а він з січня
Незламна Україна• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В Киеве (до войны) даже и поинтереснее было чем во многих европейских городах)
Перша на селі• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так, як у Києві майже)
Ошеламиссимо• 07 ноября 2023
Я вам скажу в Україні краще!!!
А колись теж про Різдво в Європі мріяла, в тому році була.. таке…
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
а тобто масові дійства
Ні, це не масові дійства, просто традиційне європейське Різдво
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ой, дякую всім хто відповів, зрозуміло! Просто хотіла визначитися для себе чи це моє чи ні.
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Я вам скажу в Україні краще!!!
Чим краще? Я була на Різдво десь в десятках міст в різних країнах
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
І де найкрасивіше оформлена ярмарка, на Вашу думку?
Я супер-пупер• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
А ви були в Кольмарі в магазинчику з різдвяними іграшками? Я мрію туди приїхати і закупитися. Просто кайф навіть роздивлятися їх. Наче в казку попала
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я ж вам написала.
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ні, не бачила
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Я ж вам написала.
А, неуважна, дякую, вже прочитала
Мона_Лиса• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так це торгові ряди , я так розумію?
Ні. Це зона розваг та вуличної їжи. Ну і сувеніри.
АдеКВАтная• 07 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
Подскажите когда в Италии холодно? Чтобы спокойно походить посмотреть)
Я супер-пупер• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Ні, не бачила
Якщо ще там будете то знайдіть. Він в центрі міста. Там наче музей різдва
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую! Напевно пропустила , цього року планую бути в тих краях , може знову прогуляюся