БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября 2023
Різдвяні ярмарки у Європі. Хто був, що ви там робили, купували?
Не розумію цього дійства, щоб спеціально на нього їхати. Що там такого можна купити , що у нас немає? Просвітіть, може, й мені захочеться махнути туди
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Наприклад?
Гофри, крепи, тарти, різні запіканки, десерти
Ку ка ку ка ку• 07 ноября 2023
В Фінляндіі в Гельсінкі не дуже
А от в Рован´ємі містечко Санта Клауса - класно! Гльоггі (типу глінтвейн), гноми, олені дуже атмосферно.
Ще в Таллінні подобається і в Стокгольмі
Готова до другої• 07 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Я была вечером в выходной в Польше, куча людей, просто толпы, это толпа занесла в самый центр этого мероприятия, а выбраться оттуда еле смогла) это просто капец. Куча туристов из других городов и стран. Очереди за глинтвейном и за какими-то харчамт, простите за сравнение, как в мавзолей к дохлому володьке. Кроме раздражения и злости никаких эмоций) Может если бы в будний день, было бы повеселее. Но на нашем ВДНХ в Киеве намного круче, как для меня. Мы каждый год с детьми ездили.
Треба їхати в Німеччину, або у Францію (Кольмар) - це зовсім інше, ніж ярмарки в Польщі, я найбільше не зрозуміла ярмарки саме в Польщі, Чехії і в Швейцарії (вони майже не прикрашають свої міста, бо протестанти, не прийнято)
Брехушечка• 07 ноября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Нам очень понравилось на Подоле, с диджеями Kiss FM, вообще круто было
Я на Подоле и на Михайловской не была, чесно не большой любитель таких мероприятий) Ради детей хожу. Ходили всегда с детьми на представления типа Вартові мрій и т.п. и там разные выставки, горки тюбинговые, каток.
Готова до другої• 07 ноября 2023
Ответ дляAnnaOst
Не повірте, в Німеччині та сама фігня, всі бухають і їдять і не проштовхнутися)
треба їхати в маленькі міста, а не в мільйонники, там зовсім інші ярмарки і атмосфера
всегдаДаДа• 07 ноября 2023
Просто гуляли по ярмарке, покупали сладости и напитки. Ехать на европейскую ярмарку из Украины не стала бы. Но мы сейчас в Европе.
Незламна Україна• 07 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
У нас тогда ещё не было детей, мы с мужем прилетали после НГ, круто, что ярмарки у нас до 19.1 были
Готова до другої• 07 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
В Фінляндіі в Гельсінкі не дуже
ви в автобусному турі були чи літаком? Важка дорога і чи красивіше, ніж в Німеччині, Франції на Різдво там?
Маю натхнення• 07 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
ні, це зовсім не так як у нас в Києві, від слова зовсім не ТАК
У Києві набагато кращій ярмарок на Подолі.
Незламна Україна• 07 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
В Базеле очень даже украшен город и базар неплохой, только все дороже в 2 раза чем в Германии))
Готова до другої• 07 ноября 2023
Ответ дляМаю натхнення
я з вами сперечатись не буду, в кожногого своє КРАЩЕ
Ку ка ку ка ку• 07 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Я живу в Гельсінкі, а в Рован´ємі на потязі їздили спеціально до Санти. Він тут Йолупуккі зветься.
В самому Гельсінки різдвяний ярмарок фігня. В Києві краще, ялинка так на 100% у нас крутіше. В Німеччині і Франції на різдво не була, тому, не можу порівняти.
А от в Рован´ємі на Новий рік прикольно. Це там ційлий бізнес : усілякі гноми, олені в упряжках. Новорічні вистави. Моєму синові дуже сподобалось : прямо як в казці. Але дорого. Приїжджає багато китайців, таких, що гроші не рахують.
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Ех, були часи... Вартові мрій ці вистави - мої улюблені
ОбережнаЯ• 07 ноября 2023
Нема нічого кращого за Різдво на заході України, з вертепом і колядками. Кутя з маком і горіхами, ковбаски .. В дитинстві бувала часто, а мої діти вже цього не знають ((
Ярмарки в Європі - погуляти, щось поїсти. Нічого особливого.
Брехушечка• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так.... Може ще доживемо до кращих часів
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Оце - згодна, але де ж такі колядки та вертеп на Західній Україні - порадьте, конкретніше
БезПаспортаНеПродаю
• 07 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Так - то так, але вже діти повиростають, і ми були молодшими...
Готова до другої• 07 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
дякую за відповідь, обираю між Європою та Лапландією. Передивилась декілька відео з оглядами містечка Санти, але дорога дуже довга і важка, тому вагаюсь чи вартує воно того
Брехушечка• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Нічого, аби тільки робили такі вистави! Я, напевно, була в більшому захваті ніж мої діти) На таке я б і сама пішла.
ОбережнаЯ• 08 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ми їздили до родичів, давно це було.. Але Різдво залишилось найтеплішим спогадом. Напевно, і зараз по селах там так само, на Галичині, якщо люди не порозїжались
ИзЮмрудная• 08 ноября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Усим краще! У нас найсмачніша їжа! І весело і круто) і розваги у нас кращі!
Так, згодна. В Німеччині зовсім розчарування - окрім сосисок, та якогось стрьомного моченого яблука із їжи взагалі нічого не було. Пунш і глінтвейн не сподобалися. В України набагато більший вибір був, ну і душевність відчути у незнайомій ментальності - важче
У нас в Харкові до війни взагалі таку казку влаштовували, будиночок Діда Мороза то дивовижні спогади
Ку ка ку ка ку• 08 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Не знаю, навіть, що Вам порадити.
Моїм знайомим (трьом сім´ям) - двом дуже сподалось.
Одні сказали, що дорого, холодно і нудно.
У великих містах якось більше різноманітності.
А в Рован´ємі ви суто в новорічній казці і більше робити нічого. Це як дуже крутий новорічний ярмарок : з виставами, розвагами, справжньою поштою Санти, печерою гномів і таке інше.
Все це красиво мерехтить, грає музика.
Якщо повезе, є велика вірогідність побачити північне сяйво.
Але... Два вечори вистачає з головою. Не знаю, чи варте воно щоб летіти так здалеку.
Хоча кийтаці, спеціально летять))
Все це красиво мерехтить, грає музика.
Хоча кийтаці, спеціально летять))
Готова до другої• 08 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не знаю, навіть, що Вам порадити.
Все це красиво мерехтить, грає музика.
Хоча кийтаці, спеціально летять))
Все це красиво мерехтить, грає музика.
Хоча кийтаці, спеціально летять))
Я з Києва планую, це понад 6000 км в дорозі на автобусі + паром, без літака. За описом дуже круто і однозначно вартує того, щоб хоча б один раз там побувати.
Ку ка ку ка ку• 08 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Це ви паромом з Таліна в Гельсінкі.
А потім на чому?
Тут тільки з Гельсінкі до Рован´ємі на потязі, десь 12 годин їхати
А потім на чому?
Матраскин Брат• 08 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Це на зразок як у Києві на Михайлівській площі та Подолі?
В Києві краще, у нас чудова гарна ялинка, те що я бачила в Кельні просто жахіття.
Ну да вуличка їжа, глінтвейн цим не здивуєш киян
Пісні на міні сцені дуууже на любителя.
Матраскин Брат• 08 ноября 2023
Ответ дляНезламна Україна
В Киеве (до войны) даже и поинтереснее было чем во многих европейских городах)
+💯
МояХатаЗкраю• 08 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Якщо у вас вийде попадіть в Бамберг, Нюрнберг або в Кольмар перед 25 грудня і ви зрозумієте, що такого особливого в цьому періоді. Дійсно, не важливі покупки, а сама атмосфера, в Україні поки такого немає, хоча і в нас намагаються повторити
Боже...не надо в Нюрнберг! Я сдуру так однажды полетела, и семью потащила. Хорошо хоть, что отель был хороший, и зоопарк, и музей DB. Потому что ярмарка там - это адище. Люди идут плотной толпой друг другу в затылок, как в метро в час пик, детям ничего не видно, упираются в зад впереди идущего. На какую-то жалкую карусель очередь, как в мавзолей. За вюрстами и глювайном тоже.
В Бремене, в Ганновере лучше намного и людей меньше в разы.
Кринжова баба• 08 ноября 2023
Ответ дляПерша на селі
Торік у Відні була, нічого не купувала. Погуляла, попила пуншу та й усе) Атмосфера гарна. Їхати прям заради цього не варто
О, ми теж туди поїхали спеціально на ярмарок, ну і в музеї. Обожнюю Відень!
Ще класно в Кракові.
У нас не так масово і мало для дітей безкоштовних приколів. І асортимент там огого. У нас глінт, пряники, шашлик. Ну таке.
Ще класно в Кракові.