Стриптизерка• 08 ноября 2023
Скільки коштує робота
Питання до тих, хто в´яже на замовлення. Як розраховуєте вартість роботи? Замовили мені шапку. Звичайна з відворотом і клинами резинкою 1х1. Спиці 3,5 або 3,75. Не знаю скільки коштує така робота.
Уравнобешенная• 08 ноября 2023
Считайте по времени. Два дня работы.
Минимум 500 грн за эту работу.
Столічна штучка• 08 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Считайте по времени. Два дня работы.
Минимум 500 грн за эту работу.
При желании можно и три, но объективно за один день конечно
котопёс• 08 ноября 2023
Зустрічала таку рекомендацію:
Вартість пряжі множимо на 2 і те що вийде теж множимо на 2, оце і буде ціна виробу)
Н@Диете• 08 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Зустрічала таку рекомендацію:
А можна поцікавитися, чому треба два рази множити на 2, а не просто один раз помножити на 4? Це якийсь магічний ритуал, чи вважають, що в´язальниці не вміють множити складніше, ніж на 2?
котопёс• 08 ноября 2023
Ответ дляН@Диете
Незнаю, теж про це думала, до речі це рекомендація з одного інтернет магазину пряжі в Україні.
Н@Диете• 08 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Тоді схоже на маркетинговий хід для привертання уваги. На 4 множити не так прикольно, ніж два рази на 2. ))
Дякую за інформацію.
Стриптизерка
• 08 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Зустрічала таку рекомендацію:
Це, мабуть, не дуже об´єктивно. Моток пряжі однакової ваги і метражу може коштувати 100 грн, а може 400.
котопёс• 08 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Пошукайте в ютубі це відео- три способи розрахунку / калькулятор / скільки коштує моє вʼязання? - YouTube
Уравнобешенная• 08 ноября 2023
У меня было что хотела вязать на заказ. Спицами. Купила итальянский качественный кидмохер, в две нити спицами 3.5 связала плотненький теплый пушистый свитер, по центру ажуром ландыши, цвет зрелой калины, размерчик М. Изделие такое очень добротное получилось, 250 грам пряжи пошло, более чем 1500 грн ушло на только пряжу, 3 недели его усердно вязала. Подумала попробовать продать этот эксклюзив. Мне цену за него давали 600 ну 700 грн.
Тоже самое и свитер с бебиальпаки, вязала почти месяц, на пряжу ушло чуть более 1000 грн, а мне за него люди очень далеко не бедные предлагали 3000 грн, а спросила а почему? то был ответ что мол ну ты же не бренд и о тебе никто не знает и вначале надо на имя! на рекламу работать.
Я подумала что буду лучше вязать для себя, для своей семьи. И вяжу. И никаких заказов. Никаких :)
Столічна штучка• 08 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Зустрічала таку рекомендацію:
Вязать из акрила или из альпаки разницы нет. Сто грамм акрила 29 грн то шапка 120 грн стоит? Пусть сами вяжут.))
Стриптизерка
• 08 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Пряжа у замовниці своя.
Я в´яжу з теж лише для себе і сім´ї. Пряжу купляю недешеву. В основному це drops або бобінний меринос. Тому собівартість таких речей мені відома.
То одиничне замовлення по суті, але безкоштовно я це робити не буду)))
Уравнобешенная• 08 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Пряжа у замовниці своя.
Минимум 500 грн только за работу за шапку.
Стриптизерка
• 08 ноября 2023
Ответ дляJulia2104
Я вʼяжу на замовлення для укр. брендів, вартість визначається витраченим часом, ніяким на метражем 😄
Для шапки- 2 дні цілком ок, тому менше ніж за 500-800 грн. я б не вʼязала.
Дякую
КучМала• 08 ноября 2023
Ответ длякотопёс
Зустрічала таку рекомендацію:
А одразу на 4 помножити не працює?
Свезло так свезло• 08 ноября 2023
Ответ дляJulia2104
а как вы нашли такую работу?
и есть ли какой-то регламент, типа в месяц не меньше 3-х свитеров?
Ответ дляСвезло так свезло
а как вы нашли такую работу?
Знайшла на Робота юа, також є знайомі, які працюють в сфері моди, вони також іноді замовляють.
Зазвичай є час, за який ти маєш звʼязати річ.
Умовно: светр за 5 днів, потрібно 10 светрів, вони розписані по днях, враховуючи вихідні і, якщо тобі потрібно- відпустку.