Железобетон• 07 ноября 2023

Як ви пережили розлучення?

Як вам було? Як допомагали собі триматися в тонусі? та що робили з обручкою?
Весотехник• 07 ноября 2023
Обручку здала в ломбард)) Видихнула з полегшенням

Злюка бобер• 07 ноября 2023
відразу ж вийшла заміж знов
ВЫВсеВрете• 07 ноября 2023
Еще не пережила.Еще больно. Кольцо забыла, не отдал.
Чесно брешу• 07 ноября 2023
Полетела в отпуск, вернулась, зарегистрировалась на СЗ и познакомилась с будущим мужем))
Пані з калабані• 07 ноября 2023
Кольцо лежит в коробке, ну как пережила? Сложно, похудела, плакала часто. Время поможет, отвлекайтесь на какие-то дела или то что любите, гуляйте на воздухе, хотите плакать - плачьте.
МУСЯкомарова• 07 ноября 2023
Обручку лишила чоловікові.
Була молода і дурна, переживала, бо дзвонили чоловікові родичі і намагалися з´ясовувати, що сталось. Мені чомусь не вистачило тоді сміливості сказати правду - що чоловік почав поводитись агресивно і битися вдома, я його боялась.
В мене не було ні дітей, ні житла, ні відкладених грошей, тільки робота - переїхала на зйомну і пила на самоті місяць, а тоді вже видихнула і почала розважатися))
Анонимушка• 07 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Скільки вам було років?
Чесно брешу• 07 ноября 2023
Ответ дляАнонимушка
Скільки вам було років?
Анонимушка• 07 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
АА, тоді все зрозуміло! Це ж не 45

Жирафовое варьенье• 07 ноября 2023
Помню, плакала за рулем в первый день новой жизни. Ад смешно сейчас😀
Инициатором развода была я.
Чесно брешу• 07 ноября 2023
Ответ дляАнонимушка
АА, тоді все зрозуміло! Це ж не 45
Ну почему, в 45 можно сделать то же самое, если женщина не хочет зависнуть в состоянии жертвы и проблем
Анонимушка• 07 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Краса псується сильно, повно молодих, важче набагато
Чесно брешу• 07 ноября 2023
Ответ дляАнонимушка
Нуууу, и соглашусь и нет. У меня есть знакомая, ей 47, она уверенная в себе, худая, тюнинг в меру. С ней постоянно кто-то где-то знакомится, каждый день
Эскиз бесконечности• 07 ноября 2023
Ответ дляАнонимушка
Це не так, ну точніше майже не так. Якщо жінка доглядає за собою, то чоловіки будуть на неї заглядатися і у 45. (звісно якщо шукати чоловіка своєї вікової категорії, а не на 15 років молодшого).
Це міф що чоловікам 45-50 років потрібні виключно молоді. По перше 50 річні не дуже потрібні молодим жінкам. По друге, далеко не усім чоловікам потрібно виключно зовнішня краса та молодість. По третє в такому віці чоловіки значно частіше ніж у 30 років шукають пару не для потрахатися, а для стосунків. А стосунки із жінкою значно молодшою це проблема, бо різні цілі у житті.

Тож це як із групами крові. Кажуть що 4 група рідка і тому проблема з донорами. Ну так група рідка, але і потреба в ній більша, група 1 часта, а потреба в ній більше. Бачте - все забалансовано.
автор Железобетон • 07 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Ваші історії надихають)
автор Железобетон • 07 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
А ініціатива була на його боці, щодо розлучення?
Чесно брешу• 07 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ваші історії надихають)
Так чего страдать и терять время, если можно встречаться с мужчинами, принимать ухаживания, цветы и подарки?))
Наряжаться и не киснуть?
Выходите в люди!!!!
автор Железобетон • 07 ноября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Обручку лишила чоловікові.
З рідними та родичами колишнього, говорити мабуть тяжко, треба щоб пройшов час. Не до них може бути
Викликаю на дебати• 07 ноября 2023
Дуже погано, повторно не хочу того пережити. Жалію, що довела до цього. З його обручки зробила маятник, моя лежить.

Небалувана Галя• 07 ноября 2023
Развод я пережила тяжело. Что касается обручальных колец - свое кольцо я перестала носить еще на первом году брака. Потому что заметила, что мой тогда еще муж перестал носить свое. Кольца просто лежали дома. На четвертом году брака я отнесла их в ломбард. Мое кольцо в ломбарде приняли, дали за него 1000. Кольцо бывшего мужа в ломбарде поскребли и сказали, что это не золото. Предложили проверить его в другом ломбарде. Но я до сих пор не сделала этого. Кольцо до сих пор валяется у меня дома. И не нужно, и выкинуть жалко. Оба кольца я покупала в одно и то же время в одном и том же магазинчике. Каждое стоило по 1500. Мне сейчас напишут, что бывший муж подменил кольцо. Но я точно знаю, что нет
Малинка• 07 ноября 2023
Ой, я долго переживала, дура была. Маму так доводила своим состоянием, что теперь стыдно очень. Хотела на себя руки наложить.
Но я понимаю, почему так сильно это затянулось. Вложила все в него и ничего в себя. Ещё и без детей, он не мог их иметь.
Я чувствовала, наверное, что не сложится с детьми и в будущем, поэтому так оплакивала свои годы.
Кольцо его не забирала, а надо было! Свое обменяла на серьги позже
Эскиз бесконечности• 07 ноября 2023
Доречі з обручками цікаве питання. Дійсно що з ними робити?
автор Железобетон • 07 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Наряжаться и не киснуть?
Выходите в люди!!!!
Абсолютно вірно, але маленька дитина, тому часу вільного мало. Але треба все одно виходити в люди.
автор Железобетон • 07 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
У вас був хороший чоловік?
Чесно брешу• 07 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ну да, я не подумала.
У меня тогда детей еще не было
МУСЯкомарова• 07 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Та я тоді якось злазила з теми в тих дзвінках, бо вони дуже тисли. Більше не бачила ні його, ні його батьків. Вже пройшло багато років, я щасливо заміжня вдруге. Зараз, згадавши, думаю - треба було не боятись, а казати їм прямо, що в їхнього сина недобре з головою (в прямому сенсі), що лікуватись він не хоче і хай сам їм пояснює, чому я пішла.

Все у Вас буде добре. Я чомусь впевнена, що шкодувати нема про що, хоч зараз і важко може бути.
спальное место• 07 ноября 2023
клин клином. кольцо в ломбард сдала
Бриджит_Фрикандо• 07 ноября 2023
Знайшла іншого відразу. Просто щоб відволіктись. Затягнуло так, що про чоловіка забула через місяць.
Викликаю на дебати• 07 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
У вас був хороший чоловік?
Так, дістався коханці, бо я прогнала. Але 15 років був хороший - щедрий, добрий, сімейний. А лядь була вхожа в сім´ю і методично його обробляла... гроші позичала, та все говорила мені, як мені з ним посчастило
автор Железобетон • 07 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я викинула через вікно, і своє і його. Після чергової сварки, в честь того, що це кінець, і початок нового щасливого життя. Мені не жалко, цей метал мене пов’язував з ним, і я його символічно викинула, набралась сміливості це зроби.